Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πολύ σεξ.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος _voltage_, στις 19 Οκτωβρίου 2018.

  1. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    άρα μαζί σου τόοοτε παλιά είχα κάνει επι της ουσίας τρίο με δυο κοπέλες?
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Τα μπομπίρια "σκοτώνονται" για το αν μετράει διπλό το μπάνιο στη θάλασσα πρωί κι απόγευμα...
    Μερικά μετράνε πόσα παγωτά έφαγαν το καλοκαίρι, άλλα πόσες "Μπάρμπες" έχουν ή επιτραπέζια, από πότε έχουν κινητό, τέτχοια..!
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ουδέν ψευδέστερον τούτου...
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    τι λεεεες χρυσό μου! Εγώ μετράω για δέκα! Άκου τρίο...Ρωμαϊκό όργιο τουλάχιστον   
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    κοίτα ρε που έζησα παρτούζα χωρίς να το καταλάβω
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Η επανάληψη μήτηρ μαθησεως  
     
  7. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Κάποτε λέγαμε περιπαικτικά σε κάποιον γαμίκουλα "σιγά ρε, κατούρα και λίγο". Οι γυναίκες του φόρουμ έχουν ξεπεράσει τους άντρες γαμίκουλες σε επιδόσεις.
    Ώ καιροί, ώ ήθη...
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    O tempora o mores!!!
     
  9. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Ακριβώς!
     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δεν ξέρω αν το έχετε σκεφτεί, αλλά οι ετεροφυλικές επαφές στο σύνολο τους είναι ισόποσες, σε κάθε στιγμή της ανθρωπότητας.

    Ο μοναδικός λόγος που μπορεί να αντιστοιχούν περισσότερες επαφές στο ένα φύλο, κατά μέσο όρο, είναι ότι ο πληθυσμός της Γης δεν είναι μοιρασμένος εξίσου. Και πάλι όμως, η διαφορά ειναι αμελητέα .
     
    Last edited: 10 Νοεμβρίου 2020
  11. espimain

    espimain Contributor

    Να υπολογίσεις και τα τρίο ή τα κουαρτέτα και πάει λέγοντας.  
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Πουτανακια παιδί μου, μην το συζητάς.