Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος tangerine, στις 20 Μαϊου 2007.

Tags:
?

Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish?

  1. Είμαι ο μόνος/η που ασχολείται

    13 vote(s)
    23,6%
  2. Ελάχιστοι από τον κύκλο μου

    30 vote(s)
    54,5%
  3. Όλους όσους ξέρω ασχολούνται

    4 vote(s)
    7,3%
  4. Ναι έμαθα για κάποιον/α που ασχολείται και έπεσα από τα σύννεφα

    14 vote(s)
    25,5%
Multiple votes are allowed.
  1. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

       

    Εισαι φοβερη!!! 
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Ποοολυ καλό!!!!!!!!!



    υγ: τα μπολντ δικά μου
     
  3. Vicky

    Vicky Regular Member

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Δεν έχει τύχει.
     
  4. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Και συνδικαλιστής, σίγουρα! Που να δεις οι μισθωτοί για τι σκλαβιά μιλάνε...  
     
  5. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/

    Ναι έμαθα για κάποιον/α που ασχολείται και έπεσα από τα σύννεφα!! Φυσικά χάρηκα πολύ!!!
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με b


    σου αλλαξε τα φωτα?? 
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Re: Ποσες φορες εχει τυχει ατομα που δεν το περιμενατε, να ασχολουνται με bdsm/fetish

    Εμένα μου συνέβη μια φορά. Γνώρισα τη φυσική μητέρα μου - που με είχε εγκαταλείψει βρέφος - σε dungeon αμφισεξουαλικών σιιτών, στην αλησμόνητη κοσμοπολίτικη Καμπούλ. Την αναγνώρισα από την κεχριμπαρένια μασέλα, που ανήκε παλαιά σε μια φαφούτα παραδουλεύτρα του παρηκμασμένου Οίκου μας και μου την είχε περιγράψει μια λεσβία σαδίστρια, γειτόνισα, εκπαιδεύτρια μου στο bdsm σε τρυφερή ηλικία.
    Το σοκ ήταν τεράστιο! Η μάνα μου pro Domme στο Αφγανιστάν και με κλεμένη οδοντοστοιχία! Ο 'Θεός πέθανε' ανεφώνησα, μαζί με έναν οπισθογεμή αλλά αγριωπό Μαρκήσιο που δεν ξέρω τί γύρευε σε τόσο κακοτράχαλα μέρη. Έκτοτε προσεχώρησα στον λιμπερτινισμό και ίδρυσα το κίνημα των αναρχοπριαπιστών, σε συνεργασία με ένα φίλο ευνούχο - Υπουργό Ηθών του Franco.
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2008