Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που είναι οι ΄΄οπαδοί'' του foot fetish?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος GiorgosGri, στις 27 Μαρτίου 2020.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το straight στο προφίλ σου το έβαλες κατά τύχη φαντάζομαι  
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έλα;
     
  3. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Παρών και εγώ και χαίρομαι που σε λίγο καιρό θα βγουν βαμμένα δαχτυλάκια έξω να παίρνουμε ματάκι....!
     
  4. Apocryphos

    Apocryphos Γένεσις 4:9-15

    Γυναικείες γάμπες. Αχίλλειος πτέρνα...

     
     
  5. Domsad

    Domsad Regular Member

  6. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    Έχουν βγεί καταπληκτικά δαχτυλάκια έξω με απίθανα χρώματα!!!
     
  7. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

  8. Max1

    Max1 New Member

    παρόντες μπορεί να βγούμε πολλοι αλλα απο το αντίθετο φύλο ουτε στον υπνο μας
     
  9. Mayhew

    Mayhew New Member

    Εγώ δεν ήμουν ποδολάγνος μέχρι την πρώτη φορά που μου ζητήθηκε να γλείψω πόδια και αισθάνθηκα ότι βρέθηκα στην θέση που έπρεπε. Τώρα είναι μεγάλη τιμωρία για μένα να μου στερήσει τα πόδια του ο άλλος.
     
  10. Xtx

    Xtx Ούτε καν βανίλια, σκέτος χωνάκης

    Ο τίτλος μοιάζει με πρόκληση αλλων φετιχιστών("οπαδών), που θέλουν να αναδείξουν την ανυπαρξία των ποδολάγνων.
    Που είστε ρε πουθενάδες; Σας ψάχνουμε!
    Ειρήνη αδέρφια, συνεχίστε.
     
  11. παρών!! από τους πιό φανατικούς από παιδι ακόμα.από τοτε που θυμάμαι τον εαυτο μου.
     
  12. Jemme53

    Jemme53 Regular Member

    Και εγώ- παρών! Το να προσκυνώ, να φιλώ, να μιλήσω και να λατρεύω όμορφα γυναικεία πόδια - είμαι απ'τους πρώτους!