Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που θες να με ξεγυμνωσεις? -η να σε ξεγυμνωσω?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος orama70, στις 17 Σεπτεμβρίου 2010.

Tags:
  1. που 8ες να με ξεγυμνωσεις? -η να σε ξεγυμνωσω?
    χμ χμ στην κουζινα ενω μαγειρευεις γιουβαρλακια και να σε κυνηγω γυρο γυρο απ το τραπεζι.... 
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    να στο φτιάξω λίγο, να κάνει πατσά στην πρώτη βράση, να είναι και μυρωδάτο  
     
  3. σε βρισκω σωστο και σε καλο δρομο....  
     
  4. kathavra

    kathavra Sado M's pet

    σωστα...εξω απ το Second skin με τον Φακινο μεσα να βαραει Das Ich με ηχο που μοιαζει με μυλοπετρα που αλεθει αργα και βασανιστικα...
     
  5. Θα μου αρεσε να με ξεγυμνωσει η Κυρια μου στο δασος και να με δεσει σ ενα δεντρο με το λουρι μου...
     
  6. lexy

    lexy .ti.va.


    ....κι αν εμφανιστεί ο κακός ο λύκος, αναλαμβάνει η @Marlen Daudaux  
     
  7. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Χαχαχαχα!! Να μου το πείτε από πριν όμως, να σιδερώσω την κόκκινη κάπα!!! Μην πάω και πλισέ στη δουλειά...     
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Είναι προφανές οτι έχεις πάντα μια σε ετοιμότητα.

    (Εντάξει, δεν θα το πούμε στον λύκο μα μεταξύ μας το γνωρίζουμε).
     
  9. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line

    Την εφεδρική λες.. Δεν κάνει και πολύ χαμό αυτή.. Αλλά, τελοσπαντων.. Αν είναι να μακελέψουμε κανέναν κακό λύκο, ας πάει στα κομμάτια...
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    Θα σε έχω υπόψην...επιτρέπεις ε;

    Εγώ να βλέπω και να χειροκροτώ θέλω μόνο  
     
  11. Marlen Daudaux

    Marlen Daudaux circle.breath.line


    Ελεύθερα.. Είπα, φοράω την κόκκινη κάπα μου και όποιος με χρειαστεί, έρχομαι πετώντας...!
     
  12. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    ... επιτέλους αποκαλύπτεσθε!!!

    Σεις είστε λοιπόν η μασκοφόρος Σούπερ Κοκκινοκωλίτσα η Λυκοαιματοβαπτισμένη;