Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Guest05, στις 29 Μαϊου 2007.

?

Που πάνε οι παλιές αγάπες;

  1. Στον παράδεισο...

    66 vote(s)
    52,0%
  2. Στο διάολο...

    61 vote(s)
    48,0%
  1. kassandra

    kassandra Guest

      Κρυβονται στις σπηλιες χαμενων παραδεισων......
    Και ο πονος του αποχωρισμου (ελπιζω) γινεται μια γλυκεια αναμνηση
     
  2. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    εσυ ειδικα δε με συμπαθεις καθολου!!!!!
     
  3. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    ΕΓΩ ΕΙΔΙΚΑ;ΕΓΩ που σου γράφω τα λιγότερα και τα ελαφρότερα εδώ μέσα; Μάλλον με έχεις παρεξηγήσει εντελώς, αλλά δικαιολογείσαι λόγω του νεαρού της ηλικίας σου.. (Είδες που η ηλικία σου εδώ σε ξελασπώνει; )) Αλλά αν συνεχίσεις να νομίζεις ότι σε αντιπαθώ τότε, κοτοπουλάκι μου γλυκό, θα αρχίσω να σου τραγουδάω το "αχ Μαριαννάκι, Μαριαννάκι, ξύλο που θα το φας", μπας και ξυπνήσεις και δεις ξεκάθαρα πλέον το ότι σε πάω με χίλια...   
     
  4. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: Re: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Αυτό είναι ΠΥΞ ΛΑΞ

    Αυτό από ποιο τραγούδι είναι;; Μου διαφεύγει...   
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Άντε στο χαρίζω ...

    Με άλλα λόγια το αξιακό φορτίο γράφει και τον προορισμό.

    Ούτε ο χριστιανικός, μηδέ ο μουσουλμανικός μα και ο βουδιστικός παράδεισος εξ όσων γνωρίζω δεν διαθέτουν σπηλιές ...

    Σε ποια θρησκεία αναφέρεσαι;
     
  6. maximilian

    maximilian New Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Σημερα το πρωι μετα απο ενα ΄'περιεργο' συναισθηματικα βραδυ,πηγα κ την 'χαιρετισα'την ακουμπησα,την μυρισα,την στολισα,της εδωσα την υποσχεση μου κ την εβαλα στον μικρο μου παραδεισο.Εγω συνεχιζω να ειμαι θαμωνας της δικης μου κολασης.Εκει που με στελνω.Εστω απο κει,θα ειμαι ο δευτερος φυλακας αγγελος της.
        
     
  7. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Σημερα το πρωι μετα απο ενα `περιεργο`συναισθηματικα βραδυ,ηρθε κ με`χαιρετισε`,με ακουμπισε,με μυρισε,με στολισε,μου εδωσε την υποσχεση του νομιζοντας πως με εβαλε στον δικο του παραδεισο...Εγω συνεχιζω να ζω στην κολαση μου,αυτη που με εστειλε...Εγω δεν εχω αναγκη απο φυλακες αγγελους,εχω αναγκη απο κατι αλλο,δε ξερω ακριβως τι,σιγουρα οχι απο αγγελους εκ του μακροθεν! ισως αγαπητε maximilian η δικη σου να εχει!Παντως υπαρχουν κατο συμπτωσεις...Τραγικες θα ελεγα
     
  8. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    δεν πανε πουθενα μενουν σε μια γωνια μεσα στην καρδια μας.
     
  9. africanmaster

    africanmaster New Member

    valte fotia s oti sas kaiei
     
  10. your_slave666

    your_slave666 Regular Member

    Απάντηση: Που πάνε οι παλιές αγάπες;

    Μενουν μόνο οι καλές αναμνήσεις. Κατα τα άλλα.... ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ!
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εγω παντως θα παω στον παραδεισο! Γυμνη!
    Ντυμενη θα με διωξουν!!
     
  12. blindfold

    blindfold Contributor

    σίγουρα κάτι έχω γράψει παλαιότερα εδώ σε αυτό το νήμα αλλά δεν θυμάμε τι ...
    λοιπόν οι παλίες αγάπες σύμφωνα με μία νέα θεώρηση δεν πάνε πουθενά ! γιατί πολύ απλά οι άνθρωποι δεν αγαπάνε