Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πάνε οι bdsmers μετά τα 50; πόσοι ακομη είναι εδω;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ilias1, στις 27 Μαϊου 2016.

  1. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Τον παιδιατρο ξεχασες! :Ρ
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σταματησα να πηγαινω γιατι μου ειπε πως δεν δικαιουμαι πια γλυφιτζουρακι χεχεχεχε
     
  3. sw

    sw

    Βιολογικα συμφωνω!
    Τι αλλο θα μπορουσε να ειναι;
    Ψυχοσυναισθηματικα και σεξουαλικα μας ενδιαφερει εδω μεσα για τους ενδιαφεροντες συσχετισμους.
    Τουλαχιστον εμενα αυτο με ενδιαφερει.
     
  4. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Λεπτή η γραμμή προσδοκίας και ψευδαίσθησης.
     
  5. sw

    sw

    Αυτον τον εκανα φιλο για να εμπλουτιζω την τεχνικη μου καταρτιση στον δευτερο απο τους υπογεγραμμενους αναζωογονητικους φετιχιστικους παραγοντες μου.
     
  6. charlotte

    charlotte «Μηδείς αγεωμέτρητος εισίτω μοι την θύρα»

    Αυτό που οι από πάνω, κοιτάνε τον ψυχικό κόσμο των από κάτω, το έχω δει και στο νήμα με τις φωτογραφίες. Μόνο που αλλά τα λόγια των λαγων κι άλλα τα λαικ που βάζουν...
    Για κάποιο λόγο, που δεν καταλαβαίνω τα σαλακια και τα λαικ, πέφτουν βροχή σε μουναρες εικοσιτριαντάρες. Στα δε πεσμένα βυζάκια και τσουπωτα κωλαράκια δεν βλέπω τόση θέρμη στα λαικ όσο σ αυτά που διατυμπανιζεται. Και να σας πω κάτι;;; πολλάκις τα λαικ λένε την αλήθεια!    
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν έχεις στο μυαλο σου τον άνδρα ως straight, ενεργητικό κλπ τότε λογική η σύγχυση.
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θέλω να καταγγείλω τoν αντί-like-ισμό σου!
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2020
  9. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Εκεί πάμε και πριν τα 30!!!   
     
  10. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Τέτοιου είδους αλήθειες, λένε τα like της βανιλο-νορμας που μας περιβαλλει!
    Έχει γίνει το παρόν forum, μία μικρογραφία αυτής?
    Τροφή για σκεψη...

    Επίσης: Είναι αρκετά χρήσιμο, να δούμε το ποιοι είναι αυτοί που κάνουν τα like...
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Το ενδιαφέρον είναι ότι το εν λόγω νήμα δεν έχει like.

    Αλλά ακόμα και έτσι δεν καταλαβαίνω γιατί η βαθμολόγηση του ωραίου σώματος είναι πρόβλημα είτε είσαι vanilla είτε master. To εκτιμώ κάτι από το κυνηγάω αποκλειστικά αυτό το κάτι είναι μήλα με γέφυρες, τελείως διαφορετικά πράγματα.

    Αυτό που έχει αξία -και σε αυτό συμφωνώ πλήρως και με τις παρατηρήσεις αμφότερων- είναι να συγκρίνεις τα likes που παίρνουν οι κορμάρες σε ΆΛΛΑ νήματα.

    Εκεί, όπως τονίζει και ο @Master Electro-pain, μπορεί να διαχωριστεί η ήρα από το στάρι.
     
    Last edited: 11 Απριλίου 2020
  12. Γερακι

    Γερακι Regular Member

    Αν ειμασταν σε φορουμ γι αυτοκινητα, τα λαικ θα πηγαιναν στις Φεραρι και στις Πορσε.
    Αν ομως εκανες μια ερευνα τι αγοραζει και τι οδηγει ο μεσος οδηγος, θαταν απο Φιατ και Ρενο, μεχρι Ντατσια και Τογιοτα...
    Αλλο τι θαυμαζεις, αλλο τι μπορεις, αλλο τι σου κανει τη δουλεια, αλλο τι αντεχεις...

    Και μην αρχισουμε τωρα τις συγκρισεις, ενα παραδειγμα εφερα για να μη μακρυγορω.
    Σημασια στις σχεσεις εχει ο Ενας ανθρωπος ( δυο, τρεις για τους πολυγαμικους) που θα σου κανει κλικ. Εκει δεν ζητας ουτε ταυτοτητα, ουτε σε νοιαζει μια λεπτομερεια οπως ειναι η ηλικια. Αυτη ειναι η ταπεινη μου γνωμη.