Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 18 Ιανουαρίου 2008.

  1. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Π' το ξέρης? και αν μεθαύριο αλλάξει σε "ι", δεν θα είμαι πρωτοπόρος στήν ορθογραφία?
     
  2. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Στα 300 λαμόγια της βουλής και τους παρατρεχάμενους τους...
     
  3. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Μακριά απ' τον κώλο μας και όπου θέλει ας είναι?
    Μόνοι τους εκλέχτηκαν ή είδαν φως στη βουλή και μπήκαν?
    Μεγάλο ζόρι η παραδοχή της συνενοχής μας αγαπητέ!
    Απαιτεί και αυτοκριτική και ενέργειες διόρθωσης για όσους τουλάχιστον προσδιορίζονται ως πολίτες και όχι σαν υποτακτικοί υπήκοοι...
    Γάμα τα σου λέω...
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο


    Φίλτατε, οι παρατρεχάμενοι που γράφω στο ποστ μου είναι, εγώ, εσύ και όσοι τους εκλέξαμε για να μας κάνουν κανένα ρουσφέτι, οπότε το ξύλο το θέλουμε όλοι μας...
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Αν και δεν είμαι από αυτούς που ψηφίζουν πρόσωπα ή κόμματα και συνήθως διασκεδάζω την εφορευτική επιτροπή με κάποια ανέκδοτα, και επειδή επιπλέον το έχω κάνει κατα καιρούς, πώς κατάλαβες ότι δεν έχω κάνει την αυστηρότατη αυτοκριτική μου το μούτζωμά μου κλπ...
    Πώς αλλιώς θα διατηρούσα ζωντανή την όποια δυνατότητα παρεμβασης, έστω και δυνάμει?
     
  6. Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο


    και στον κώλο μας
    και στον κώλο των 300
    και στον κώλο όσων τους ψήφισαν

    καρότο και μαστίγιο δεν θέλατε;;;;;;;;;   
     
  7. john_m

    john_m Bollocks mandola

    Ντα ντα στο κωλη , και στα μπουτακια.....αχουτο μωρε !!!
     
  8. papaspyrou

    papaspyrou New Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Θα ήθελα να μου στείλετε ηλεκτρονικές διευθήνσεις με ρούχα Bdsm γυναικεία και ανδρικά. Η αν γνωρίζει κανείς κάποιο μαγαζί στην Αθήνα.
     
  9. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Νομίζω πως έχει να κάνει με το συνδυασμό του σημείου του σώματος με το είδος του μαστιγίου...! Εμένα ας πούμε μου αρέσει το μαστίγωμα σε όλο το σώμα, αλλά ενώ αν χτυπήσεις με βίτσα το όποιο σημείο δεν είναι τόσο επικίνδυνο, αν χτυπήσεις με ξύλο ας πούμε πλάτη, μέση, πόδια κτλ μπορεί να γίνει πολύ επικίνδυνο...!
     
  10. giwrgosmast

    giwrgosmast New Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Τρελενομαι για το μαστιγωμα αλλα μονο στη πλατη Εχω μαστιγωθει 400 φορες με μονο μαμτσικι απο επαγγελματια του ειδους και δεν καταφερε να με δαμασει Την κουρασα και σταματησε Βεβαια αυτο δεν μου αρεσε και δεν ξαναπηγα Εγω θελω μια ΑΦΕΝΤΡΑ να με κανει να πω ΕΛΕΟΣ Υπαρχει εγω δεν εχω βρει μεχρι στιγμη
     
  11. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Όλοι οι άνθρωποι ανεξαρτήτως status κάποια στιγμή κουράζονται. Δεν είναι και λίγες οι 400...
     
  12. annoulasl

    annoulasl Regular Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Και πάλι... το θέμα είναι το πόσες φορές ;