Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 18 Ιανουαρίου 2008.

  1. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Re: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Καλά τα λέει, τα καλάμια εγώ θα τα έκανα κίτρινα, ξέρω τι εννοεί, αλλά είναι υπερβολή το ποτέ, η αλήθεια είναι ότι πονάει απροσδόκητα αφόρητα εκεί. Μ' άρεσε το κιτρινάκι στο μαγουλάκι...  
     
  2. Enthralling kernel G

    Enthralling kernel G Regular Member

    Επίσης θα ήταν χρήσιμο να υπάρχει πρόχειρο κι ένα ντεσιμπελόμετρο , σε περίπτωση που ο/η σκλάβος φτάσει σε δυναμικές περιοχές που θα μας έδιναν το δικαίωμα να κάνουμε αίτηση στο guinness world records.Μη χάσουμε και τη soprano τσάμπα...
     
  3. master_steve

    master_steve Premium Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    ευχαριστω για την ενημερωση.
    ηξερα αρκετα αλλα εμαθα κι αλλα πραγματα.
    πολυ καλη και επιμορφωτικη αναρτηση.
     
  4. Ιόλη

    Ιόλη New Member

    Απάντηση: Που πρέπει να πέφτει το μαστίγιο

    Το μαστίγιο ή όποιο άλλο αντικείμενο επιλέγει ο ΚΥΡΙΟΣ μου πρέπει να πέφτει, όπου επιθυμεί ΕΚΕΙΝΟΣ, όπου ΤΟΝ ευχαριστεί κάθε φορά. Ακόμα και σε ευαίσθητες ή επικίνδυνες περιοχές. Αν η εκάστοτε σκλάβα έχει απόλυτη εμπιστοσύνη στον ΚΥΡΙΟ της, τότε δεν έχει κανένα λόγο να φοβάται τίποτα.