Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προγραμματισμός ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος SadalMelik, στις 1 Σεπτεμβρίου 2006.

  1. cruelest

    cruelest Regular Member

    Re: Απάντηση: Προγραμματισμός ;

    count me in όπως λέγαν και οι Αρχαίοι.

    Αν είναι έτσι ρε παιδιά, να βγάλει κάποιος το πρόγραμμα να ακολουθούμε οι υπόλοιποι. Μα για δίαιτα μιλάμε; πιστεύω ότι ο καθένας έχει ένα χοντρικό πλάνο στο μυαλό του (είναι και θέμα εμπειρίας) αλλά από εκεί και πέρα είναι θέμα ενστίκτου και χημείας.
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Προγραμματισμός ;

    +10
     
  3. darklight

    darklight Regular Member

    Απλότητα, ευθύτητα, υπευθυνότητα... είναι κάτι που μου το δίδαξε η κοπέλα μου και όσες φορές μου βγήκε έτσι απλά το είδα να δουλεύει όμορφα και αποτελεσματικά.
    Υπάρχει το θέμα του “χειρισμού” της σχέσης ή της φάσης, αλλά βλέπω τελικά ότι ο χειρισμός αυτός αποδίδει καλύτερα όταν γίνεται δουλειά στην ψυχολογία του Κυριαρχικού (ξεπέρασμα ταμπού κτλ) και στη συνέχεια αυτό το πράγμα εκδηλώνεται φυσικά και αβίαστα.
    Υπάρχει κάτι που μας οδηγεί προς τα εκεί.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Προγραμματισμός ;

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014