Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Προ-εφηβικές εμπειρίες/ενδείξεις/τάσεις BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MrEntropy, στις 31 Δεκεμβρίου 2016.

  1. her-ald

    her-ald Regular Member

    Φιλόλογος ηταν;
     
  2. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Δεν θα ξεχάσω ποτέ δύο χαστούκια στην τέταρτη δημοτικού από την δασκάλα...τα έφαγα χωρίς να φταίω ..άλλος έπρεπε να τα φάει....όμως αυτά πυροδότησαν πολλές φαντασιώσεις με εκείνη τη δασκάλα
     
  3. Vagelis66

    Vagelis66 New Member

    Ναιιιιιι
     
  4. Yiyi

    Yiyi .

    Η πρώτη φορά που ένιωσα κάτι να με αναστατώνει ήταν ένα απόγευμα που γύρισα σπίτι γνωρίζοντας πως την επόμενη μέρα, θα ήμουν τιμωρία να στέκομαι όρθια στην γωνία, στα διαλείμματα. Ντρεπόμουν επειδή ως τότε κανείς δεν με είχε βάλει τιμωρία και αυτή η ντροπή ένιωθα πως με αναστατώνει μ έναν πρωτόγνωρο και έντονο τρόπο, που τότε δεν γνώριζα τι ήταν.
    Ήμουν περίπου 10 χρονών, προέφηβη, και είχαμε μια εργασία, να φτιάξουμε ένα ζωολόγιο. Εκείνη την περίοδο λοιπόν, είχα βάλει στο μάτι ένα συγκεκριμένο καβούρι στο σχολικό βιβλίο, το οποίο με το ψαλιδάκι μου, πήγα και έκοψα περιμετρικά στο βιβλίο της δασκάλας : }
    Όταν εκείνη εντόπισε το μικρό παραθυράκι που είχα αφήσει στη θέση του καβουριού, με είδε να γελάω και το θεώρησε ύποπτο : P
    Νόμιζα τότε πως δεν ήταν τόσο περίεργη όσο ο καθημερινός της ξανθός κότσος μαρτυρούσε, και το πήρα χαλαρά.
    Πού να ξερα πως τόσα χρόνια μετά, θα εντόπιζα προεφηβικές kinky τάσεις σ εκείνη την αντίδρασή μου, εξαιτίας της τιμωρίας, για εκείνο το ξένο καβούρι που παράνομα κόλλησα στο ζωολόγιο.
     
  5. SubSlave

    SubSlave New Member

    Όταν ήμουν 16 χρόνων, είχα έναν συμμαθητή που πήγαινε ποδόσφαιρο και με έβαζε να του κάνω μασάζ στις γάμπες την ώρα του μαθήματος και αν δεν το έκανα, έλεγε "είπα κάτι". Αυτό, αν και πολύ απλό, ήταν από τα πρώτα μου παιχνίδια εξουσίας. Θυμάμαι να παλεύουμε και όποιος νικούσε έβαζε τον άλλον από κάτω και έλεγε "εγώ είμαι ο αφέντης". Νομίζω μπορείτε να φανταστείτε ποιος έχανε συνήθως