Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως ξεκινήσατε

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος LeoNaRDo, στις 25 Ιουνίου 2015.

  1. iolanda

    iolanda Contributor

    Σχέσεις που δεν με γέμιζαν.
    Δεν με έλκυαν ούτε αυτοί που με κυνηγούσαν, ούτε αυτοί που με έφτυναν, τους βαριόμουν μετά από λίγο.

    Το καλοκαίρι του 2006, με βρίσκει σε μια εξαετή σχέση που έχει πάρει την κατιούσα και φλερτάρω ασύστολα.

    Υπάλληλος σε καινούργια δουλειά.
    Το αφεντικό με φλερτάρει διακριτικά και μου προτείνει να βγούμε για φαγητό, αρνούμαι ευγενικά.
    Αρχή μου να μην μπλέκω επαγγελματικά με ερωτικά (τρομάρα μου) και δεν μου αρέσει καν σαν άντρας.
    Όποτε όμως με πλησίαζε, η μυρωδιά του.. όχι άρωμα, η μυρωδιά του δέρματος του μου έκοβε την ανάσα, κέρωνα στη θέση μου.
    Μα τι διάολο! έλεγα μέσα μου, αφού δεν μου αρέσει, τι σκατά παθαίνω όταν με πλησιάζει!

    Έχω κάνει μια νέα γνωριμία, χωρίς όμως να έχω τελειώσει με την παλιά.
    Απλά καυλάντιζα μην ξέροντας κι εγώ τι θέλω.
    Έχουμε ραντεβού, ετοιμάζομαι, παίρνω ταξί και ξεκινώ για τον τόπο του ραντεβού.
    Στο δρόμο με παίρνει τηλέφωνο το καινούριο πρόσωπο, να μου πει πως θα καθυστερήσει λίγο γιατί κάτι του έτυχε με τον πατέρα του.
    Στράβωσα τόσο πολύ.
    Ήμουν φουρκισμένη που τα είχα κάνει όλα σαλάτα, που δεν έπαιρνα απόφαση να τελειώνω με τον άλλον που ήμουν έξι χρόνια, που και με αυτόν που πήγαινα να συναντήσω δεν πολυψηνόμουν.

    Παίρνω τηλέφωνο το αφεντικό μου και τον ρωτάω αν ισχύει ακόμα η πρόταση, μου απάντησε θετικά και μετά τον ρώτησα αν μπορεί για σήμερα, για τώρα δηλαδή, η απάντηση ήταν πάλι θετική.

    Λέω στον ταξιτζή να αλλάξει πορεία, χωρίς να πάρω καν τηλέφωνο τον άλλον να πω πως δεν θα πάω.
    Πάω στο καινούργιο ραντεβού χωρίς καμία προσδοκία, απλά υποκύπτοντας στην παρόρμηση της στιγμής.

    Φτάνοντας του είπα πως δεν θέλω να πάμε για φαγητό, ήθελα να πάμε σε μια παραλία να κάτσουμε να πιούμε μπύρες και πήγαμε.

    Δεν μεθύσαμε, αλλά δεν έχω ιδέα πως φτάσαμε σπίτι του.
    Το κάναμε το ίδιο εκείνο βράδυ.
    Ήταν απίστευτο για τα τότε δεδομένα μου αυτό που έζησα εκείνη τη νύχτα.

    Με θυμάμαι τις επόμενη μέρες να αναρωτιέμαι τι να κάνω, αυτός ο άντρας ήταν ο παράδεισος και η κόλαση μαζί.

    Τελείωσα με συνοπτικές διαδικασίες με τους άλλους και έμεινα μαζί του αρκετά χρόνια.
    Δεν ξέρω καν πως με έφτασε να γίνω υ του, αλλά μ' άρεσε πολύ.
    Έκανα πράγματα και πέρα από το σεξ, που δεν είχα καν σκεφτεί πως θα τα έκανα, όλα τα Όχι που είχα πει, μαζί του έγιναν Ναι.
    Είχε έναν τρόπο να μου δείχνει το ενδιαφέρον του, χωρίς να βγαίνει από τη θέση του.
    Αν και ένιωθα τα έντονα συναισθήματα που είχε για μένα, δεν μου άφησε ποτέ το παραμικρό περιθώριο να διαταράξω τη μορφή της σχέσης.

    Φίλες μου, μου έλεγαν πως αντέχω τόση καταπίεση, όμως εγώ δεν το έβλεπα έτσι, είχα βρει αυτό που έψαχνα και ένιωθα πιο ευτυχισμένη από ποτέ.
    Αν και βίωνα αρκετά ενοχικά την υποταγή μου τότε.

    Έτσι ξεκίνησα.
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Κάπου στο 18 γύρισα, κοίταξα αυστηρά το κομενάκι και είπα: Θα κάνεις ότι πω εγώ.
    Η κλωτσιά που μου έδωσε όταν το άκουσε δεν μου προσέφερε κανενός είδους ικανοποίηση . Εκεί κατάλαβα ότι δεν θα μπορούσα να είμαι υποτακτικός
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Πρωτα, στα 21 ειχα ηδη παρει μια ενστικτωδη γευση στο
    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Καρδισταν.122895/
    Στα 23 ειχε ηδη περασει απο πανω μου τρενο ο ερωτας.
    Ναυαγιο για χρονια, ων ουκ εστιν αριθμος one night stand με οποια εδειχνε λιγο ενδιαφερον και τσιμπαγε στα λεκτικα παιχνιδια, αλλα εκει, το πρωι να καιει μαγκαλι μεσα μου.
    Πριν παθω μιθριδατισμο και συνηθισω στο δηλητηριο του συγκεκριμενου (που ηταν το δυνατοτερο που δοκιμασα ποτε); συναντησα καποια που της εμοιαζε πολυ. Της το ειπα, δεν την ενοιαξε. Αλλα ηταν αγριμι, αγριοκατσικο. Στο σεξ την πρωτη φορα μου εβγαλε την πιστη, ολο απαιτηαεις και μη. Τη δευτερη φορα, αποφασισμενος να μην υπαρξει τριτη αποπειρα αν ξανακανε τα ιδια, εφυγε η σφαλιαρα απροειδοποιητη και εντελως ενστικτωδως χωρις δευτερη σκεψη.
    Και χωρις δευτερη σκεψη της εδεσα τα χερια στο κρεβατι με τη ζωνη του παντελονιου και της εβαλα το βρακι της στο στομα για να μην τσιριζει.
    Μαλακωσε οταν την απειλησα οτι θα την αφησω ετσι μεχρι την αλλη μερα. Ομως ηταν μουσκεμα, φαινοταν. Της εβγαλα το βρακι απο το στομα,με εβρισε και ηρθε η δευτερη σφαλιαρα, παλι βρακι στο στομα και μετα στα κωλομερια μεχρι που κοκκινισαν. Οταν τη γαμησα της εβγαλα το βρακι κι ουτε φωναξε, μονο γυριζε και με κοιταγε με ματι θολο, λεγοντας ασυναρτησιες.
    Απο εκεινη τη μερα εγιναν ολα στανταρ πρακτικη, μαζι με οτι μαλακια μου περναγε απο το κεφαλι: ζαρζαβατικα, να της δενω τα χερια και να την ταιζω γιαουρτι η μαρμελαδα με τον πουτσο, γαργαλητο μεχρι παρακρουσης και μετα γλειψιμο, ουτε και θυμαμαι, καθε μερα διαφορα. Και ολο απαιτουσα. Κι ολο υποχωρουσε. Κι εγω κοκκορακι χαζοκαμαρωνα που την εκανα οτι ηθελα και κοκκορευομουν στα αλλα κοκκορακια που με λεγανε ψευτη η ανωμαλο.
    Δεν ηθελα μονο να υποταξω το αγριοκατσικο, ηθελα πανω της να εκδικηθω και αυτην την ανεμοκωλα που μου δαγκωσε την καρδια κι εφυγε με ενα μεγαλο κομματι της στα δοντια. Και το ηξερε κι εκεινη.
    Ομως, τοσα ηξερα τοσα καταλαβαινα, η εξαρτηση της μαζι μου δυναμωνε μερα με τη μερα κι εγινε εμμονη.
    Και ενα βραδυ ηρθε με τη βαλιτσα της "θα φυγω απο το σπιτι θελω να ζησω μαζι σου". Κι εγω την εδιωξα, δεν ηθελα ξανα εξαρτηση κι εμμονες, ακομα περιμενα απο την πατρικη ενισχυση, ακομα μεσα μου αλυχτουσε η επιθυμια για την αλλη,. Της ειπα ξερα "δεν μπορω, με πνιγεις". Κι εφυγα μεγαλο ταξιδι αυτοανακαλυψης. Στ αρχιδια μου και οι δυο τους.
    Σημερα με το ζορι μπορω να δειξω επιεικια στον τοτε τσογλανο, αλλα τι να κανω, μαζι του ζω, εμαθα να τον ανεχομαι και να τον συγχωρω με τα χρονια. Εκεινη δεν ξερω αν τα καταφερε.




    Την αφησα συξυλη κι εφυγα χωρις λεξη, εξαφανισμενος μεχρι που οργανωσα προχειρα ένα μοναχικο κι επικινδυνο ταξιδι, ψαχνοντας τη χαμενη ριζα μου στην αλλη ακρη του πλανητη, ξεροντας μονο στοιχειωδη απο την κοινη γλωσσα και μη εχοντας ιδεα τι με περιμενε.
    Αφου κοντεψα ν αφησω τα κοκκαλα μου και την αυτοσυνειδηση μου εκει, γυρισα χωρις να βρω αυτο που εψαχνα, αλλα οχι ο ιδιος πια.
    Κι ευτυχως, γιατι εδω με περιμεναν μετα απο χρονια αλλα δυσκολα μονοπατια.




    Ομως τωρα πια ειχα τη δυναμη.

    Διαφορες αδιαφορες βανιλλοσχεσεις, τη δευτερη την ξανασυναντησα μετα απο χρονια. Εκανε πως δε με ξερει. Την πετυχα στην τουαλετα. Εκλαιγε, με εβρισε, τη χαιδεψα, μου εριξε χαστουκι, την γαμησα μεσα στην τουαλετα, ηρθε 5-6 φορες σπιτι, δοκιμασαμε ενα σωρο, εφαγε ξυλο που ζητουσε η ιδια επιμονα, μου ειπε οτι χειροτερο μπορουσε, δεε μας ενωνετιποτα, το διαλυσαμε. Βρηκε καποιον αλλον που του υποταχθηκε πληρως και μαλλον ειναι ακομα παντρεμενη μαζι του.


    Υ.Γ. Χρονια μετα, ανακαλυψα καποια σκορπια κομματια μου σε ενα απο τα βιβλια της πρωτης.
    Ξαναξυθηκε η πληγη κι ειπα οτι αυτην θα την κανω υ μου. Γρηγορα καταλαβα τη σαπουνοπερα που πηγαινα να ξεκινησω και την αφησα να την παρει ο ανεμος.Ουτε καν την εψαξα.
    Και οποτε σηκωνα κεφαλι απο τον υπονομο να κοιταξω τ αστερια, αν προλαβαινα ακολουθουσα αλλο δρομο, μεσα κι εξω απο το βρακι μου

     
    Last edited: 3 Οκτωβρίου 2020
  4. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Και εγώ στα 18 ξεκίνησα. Ίσως το είχες μέσα σου από μικρή και τότε βγήκε στην επιφάνεια
     
  5. gay-doulos-kriti

    gay-doulos-kriti New Member

    Φαντάζομαι και εγώ έτσι γεννήθηκα. Το θέμα ήταν μέχρι να το ανακαλύψω. Αναρωτιόμουν μέχρι τότε γιατί δεν ευχαριστιέμαι το σεξ. Πάντα έμενα με την αίσθηση του ανικανοποίητου.
    Όταν επιτελούς βρέθηκε στο δρόμο μου Αυτός που μου έδειξε την θέση μου. Και όλα πήραν τον δρόμο τους..
     
  6. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Η ταση υπηρχε αλλα ολα εγιναν πιο κατανοητα στο 12 feet under the ground εν ετη 1998
     
  7. karamel

    karamel Don't bother! I won't.

    Μὀνη μου...
     
  8. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ελπιζω μετα να βρηκες παρεα γιατι οπως λενε "τυφλωνει"
     
  9. Μικρός

    Μικρός Είμαι απλός μία τρύπα για την γυναίκα μου

    Όλα ξεκίνησαν πριν οχτώ χρόνια όταν έπιασα δουλειά σαν εργάτης μια κοπέλα που δουλευε γραμματέας δεν μου έδινε σημασία ήταν πολύ όμορφη και αρραβωνιασμένη μετά από έξι μήνες πολιορκία δέχτηκε να βγει μαζί μου αυτό ήταν. Λίγους μήνες αργότερα καθώς μου έκανε πίπα άρχισε να μου παίζει την κώλοτρυπηδα με τα δαχτυλάκια της, την άφησα δεν με ενοχλούσε όταν προσπάθησε να βάλει μέσα το δαχτυλακι της έσφιξα λίγο αυτή σταμάτησε και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια και να προσπαθεί να μου γλύψει τον κώλοτρυπηδα μου εγώ δεν ξέρω γιατί αλλά ήθελα να την διευκολύνω αυτό ήταν από εκεί την στιγμή ξεκίνησε κάτι τρελό σιγά σιγά πρώτα ένα δαχτυλακι μετά δύο τρία ερχόταν στο σπίτι μου και κατευθείαν σαν λυσσασμένη με έβαζε να τουρλόσω το κωλο μου και αφού μου τον είχε γλύψει καλά προσπαθούσε να χώσει βαθιά μέσα τα χεράκια της. Πέντε χρόνια μετά το ξεκώλιασμα μου δεν είχε τέρμα. Μου χτύπαγε τον κώλο άνοιγε την ξεχειλωμένη κώλοτρυπηδα μου και με τράβαγε βίντεο με το κινητό της μετά με έβλεπε μόνη της στο σπίτι της τα βίντεο. Στο τέλος αφού ο κώλος μου κόντεψε να μοιραστεί στα δύο με αφίσε για να παντρευτεί τον αρραβωνιαστικό της. Έχουμε περάσει τρία χρόνια πού έχουμε χωρίσει και εγώ παρόλο που βλέπω πορνό με fisting οταν μαλακιζομαι σκέφτομαι μόνο εκείνη η κώλοτρυπηδα μου δε μπορεί να την ξεπεράσει
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Είσαι αυτή την περίοδο σκλάβος? Θέλω και εγώ να δοκιμάσω fisting αλλά Η τότε Αφεντρα μου ήθελε μόνο strap on
     
  11. Μικρός

    Μικρός Είμαι απλός μία τρύπα για την γυναίκα μου

    Ποτέ δεν ειμουν σκλάβος και δεν ψάχνω για αφέντρα απλά της άρεσε να παίζει με τον κώλο μου και μου άρεσε να βλέπω την εξταση στο βλέμμα της αυτό που ψάχνω είναι κάποια που να της αρέσει να παίζει με τον κώλο μου για να την ξεπεράσω
     
  12. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    βάλτε κάποιος την βαθειά πληγή του Θ. Παπακωνσταντίνου, είμαι από κινητό