Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πως το καταλαβατε??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Kits, στις 20 Αυγούστου 2007.

  1. MastersHammer

    MastersHammer Regular Member

    Απάντηση: Πως το καταλαβατε??

    Aπό την ηλικία των 13-14 χρονών άρχισα να νιώθω κάπως περίεργα αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω τι ήταν αυτό πιυ ένιωθα.Εξωτερικά ερεθίσματα υπήρχαν κυρίως λόγω μουσικής( π.χ Mentors, Pungent Stench) αλλά ήταν όλα μπερδεμένα.Λόγω του επαγγέλματος που διάλεξα είχα σχέσεις κυριαρχίας πανω σε άλλους(ένστολος) και τότε ξεκαθάρισαν τα πάντα στην ηλικία των 18.Για την πρώτη εμπειρία βέβαια έπρεπε να περιμένω μέχρι τα 20 (το 97) που λόγω δουλειάς έμεινα τους πρώτους 6 μου μήνες στην Αμερική.Έξι μήνες στην Νέα Ορλεάνη και όλα μπήκαν στην σειρά τους.Η επιστροφή στην Ελλάδα έφερε κάποιες δυσκολίες στην αρχή γιατί δεν έβρισκα τρόπο επικοινωνίας με γυναίκες με τα ίδια ενδιαφέροντα, αλλα σύντομα και κατά τύχη ανακάλυψα (μέσω Νapster στην αρχή αν ειναι δυνατόν) το πως και το που
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Πως το καταλαβατε??


    ωχχ...
     
  3. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Πως το καταλαβατε??

    στα 18-19 περιπου μου βγηκε εμενα! απο παλια μου αρεσαν τα γυναικεια ποδια κ οι πατουσες ειδικα. φανταζομουν να ειμαι παντα κατω απο την γυναικα! σιγα σιγα εξελιχθηκε ετσι....
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πρέπει να ήμουν 7 χρονών. Παίζαμε το γιατρό κι εγώ ήμουν ο ασθενής. Πάντα. Μου άρεσε αυτό.

    Στο Δημοτικό όμως ήμουν αρχηγός μιας συμμορίας αγοριών. Τους επιβλήθηκα γρήγορα κι εγώ τους έλεγα τι θα παίξουμε, τι θα κάνουμε στα ηλίθια κοριτσάκια για να τα δούμε να κλαίνε (τους χαλούσαμε το παιχνίδι με τις κούκλες τους, διαλύαμε τα πάντα και τις κοροϊδεύαμε) και παίζαμε πόλεμο (και ξύλο) με την άλλη συμμορία που είχε αρχηγό ένα πολύ δυναμικό και όμορφο αγόρι, τον Κώστα (θυμάμαι ακόμη και το επίθετό του). Ήμουν λοιπόν με λίγα λόγια...ένα αγοροκόριτσο (ο πατέρας μου με μεγάλωσε σαν αγόρι).

    Μια μέρα τσακώθηκα με τον Κώστα. Με έβαλε κάτω στο χώμα, ανέβηκε πάνω μου, μου κρατούσε τα χέρια κάτω και ο ιδρώτας του έσταζε στο πρόσωπό μου (τον είχα δυσκολέψει). Με ανάγκασε να πω την απαγορευμένη λέξη, "ήμαρτον", για να με αφήσει να σηκωθώ. Κάβλωσα. Ξεκάθαρα.

    Στην τετάρτη Δημοτικού σταμάτησα να κάνω παρέα με τα αγόρια. Προσχώρησα στις τάξεις των κοριτσιών. Αλλά όταν έπαιζα με τον αδελφό μου και τους φίλους του αυτοί έκαναν τους Ναζί και με βασάνιζαν στα ψέματα. Ήταν φοβερό. Μου άρεσε πολύ.

    Στα δεκατρία έπαιρνα περιοδικά όπως ο Καζανόβας (χαχα, τι παλιά) και απομόνωνα τις ιστορίες που είχαν μέσα βία. Το ίδιο έκανα και με τις ταινίες (α ρε Βόγλη, τι έρωτας).

    Στα δεκαέξι, κατά τη διάρκεια του σεξ, είπα τις πρώτες μου βδσμ λέξεις στον φίλο μου, έναν αξιωματικό του στρατού: Χτύπα με.

    Μια απλή πορεία.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    when i was young i was burning my sisters' dolls ,then i released that i was doing a crime and i decided to payback my crime to other dolls  
     
  6. Nino_athens

    Nino_athens Guest

    vlepontas paliotera mia tainia...
     
  7. DOMant

    DOMant New Member

    Οταν ο φόβος φεύγει και εισαι έτοιμος να εκδηλόσεις αυτο που νιόθεις
     
  8. katerina28

    katerina28 Regular Member

    Από μικρή είχα φαντασιώσεις ότι με βασανίζουν.
     
  9. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Πως το καταλαβατε??

    Δεν ανήκω στο χώρο του bdsm
    Ανήκω στον Κυρίαρχο μου (και στον εαυτό μου)
    Σχεδόν από τότε που τον πρωτογνώρισα (και τον Κυρίαρχο μου και τον εαυτό μου αντιστοιχα)
    Αυτό δε δυσκολεύτηκα να το αποδεχτώ, μου άρεσε και το εξελίσσω

    @Mistress Kits: Μα για να σου απαντήσω αν αποδέχομαι κάτι και αν ανήκω σε αυτό το κάτι πρέπει να ορίζεται λίγο περισσότερο από τον ορισμό που του δίνεις Mistress Kits (και που φαίνεται ότι δεν φέρνει αντιρρήσεις σε οσους αυτοπροσδιοριζονται ως μέλη του χώρου): «BDSM είναι αυτό που κάνω Εγώ, όπως το κάνω Εγώ, όποτε θέλω Εγώ και όπου θέλω Εγώ!!!!»
    Ποιος είσαι; Τι κάνεις; Πως το κάνεις; Πότε το κάνεις; Πότε δεν το κάνεις; Που το κάνεις; Που δεν το κάνεις;
    Εγώ πάντως κάνω ωραίο παστίτσιο  
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ παστιτσιο ε?μαλιστα!!!
     
  11. Eri

    Eri


    Πειναμε πειναμε?  
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    με την γαμ.... διαιτα τη αλλο να κανουμε???ο πεινασμενος παστιτσιο βλεπει παντου