Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πόσοι από εσάς έχουν κάνει δημόσιο σεξ η κάποιο φετίχ Μπροστα σε κόσμο Γενικά και τι ακριβως ??

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bislave31, στις 22 Νοεμβρίου 2017.

  1. Mardana

    Mardana Regular Member

    Θέλω τόσο πολύ να σε καταλάβω! Αλλά δε ξέρω αν λες αλήθεια, κάνεις πλάκα, χαβαλε η οτιδήποτε άλλο!
     
  2. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Εξηγώ σε έναν κύριο τις συνέπειες της κατανάλωσης του μπέικον. Και φυσικά κάνουμε χιούμορ.  
     
  3. Mardana

    Mardana Regular Member

    Καλημέρα @kinvara , μου έχετε κάνει το μυαλό φραπέ! Ελπίζω να αρχίσω να σας καταλαβαίνω σύντομα!
     
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Σύντροφε!!!
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Δεν είναι απαραίτητα κακό αυτό!  
     
  6. Sakis1831

    Sakis1831 New Member

    Πηδημα με τα μουτρα στο πεζοδρομιο στην θυρα 13 απεξω .μετα απο λιηο καταλαβαμε με την λυδια οτι μας επερνε ματι ολο το κλαμπ του παναθηναικου!αληθινο περα ως περα οπως και τα χυσιματα στο γκετο στην κυψελη.!!!
     
  7. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Να φανταστώ Ολυμπιακός η Λυδία;
     
  8. Sakis1831

    Sakis1831 New Member

    Οχι ρε συ παναθηναικος απλα ειμασταν τοσο καυλωμενοι να περιμενουμε να παμε χαλανδρι
     
  9. Devilofme

    Devilofme New Member

    Πριν χρόνια με την τότε κοπέλα είχαν παιχτεί διαφορα σκηνικά σε δημόσιους χώρους, με το πιο ακραίο να είναι ενα σαββατόβραδο στο κέντρο της Αθήνας κατά τις 12. Μου τον έπαιζε μέσα απ το παλτό της μέχρι να χυσω στο χέρι της. Φαινόταν σίγουρα η κίνηση και μια κοριτσοπαρεα το σχολίασε περνώντας. Αλλά ποσώς μας ενδιέφερε.
     
  10. nefelina

    nefelina sexy

    ναι σε παραλία και πάρκο
     
  11. micky30

    micky30 Regular Member

    Εχω τιμήσει όλους τους εξωτερικούς χώρους με κορύφωση παραλία γυμνιστών όπου έγινε χύμα και μας είδαν αρκετοί !
     
  12. anima0

    anima0 Regular Member

    Οδηγούσα κι αυτή στη θέση συνοδηγού, έβαζε τα πόδια πάνω στο ταμπλώ ανοιχτά, έπαιρνε το δεξί μου χέρι και το έβαζε στο μουνί της. Παραλιακά χωριά Μαγνησίας, δύο λωρίδες χωρίς διάζωμα, ώρες μπάνιου με κίνηση, μας έβλεπαν οι απέναντι. Πώς δε σκοτωθήκαμε... Πώς άλλαζα ταχύτητες..

    Με την ίδια σύντροφο, στη θάλασσα στα ρηχά. Περίεργα ερεθιστική αίσθηση: στην αρχή είναι σφιχτά δεν μπαίνει νερό ανάμεσα μας, όταν αυτή φτιάχνεται και ανοίγει, κάθε ώθηση και κρύο νερό μέσα της... ζεστή σάρκα κρύο νερό... Μας έβλεπαν

    Αααα ναι, πάλι εγώ οδηγούσα, Αθήνα, Λεωφόρος Καλλιρρόης, αυτοκίνητα και από τις δύο πλευρές, κίνηση... μου έπαιρνε πίπα
     
    Last edited: 8 Απριλίου 2022