Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πότε έκλαψες τελευταία φορα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος KYRIOS-OLA, στις 6 Φεβρουαρίου 2021.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν επιτρέπεται, εσείς την "παραδώσατε" στον γαμπρό;
     
  2. Kel602

    Kel602 New Member

    Όχι, αλλά όσο να ναι αδερφή είναι, ένα δάκρυ έφυγε. Μετά πέσαμε στο φαγητό και ηρεμήσαμε.
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

     
     
  4. Constantine480

    Constantine480 Non Serviam

    Οταν ειδα τον πατερα μου σε μεθ απο εγκεφαλικο και η μανα μου να κλαιει απο πανω του σκεφτηκα απο μεσα μου γιατι ειμαι τοσο ψυχρος και δεν λυπαμαι.. μου εφυγε ενα δακρυ και επεσε στο πατωμα περασε ενας νοσοκομος και ειπε στον αερα κλαινε οι αντρες γυρναω και λεω στον αερα εχεις δει ποτε κεφαλι να κυλαει τον εκανα παλι Βετα εκει που του αξιζει ενα πραγμα ξερω ξερω καλα γιατι το ειπε στον αερα ο πατερα μου χαροπαλευει ακομα
     
  5. Satine

    Satine New Member

    Προχθες. Πολυ. Γενικα κλαιω ευκολα αλλα προχθες ηταν το κατι αλλο...
     
  6. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Για εσάς η τελευταία φορά είναι σχεδόν καθημερινή υπόθεση. Γεννάται το ερώτημα: για τον ίδιο λόγο ή κάθε φορά κάτι άλλο προκαλεί το κλάμα;
     
  7. lotus

    lotus Silence

    Νομίζω ότι το μόνο που καταφέρνει πλέον να με κάνει να κλάψω είναι τα κρεμμύδια ...   
     
  8. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Δεν υπάρχουν πια σημαντικά γεγονότα χαράς ή λύπης που να προκαλούν κλάμα ή στέρεψε συναισθηματικά η πηγή;
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Έχω κλάψει ελάχιστες φορές από χαρά τη βιώνω με άλλο τρόπο
    Η λύπη πάλι είναι ειδικά στις μέρες μας ένα συναίσθημα που υπάρχει παντού και για πολλούς λόγους και με πολλούς τρόπους
    Θα έλεγα απλά ότι μάλλον έχω ωριμάσει αρκετά ώστε να μην μπαίνω εύκολα σε νοσηρή συναισθηματικότητα
     
  10. TITORMOS-AITOLOS

    TITORMOS-AITOLOS New Member

     
  11. Silla

    Silla New Member

    Κλαίω συχνά.. Συνήθως όταν πιέζομαι ή νευριάζω.. Μερικές φορές το προκαλώ.. Άλλες όχι.. Τελευταία φορά ήταν πριν 20 μέρες, τα έβαλα με τον εαυτό μου.. Ένιωσα τόσο ηλίθια.. Που έκλεγα με λυγμούς..
     
  12. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Αυτο που υπάρχει διάχυτο γύρω μας -ειδικα στις μέρες μας - πιο πολύ για αυτοδιάψευση μου μοιάζει, για αυτοακύρωση, ματαίωση κλπ παρά για λύπη. Η λύπη ειναι πιο συναισθηματική διαδικασία, κι όχι απαραίτητα νοσηρή. Η ωρίμανση μας συμβαδίζει με την συναισθηματική μας ολοκλήρωση, σε κάθε φαση μας αναδύονται άλλα συναισθήματα κι αλλιώς κλαίμε ή δεν κλαίμε