Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πώς με κάνει το πουτανακι του.!! Αφηγήσεις.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Lila-sub, στις 14 Φεβρουαρίου 2020.

  1. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Αφηγήση 2
    Χθες το βράδυ .με έβαλε ανάσκελα ανάποδα στο κρεββάτι και γάμησε το στοματακι μου. Τελειωνα τόσο δυνατά ενώ έπαιζε με το μουνακι μου και εγώ "πνιγομουν" με την πουτσα του. Έπειτα πήρε ένα κουταλακι και καθάρισε το μουνακι μου από τα δικα μου χυσια και με έβαλε να το γλείψω μέχρι να το καθαρίσω.
     
  2. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Εγώ πάντως αυτό το βρήκα αρκετά hot  
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    τι φάση;
     
  4. mpaxari

    mpaxari Regular Member

    Ήταν ή δεν ήταν έκπληξη του άγιου Βαλεντίνου?
    Το βαζάκι ποιος το γεμίζει τελικά?
    Το ξεπαγωμα έγινε σωστά ή καταστραφηκαν τα θρεπτικά συστατικά?
     
  5. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Το βάζο το γεμίζουμε ανάλογα με τις ορέξεις και τον χρόνο που έχουμε. Έκπληξη είναι ο χρόνος και ο τόπος. Το έχουμε βάλει και στον καφέ μου!!
     
  6. Ourolagnos

    Ourolagnos Regular Member

    @Lila-sub με αφορμή τα ερωτηματικά της @Mpaxari μου δημιουρήθηκαν και εμένα κάποια τώρα.. 
    άμα το καταψύξεις αμέσως πέρα από τα θρεπτικά συστατικά το χρώμα παραμένει λευκό;
    η υφή είναι η ίδια ή γίνεται πιο νερομπλουκιαστή;;
    αντί για ζέσταμα/ απόψυξη τελικά μήπως είναι καλύτερα να καταναλωθούν σαν γρανίτα;;
     
  7. Lila-sub

    Lila-sub Owned


    Όπως τα λες. Γίνεται πιο διάφανο και πιο ρευστό. Και πολύ πολύ πιο αλμυρό
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Τι σκέφτηκες που κατανάλωσες και τα δύο εσύ;
     
  9. Το φρέντο καπουτσίνο είναι ακόμα πιο επίφοβο. Που ξέρεις τι μπορεί να έχει αναμειχθεί στο λευκό, κρεμώδες αφρόγαλα.  
     
  10. Lila-sub

    Lila-sub Owned

    Έχει συμβεί σε Starbucks τής Αμερικής κάποιες φορές... (I am just saying)
     
  11. mpaxari

    mpaxari Regular Member

       
     
  12. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Μετά τις αφηγήσεις και τα urban legends