Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 22 Ιουλίου 2007.

  1. θα ελεγα τρικαλο....  
     
  2. πς πς γυναικια μυαλα.....δεν ξεχνουν ποτε και τιποτα.....ποσα τεραμπαιτ μνημης εχεται..???  
     
  3. Καμία Θεσσαλονικιά δεν ξέχασε  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  5. aethereal

    aethereal Guest

    μια φορα το εκανα σε αβαταρ του χωρου που μου κινησε το ενδιαφερον (επειδη ειμαι και σινεφιλ συν τοις αλλοις)
    το πραγματωσα ως εξης
    του εκανα κοπλιμεντο για την επιλογη του αβαταρ εικονιδιου
    του εστειλα επιλεγμενα αποσπασματα απο τα 548 μηνυματα του ωστε να ανοιξω κουβεντα και να τον γνωρισω καλυτερα..
    του εστειλα δημουλα
    ριτσο
    εμμεσως πολυδουρη κι ελυτη
    επισης του εστειλα το τραγουδι "ας ερχοσουν για λιγο"σε διασκευη δαναης στρατηγοπουλου
    και μια αφιερωση σε σχετικο νημα το "sexy boy" των air.
    εκεινος,στη μοναδικη ημισυνομιλια μας με ρωτησε
    "εχεις φωτο"
    και στον αναισχυντο δισταγμο μου να του στειλω με την ασορτι αδικαιολογια πως "δεν τον γνωριζω καλα"
    απολυτως αναμενομενα
    εμουγκαθη φορεβερ.
     
  6. Από Θεσσαλονίκη κ εσύ καλό μου;
     
  7. aethereal

    aethereal Guest

    αλεξανδρουπολη
    (κοντα "επεσες" για να ειμεθα και εντος τοπικ)
     
  8. Επιδημία κατάντησε και απλώνεται παντού.  
     
  9. aethereal

    aethereal Guest

    μη στεναχωριεσαι..
    εγω τον ξεπερασα
     
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΠOTE!!!!  
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    καπου τον εχασες στη μεταφραση 
     
  12. @Taste The Floor ,@Siren_Peisinoe αγαπητες μου εχω να καταθεσω το εξης : θεωρω ευλογια να ζω στην πολη μας... εχουμε τα καλυτερα και ομορφοτερα κοριτσια...και για να ειμαι εντος θεματος και νηματος δεν βρισκω τιποτα το κακο στο να μας την πεφτουν τα θηλυκα.... απεναντιας μ αρεσει....