Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΡΕ ΣΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ.....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 22 Ιουλίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εγώ όταν μου την πέφτουν οι γυναίκες ( το γιατί ακόμα δεν το έχω καταλάβει. Αλλά και η πατσαβουρολαγνεία δεν αποκλείεται σαν αιτία χαχαχα ), το βρίσκω άκρως διασκεδαστικό.
    Τις αφήνω να κάνουν το κομμάτι τους λιγάκι, να προσπαθήσουν να με φερουν σε δύσκολη θέση.
    Και μετά παίρνω εγώ τα ηνία της κατάστασης ( αν δεν μου είναι αδιάφορες. Γιατί ο καλός ο μύλος, δεν αλέθει ότι έχει στήθος, γουνί και αναπνέει ) και επαναφέρω τα πράγματα στην για μένα φυσική τους τάξη.
    Πάντως, εκείνες που το "άθλημα" το κατέχουν, καλά κάνουν και "κυνηγούν", δεν βλέπω τίποτε το κακό, ούτε το "ευνουχιστικό" για τον ρόλο του άντρα.
    Είναι απλά θέμα χαρακτήρα ανεξαρτήτως φύλου. Και όποιο κοριτσάκι, η αγοράκι, η το έχει μέσα του το ένστικτο του κυνηγού, η δεν το έχει.

    Τώρα αν οι περισσότεροι άντρες μπλοκάρουν, γιατί φοβούνται την απόρριψη, ας πρόσεχαν και ας περιμένουν, να τους την πέσουν οι γυναίκες.
    Όποιος περιμένει να του την πέσει κάποια, κατά μεγάλο ποσοστό, βρίσκεται με όποια του τύχει και σπάνια με κάποια που θα γούσταρε αληθινά.
    Και όποιος πει ότι στην ζωή του, δεν έχει φάει ποτέ χυλόπιτα, ίσως και να κυκλοφορεί στους ουρανοί με κόκκινη μπέρτα και μπλε ολόσωμο καλσόν.

      
     
    Last edited: 10 Ιανουαρίου 2015
  2. aethereal

    aethereal Guest

    μια μικρη κινηματογραφικη διορθωσις

    στο βερολινο,ειχε συννεφια
    οπως συνηθως
    κι εκεινος πετουσε με μια προσδοκιμη,σταθερα γοητευτικη
    φευγαλεοτητα..
    χωρις υποτιτλους
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    αυτη η γοητευτικη μας εφαγε ολους!
     
  4. aethereal

    aethereal Guest

    δεν θα το δραματοποιουσα και τοσο..ωστοσο
    θυμαμαι ενα μικρο διαστημα της μετα μουγκαμαρας εποχης
    οπου ακουγα το ομορφο κομματι στο προφιλ του κι επειδη εκεινος δεν ειχε ουσιαστικα ποτε μιλησει,
    φανταζομουν πως τραγουδουσε εκεινος...
    (επισης ηθελα να πιστευω πως ειναι δικο του το κομματι λογω ρεμιξ ακουσματος αλλα παραλληλα πιεζα τον εαυτο μου να προσγειωθει...)
     
  5. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    ...μόνο η αε θα έβρισκε ερωτικό το βερολίνο  
     
  6. Ενώ το Λιανοκλάδι είναι κλάσεις πιο ερωτικό ααας πούμε?
    Υγ. σε ένα μέρος του Α. Βερολίνου έχω περάσει πριν ένα χρόνο μερικές από τις πιο ερωτικές στιγμές της ζωής μου (με βάση πάντα τα γούστα μου). ΄Οταν γύρισα Ελλάδα (κατ' ανάγκην) με έπιασε μαύρη κατάθλιψη.
    Δεν λεω, καλός ο ήλιος, οι παραλίες, το φαγάκι μας και πολύ πολύ όμορφες οι γυναίκες μας.
    Αλλά ο ερωτισμός μας σαν λαός είναι ακόμα μικροαστοχριστιανοκεντρικός.
     
    Last edited: 12 Ιανουαρίου 2015
  7. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member

    Θα γίνει, μόλις αποσχιστούμε από την ξενέρωτη ελλάδα.


     
     
  8. Τώρα μάλιστα αυτό είναι μια αρχή.
    Αυτό το λογότυπο μου θυμίζει την Flantza Films
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    εχεις προσεξει οτι σχεδον ΟΛΑ τα ερωτικα κλιπακια απο ελληνικα ζευγαρακια ειναι σε στυλ χοντροκωμωδια ?

    κατι επικα εργα του στυλ "εμεις οι βλαχοι οπως λαχει" χαραξαν οπως φαινεται, κουλτουρα...
     
  10. Mα και οι εγχώριες τσόντες μας κωμωδίες είναι.
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    κι εγώ που δεν έζησα στο εξωτερικό, έτσι μας βρίσκω...
     
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    εμενα προφανως τα γουστα μου ειναι βορεια...
    απο μικρη αναρωτιομουν εαν επαιξε σ αυτο ρολο κι ο παιδικος μου ερωτας με το μπετοβεν....
    οι ομοιοτητες πολλες..(αν κι εκεινος ζουσε στη βιεννη κυριως)
    ακουγα τα εργα του,επαιζα τα εργα του,διαβαζα σχετικα μ εκεινον
    κι αποκριση καμια..