Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ, μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisxatzos, στις 22 Μαϊου 2021.

  1. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Τι γνώμη έχεις για τις στραβές σαν μπουγατσομάχαιρο;  

    Δημιουργούμε αντιδράσεις με τις κατάλληλες λέξεις. Κάθησε αν θες, θα βγάλω κουμ κουάτ.  

    (ας μην παρεξηγηθούν "και" τα ιμότικον)
     
    Last edited: 26 Μαϊου 2021
  2. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Χαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα αχ αχ αχ αχ!!!!!!!!
    Κλαίω από τα γέλια!!!
      
     
  3. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Τι να αντικρουσει καποιος καλο μου παιδι?
    Λες την αποψη σου. Σεβαστη. Θες ν ακουσεις τις αποψεις τις δικες μας?
    Να σου αντικρουσω λοιπον. Εγω βαριεμαι απιστευτα να βρεθω με εναν αντρα με μονο οπλο το μεγαλο του πουλι. Αν ειναι και κανα δυο γυναικες η αντρες παρεα, τοτε μια χαρα. Το πουλι του, για μενα, ειναι το λιγοτερο. Για μενα.
    Ενα μεγαλο πουλι ειναι μια χαρα για την ξεπετα, το one night stand, την αμιγως σεξουαλικη σχεση.
    Οταν η σχεση βαθαινει, δε φτανει ουτε για ζητω
     
  4. Rotoras

    Rotoras Regular Member


    Όπως έχεις καταλάβει, το όλο θέμα δεν είναι ποιος την έχει έτσι κι αλλιώς ούτε η φιγούρα.
    Το θέμα τρέφεται από την γυναικεία λεπτότητα και την ανδρική διακριτικότητα. Ερεθίζει και ενημερώνει. Είναι καλό μεταξύ πολλών ως γρανίτα.
    Δεν έκανα πουθενά ποστ τύπου "για περάστε και στηθείτε".
    Επίσης δεν έγραψα πουθενα ότι το μεγάλο καυλί (συγνώμη που δε λέω πουλί, είναι γυναικεία ή σαλονάτη έκφραση που αποφεύγω)
    φέρνει από μόνο του την ευτυχία. Για το o.n.s έχεις δίκιο ότι ισχύει, για βαθιά ζουζουνοπιάσματα η γυναίκα βολεύεται με ότι έχει
    αρκεί να (βήχας). Ήθελες να γράψεις πάνω - κάτω: "όταν η σχέση βαθαίνει, δεν είναι αυτό που μας απασχολεί"
    αλλά από κεκτημένη ταχύτητα έγρσψες: "όταν η σχέση βαθαίνει, δε φτάνει ούτε για ζήτω". Πρόσεχε τι γράφεις (χιούμορ).

    Συνεχίζω χωρίς αντιπαλότητα...

    έχω γνωστό σε σεξ σοπ που μου έχει εκμυστηρευτεί ότι αρκετές γυναίκες ψωνίζουν βαρέου τύπου ντιλντιές και δονητάρια.
    Δεν έχει λόγο να μου πει ψέμματα. Δεν έχω λόγο να μην τον πιστέψω ή να μέμφομαι τις επιλογές των γυναικών.
    Είναι άκρως ηδονικό να κρύβονται από αυτό που ποθούν νομίζοντας ότι θα τις πουν πρόστυχες, χυδαίες κτλ μαλακίες.
    Εμένα αυτό με ξετρελλαίνει, ειδικά όταν μιλούν για τέτοια θέματα και γελούν ιδιαίτερα. Γουστάρω αυτή την πρόκληση.
    Την γυναικεία πουτανιά (με την καλή έννοια) που σε καλεί να ... καταλάβατε!
     
    Last edited: 27 Μαϊου 2021
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αχμ, είναι βέβαιο ότι προορίζονται για τις ίδιες και όχι για τους παρτενέρ τους;   
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αρκετες γυναικες εξοικειωμενες με τη σεξουαλικοτητα τους αγοραζουν διαφορων ειδων παιχνιδια. Αγαπημενα παιχνιδια ειναι οι μπιλιες. Αυτο δε σημαινει οτι ζητουν ενα καυλι (sic) σε σχημα βολων ενωμενων με κορδονι.
    Επισης
    "είναι βέβαιο ότι προορίζονται για τις ίδιες και όχι για τους παρτενέρ τους; "
     
  7. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Τις παίζω σαν εκκρεμές, θέλω να δω τι ταλάντωση κάνουν. Τι απόσβεση έχουν κλπ. Μελέτη.  
     
  8. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Είναι γεγονός ότι δεν μπορεί να γνωρίζει. Μάλιστα δεν θα μου εκανε καμία απολύτως εντύπωση αν ψώνιζαν για τους παρτενέρ τους.
    Συμβαίνουν τα πάντα. Αν μάλιστα συμπεριλάβεις το τι δάγκωμα πέφτει ακόμα κι από τα 20-25 έτη ανδρών στις σιλδεναφίλες κτλ
    (ότι χειρότερο τέτοιο φόρτωμα σε τέτοιες ηλικίες)
    καταλαβαίνουμε εύκολα ότι η εποχή είναι ξεκάθαρα σεξουαλική και δυστυχώς ανταγωνιστική.
    Το καμάγκρα σε τζελ θέριζε πριν χρόνια, οι ντόπες στον πούτσο, οι κόκες στο μουνί κι όλες αυτές οι μαλακίες έχουν μετατρέψει σε αγώνα δρόμου
    μια ευχάριστη απόλαυση των ανθρώπων. Κάποια στιγμή ακόμα και το γαμήσι αν το πιέζεις
    χάνει το νόημά του. Γύρω μας πέφτει τρελλό γαμήσι και όχι μόνο.
    ΚΥ τζελ, λίστεριν και προφυλακτικά είναι η μίνιμουμ τριπλέτα της εποχής κι ας μην ξεκινήσω να γράφω για αξεσουάρ. Τα πάντα όλα.
    Όντως χώνονται ντίλντο και δονητές σε πάτους ανδρών και όντως παίζει ξεκώλιασμα και ξεμούνιασμα γυναικών.
    Η αναφορά κι η περιγραφή δεν είναι κριτική. Απλώς το σημειώνω.
    Όμως ας μην ξεφύγουμε από την ουσία.
    Το μέγεθος μετράει πολύ για τις γυναίκες...(δεν τις βρίσαμε κιόλας)
     
    Last edited: 27 Μαϊου 2021
  9. KYRIOS-OLA

    KYRIOS-OLA μεταποιητης Premium Member

    Κι εδω άτυχοι σταθήκαμε γμτ
     
  10. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Πρέπει να εμβαθύνω για να καταλάβω τι συμβαίνει στο bdsm ως James Bond(age).

     
     
    Last edited: 27 Μαϊου 2021
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Πουλάκι μου...το πρόβλημα δεν είναι το μέγεθος αλλά στο ότι ψάχνεις γυναίκα να κάνει σπαγκάτο!
    Δηλαδή να έχουμε και κάποιες πραγματικές προσδοκίες κάπου..
     
  12. Rotoras

    Rotoras Regular Member

    Σπαγγάτο...