Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σεξ, μέγεθος και ανακάλυψη σεξουαλικότητας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisxatzos, στις 22 Μαϊου 2021.

  1. nellh__

    nellh__ New Member

    Βρε κοίτα εκεί να τις προσφέρεις κλειτοριδικους οργασμούς, και πίστεψε με το πουλάκι δεν θα την νοιάξει καν. Τέτοιες μαλακιες μαθαίνουν τους άντρες από μικρά και καταλήγουν να μένουν στο μέγεθος του πουλιού τους με αποτέλεσμα να κάνουν άθλιο σεξ.
     
  2. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    άμα δε πιστεύεις στο κολπικό οργασμό, μάλλον αναθεώρησε τους εραστές σου.
     
  3. nellh__

    nellh__ New Member

    Ο μύθος περί κολπικου οργασμού, και μάλιστα που υπερισχύει του κλειτοριδικου έχει απορριφθεί από σοβαροτατους επιστήμονες.
    Και επιτέλους, δεν γίνεται κάθε φορά που μιλάμε για τους κλειτοριδικους οργασμούς, τους οποίους οι άντρες αρνούνται κατηγορηματικά να μας χαρίσουν, να εμφανίζεται ένας άντρας και να μας μιλάει για τους κολπικους. Δεν γίνεται δηλαδή οι ίδιες οι γυναικες να μη ξέρουμε τι μας χαρίζει περισσότερη απόλαυση.
     
  4. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Θα ενημερώσω τις πρώην και νυν κοπέλες μου και θα σου απαντήσω λολ

    Σε λίγο θα ακούσουμε οτι δεν μετράει το μέγεθος
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κάθε φορά που κάποιο παλικαρούδι μου αρχίζει τα τι είσαι, κλειτοριδική ή κολπική; Του λέω να γυρίσει στα 4 και θα τη βρω την άκρη  
    Πάντως, ισχύει ότι η κλειτορίδα έχει τις περισσότερες νευρικές απολήξεις και ο μοναδικός λόγος ύπαρξης στο σώμα της γυναίκας είναι η ηδονή.
     
  6. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Καλά κρασιά
     
  7. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Η ανατομια (η επιστημη) περιγραφει το "οργανο" της κλειτοριδας με σαφηνεια. Την κορυφη (που ειναι η κλειτοριδα) και τα πλαγια σωματα (που μοιαζουν με τα σηραγγωδη σωματα του πεους) που φτανουν βαθια χαμηλα στο περινεο. Οταν ερεθιζεται το σωμα, δινει την ευχαριστη αισθηση του "κολπικου" οργασμου. Οταν ερεθιζεται η κορυφη δινει τον εντονο"κλειτοριδικο". Ο οποιος ειναι σαφως πιο ικανοποιητικος. Οπως στον αντρα ο ερεθισμος της βαλανου η του σωματος.

    Οταν εμενα αντρας με ρωτα αν ειμαι κλειτοριδικη η κολπικη απαντω συνηθως οτι εχω μια δουλεια να κανω δυο λεπτα και θα ξαναρθω.

    Σκεφτομαι να υιοθετησω τα 4.....μου εφυγε ο καφες απο τη μυτη διαβαζοντας το   

    Edit και διορθωση : ιστος. Οχι οργανο
     
    Last edited: 2 Ιουνίου 2021
  8. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Χρειαζεσαι εντατικα..... 
     
  9. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    Που είσαι να με βάλεις σε τάξη?
     
  10. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αυτα ειναι. Ειδικα τωρα που εγινες μιστερ Ιουνιος....ππιος τη χαρη μου
     
  11. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    29 κολπικες και κλειτοριδικες κοπέλες συνιστούν Sejanus...αυτές ξέρουν
     
  12. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Η εχουμε πεϊπερς.....η δεν εχουμε