Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σημαδια η πονος?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος bdsmcouple_cy, στις 24 Ιανουαρίου 2008.

  1. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    και τα 2....
    κ οταν εχει μεινει σημαδι που μενει... μ'αρεσειιιιιιιιιι ακομα περισσοτερο
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    και τα δυο,αλλά τα σημάδια είναι κατα κάποιο τρόπο "καλύτερα" μιας και μένουν ακόμα και όταν ο πόνος έχει πια περάσει και κοιτάζοντάς τα αναπολώ xxx στιγμές...
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    O πονος ειναι διεγερτικος μεχρι ενος σημειου-προσωπικα μιλωντας παντα-αν ξεκαυλωσω, αυτο ηταν ξενερωσα.. Με φτιαχνει περισσοτερο να τον προκαλω απο το να τον δεχομαι,πλην εξαιρεσεων οπως ενα καλο spanking στην καταλληλη στιγμη, η ο αμυδρος πονος της επομενης μερας μετα απο ενα συγκλονιστικο bondage.. Αυτο ομολογω με τρελαινει αν αυτος που το κανει ειναι πραγματικος καλλιτεχνης.. Οσον αφορα τα σημαδια, πανω μου τα σιχαινομαι. Στους αλλους δε με ενοχλει, ισα ισα εχει και πλακα, ειδικα αν προερχεται απο δαγκωνιες, crop η.. τακουνιες.. 
     
  4. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ο πόνος είναι διεγερτικός και η ηδονή του κρατά πολύ και αφού τελειώσει το μαστόγωμα (για παράδειγμα). Τα σημάδια όμως είναι η απόδειξη, η μνήμη και η ηδονή για όσο τα βλέπεις. Εννοείται ότι μου αρέσει να μου τα προκαλούν γυναίκες. Αυτό που με ξενερώνει είναι η ηλίθια ερώτηση: "Πονάς;" ή "Δεν πιστεύω να σε πόνεσα;". Αυτό που με ξεκαυλώνει και θέλω να φύγω τρέχοντας. Υπάρχει και το sageword βρεεεεε!
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Η εικόνα από ένα σημάδι(ίσως και περισσότερα) πχ στην περιοχή του γλουτού είναι κάτι που με τρελαίνει ,ωστόσο είναι μοναδική η αίσθηση ενός spanking που έχει διαρκέσει πολύ και τα χτυπήματα που δέχεσαι είναι πολλά και γρήγορα.Δύσκολη απόφαση...both!!!
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εξαρταται απο τα σημαδια!
    Κοκκινιλες, ναι ειναι ηδονικες, δειχνουν τι προηγηθηκε, δαχτυλιες απο χαστουκια στα μαγουλα επισης, τωρα φυσικα εαν αποφασισεις να κανεις το σωμα του αλλου χωραφι που μολις το οργωσαν, ε οκ δεν ειναι και το καλλιτερο.
    Αλλωστε, ισχυροτερος του σωματικου πονου ειναι ο ψυχικος.
    Διοτι σε αυτες τις περιπτωσεις ο εγκεφαλος που δεχεται τα ερεθισματα παιζει καθοριστικοτατο ρολο.
     
  7. thanasis

    thanasis Contributor

    Και η διαδικασία και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο...εξιταριστικά! Αν είχα να διαλέψω, όμως, θα έλεγα η πρόκληση του πόνου!   
     
  8. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    και τα δυο τα αγαπαω και ειναι κομματι του εαυτου μου αρα πως να διαλεξω; 
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Τα σημάδια δε με αρέσουν...
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Συμφωνώ 100%. Και εγώ πως να διαλέξω; Και όσο περισσότερο κρατούν, τόσο το καλύτερο. Όταν σβήνουν μελαγχολούμε.

    Όταν δοκιμάσεις τα σημάδια θαμε θυμηθείς. Δεν θα ξεκολάς απο αυτά.
     
    Last edited: 20 Οκτωβρίου 2008
  11. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Απάντηση: Σημαδια η πονος?

    Δεν μπορούν όλοι οι άνθρωποι να τριγυρνούν με σημάδια, είτε τους αρέσουν, είτε όχι. Υπάρχουν και σοβαροί λόγοι να μη θες να σε δουν σημαδεμένο  
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Είναι το σημάδι Της, αυτό δεν φτάνει. Φυσικά αν είναι σε πολύ εμφανές σημείο και αν αυτό δηλώνει κάτι άμεσα, τότε το συζητάμε, αλλά ένα σημάδια σε ένα απόκρυφο σημείο μου κάνει κάτι. Για παράδειγμα ένα μαρκάρισμα στην πλάτη ή στον κώλο. Τα σημάδια της βίτσας ή του μαστιγίου. Τα σημάδια των νυχιών της στην πλάτη σου. Και η λίστα είναι μακρά, zinia. Εξάλλου τα σημάδια και βανίλα άτομα τα δέχονται και τους αρέσουν.