Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σιχαμάρα και BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 26 Ιουνίου 2015.

  1. thanasis

    thanasis Contributor

    Από το spitting ως το ροχαλίδι υπάρχει μια ουχί ευκαταφρόνητος χλεπαπόστασις που μετριέται στην κλίμακα kafros. Η δε απόστασις αυτή είναι τόσο γκουμουτσοειδής, που τελικά μιλάμε για 2 διαφορετικά πράγματα.

    Τα αγγλετερικά είναι μια συμβασάδα για να επικοινωνούμε καλλίτερα, ουχί πουλμουρατρόνικ ψευτοεξευγενισουα. Θα σου τα γράψω ψαροκωστανέ, αφού ετσά προτιμάς:
    deep throating: εκπαίδευσις βαθέως λάρυγγος
    ass training: εκπαίδευσις διανοίξεως πρωκτού
    forced enemas: επιβεβλημένοι υποκλυσμοί
    blood play: παίγνια αίματος
    spitting: καυλοπτύειν
    boot worship: λατρεία υποδημάτων

    Μμμμ, ένοιωσα μια πρωινή αδωνιδοακαδημίλα.
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Χαχαχα, μου αρέσει ότι έχεις χιούμορ, ειλικρινά, αλλά όχι ακαδημίλα βρε γαμώτο και σίγουρα όχι με άδωνι μέσα, μου ήρθε έν' ανακάτεμα   
     
  3. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    @brenda ,

    To ροχαλίζειν το εννοούσα ως εκσφενδονίζειν ροχάλες,όχι ως ενυπνίως σφυρίζειν η αγκομαχείν δίκην ατμομηχανής   πράγμα αρκούντως ενοχλησπασαρχίδικο μεν, ουχί σιχαμερό δε.
    Η ροχάλα προσέτι , δεν ταυτίζεται με το καυλοπτύειν ,ως ήδη ανελύθη παρά του Θανάσεως.
    Ολα τούτα πάντως χρησιμοποιήθηκαν δίκην παραδείγματος απλώς. Ο καθένας σιχαίνεται η δεν σιχαίνεται διάφορα πράματα σε διάφορο βαθμό.Εγώ ας πούμε σιχαίνομαι τις κατσαρίδες,αλλά ευτυχώς αυτές δεν εμπλέκονται στην σεξουαλική μου ζωή .
    Σε κάθε περίπτωση ο,τι σιχαίνεται ο καθένας, γιά όποιο λόγο, δεν υπάρχει κανένας λόγος να τον καταπιέζει και να το εντάσσει στον τρόπο που σχετίζεται για να μη χαλάσει το χατήρι του Αλλου ,άσχέτως στάτους.
    Εν ολίγοις ...

     

    (καλά, σήμερα όπου μπαίνω θα το κοτσάρω αυτό, δεν υπάρχει περίπτωση...  )
     
  4. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    το περιεργο ειναι πολλες εχουν προβλημα με το σαλιο αλλα δεν εχουν προβλημα να καταπιουν ας πουμε σπερμα 
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Σωστή και απαραίτητη διάκριση!!! Ευχαριστώ    
    Νομίζω ότι έχει μεγάλη σημασία η σιχαμάρα από το πλήγμα στην (αυτο)εικόνα!!!! Προσωπικά μου πήρε πάαααρα πολύ καιρό και κάποια πίεση βέβαια να δεχτώ ότι θα μπορούσε κάποιος να μην ενοχλείται από το γεγονός ότι εγώ έχω περίοδο και θα βγει ματωμένος. Και έχει να κάνει με το πώς εγώ από κοριτσάκι ήδη που μου ήρθε περίοδος αισθανόμουν για αυτό.

    Αν όμως ξεπεράσουμε το θέμα πλήγμα αυτοεικόνας, υπάρχουν όρια;    

    Εξευτελισμός;;; Δεν το είδα ποτέ έτσι. Ανταλλαγή υγρών ναι!!! Το "θα πιεις το σάλιο Μου" ναι ναι βέβαια!!!!! (και όχι μόνο το σάλιο δηλαδή... )
    Αλλά αντιστοίχως και ο υποτακτικός δεν αφήνει πολύ (μα πάρα πολύ) σάλιο και άλλα υγρά πάνω στον Κυρίαρχο; Περισσότερο έτσι το βλέπω εγώ το φτύσιμο  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Εξευτελισμός;;; Δεν το είδα ποτέ έτσι. Ανταλλαγή υγρών ναι!!! Το "θα πιεις το σάλιο Μου" ναι ναι βέβαια!!!!! (και όχι μόνο το σάλιο δηλαδή... )
    Αλλά αντιστοίχως και ο υποτακτικός δεν αφήνει πολύ (μα πάρα πολύ) σάλιο και άλλα υγρά πάνω στον Κυρίαρχο; Περισσότερο έτσι το βλέπω εγώ το φτύσιμο  [/QUOTE]

    Κοίτα αν ήταν σάλιο, θα ήταν saliving και όχι spitting...Δεν είμαι ατσίδα στ' αγγλικά αλλά κάτι το ξέρω κι εγώ... 
    Άλλο σάλιο, άλλο φτύσιμο/ροχαλίκι...
    Δεν ξέρω πως φιλας εσύ η οποιοσδήποτε άλλος/η...Θα έχετε όλοι/ες τον τρόπο σας...Αλλά εγώ ούτε ρίχνω χλέπα στο ανοιχτό στόμα της άλλης, ούτε γουστάρω να μου την ρίχνει...
    Τώρα αν ενώ φιλάτε κάποιον/α, αφήνετε τους καταρράκτες του Νιαγάρα στα χείλη και στο στόμα του/της...Γούστο σας και καπέλο σας...

    Spitting είναι άλλο απ' όσο ξέρω και όχι η ανταλλαγή σάλιου...Spitting είναι και το φτύσιμο στα μούτρα..Νομίζω...

    Τώρα ως προς τον εξευτελισμό...Κάποιοι θεωρούν ότι εξευτελίζουν την γκόμενα/σύντροφο/γυναίκα/υποτακτική/σκλάβα τους, παίρνοντας την από τον κώλο...
    Εγώ δεν το βλέπω έτσι...Όλοι/ες βλέπουμε πολλές φορές ίδια πράγματα με άλλα μάτια...Και αλλιώς τ' αντιλαμβανόμαστε... 
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Κοίτα αν ήταν σάλιο, θα ήταν saliving και όχι spitting...Δεν είμαι ατσίδα στ' αγγλικά αλλά κάτι το ξέρω κι εγώ... 
    Άλλο σάλιο, άλλο φτύσιμο/ροχαλίκι...
    Δεν ξέρω πως φιλας εσύ η οποιοσδήποτε άλλος/η...Θα έχετε όλοι/ες τον τρόπο σας...Αλλά εγώ ούτε ρίχνω χλέπα στο ανοιχτό στόμα της άλλης, ούτε γουστάρω να μου την ρίχνει...
    Τώρα αν ενώ φιλάτε κάποιον/α, αφήνετε τους καταρράκτες του Νιαγάρα στα χείλη και στο στόμα του/της...Γούστο σας και καπέλο σας...

    Spitting είναι άλλο απ' όσο ξέρω και όχι η ανταλλαγή σάλιου...Spitting είναι και το φτύσιμο στα μούτρα..Νομίζω...

    Τώρα ως προς τον εξευτελισμό...Κάποιοι θεωρούν ότι εξευτελίζουν την γκόμενα/σύντροφο/γυναίκα/υποτακτική/σκλάβα τους από τον κώλο...
    Εγώ δεν το βλέπω έτσι...Όλοι/ες βλέπουμε πολλές φορές ίδια πράγματα με άλλα μάτια...Και αλλιώς τ' αντιλαμβανόμαστε... [/QUOTE]

    Σωστά   Έτσι είναι περί του αντιλήμματος μιας πράξης  
    Δεν εννοούσα απαραίτητα φιλί αλλά και στοματικό σεξ και άλλα  
    Και εντάξει δεν εννοώ χλέπα... Το να μου στάζει όμως ο Άλλος σάλιο μέσα στο στόμα ή πάνω στην κοιλιά μου και τον αφαλό μου την ώρα που με παίρνει, μου είναι εξόχως ερεθιστικό!!!  
    Αλλά όντως γούστα  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Φίλτατε, το "κουφό" με την σιχαμάρα είναι ότι κάποιες φορές, φαντάζει παράλογη...Εγώ δεν σιχαίνομαι καθόλου τα κολπικά υγρά εκείνης στην οποία κάνω γλυφογούνι...
    Σε μια και μοναδική το έχω κάνει μέχρι και σε "ακραίες συνθήκες" και δεν επεξηγώ μην σιχαθεί κανείς...
    Η ιδέα όμως του να βρεθεί ποτέ το ίδιο μου το σπέρμα στα χείλη μου, μ' αηδιάζει...Και μιλάω για δικές μου εκκρίσεις...όχι ξένες... 
     
  9. Dapom

    Dapom Contributor

    Η σιχαμάρα είναι τόσο υποκειμενική που ένα τέτοιο νήμα το κάνει τοίχο ανακοινώσεων και δηλώσεων και οχι χώρο συζήτησης και ανταλλαγής απόψεων.

    Θα ήταν ενδιαφέρον συνεπως να γινόταν σε στύλ poll για να δούμε τι σιχαίνονται οι περισσότεροι ή απλά να δηλώνουμε τι σιχαινόμαστε ο καθένας ωστε να ξέρουμε σε πιθανή περίπτωση session.
     
  10. Να τα άκουγα απο στόμα Ζουραρη και τι στον κοσμο..
     
  11. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Μόνο αν κάνουμε poll για data pool που θα διαλέγεται και sessions, να μην ξεχάσουμε φωτογραφίες με ρούχα/μαγιώ, βιογραφικό και εξετάσεις γενικές και για ΣΜΝ.