Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σιχαμάρα και BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 26 Ιουνίου 2015.

  1. tithon

    tithon Contributor

    Δε με φαντάζομαι να μπορώ να σιχαθώ τον πιο κοντινό μου άνθρωπο, χωρίς αυτό να το ταυτίζω ή συγχέω υποχρεωτικά με αντίστοιχο ερεθισμό.
    Ταυτόχρονα δε μπορώ να φανταστώ τον ίδιο άνθρωπο να αντιλαμβάνεται διαφορετικά το συγκεκριμενο θέμα προς την αντίστροφη κατεύθυνση.
    Πολύ λίγο συνδέω την παραπάνω θέση με το bdsm, οπωσδήποτε όμως bdsm πρακτικές παράγονται απ' αυτήν.
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2016
  2. Ξανασχολιασα στο παρελθόν αλλά επανερχομαι για να συμπληρώσω απλά το εξής. Ότι σιχαίνομαι γενικά στην ζωή μου εκτός bdsm ακριβώς τα ίδια σιχαίνομαι και σε μια bdsm σχέση.!
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Δε σιχαίνομαι τίποτα απολύτως αν συμπαθώ μια αφεντρα.

    Το μόνο που με ξενερώνει είναι η βρωμιά στο σπίτι ή η βρωμιά στο μπανιο.

    Οι προσωπικές ανταλλαγές υγρών με τρελλαινουν. Σάλια, χλεπες, τσίσια, κακακια, κλανιες. Όσο πιο πολύ τόσο πιο καλα.

    Νιώθω ότι γίνομαι ένα με τον άνθρωπο μου κ λατρεύω αυτή την αισθηση.

    Επίσης στο μπάνιο η πόρτα είναι πάντα ανοιχτή ότι κ αν κάνω κ η γύμνια δεδομενη.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Πότε δέχεσαι επισκέψεις; να έρθω αύριο;
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Με χαρά οπότε θέλεις