Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @espimain

    Ποιοί αυτό- φιμώνονται;  
    Λαλίστατοι είναι οι περισσότεροι.    
     
  2. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Πολυπλοκη?
    Εξηγηστε μου, τι δεν εχω καταλαβει.....
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Δεν μπορώ, είμαι «αυτό-φιμωμένος».
     
  4. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Χαχαχα, να σας πω......μου αρεσουν αυτοι οι αντρες  
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Αναφέρεστε στους κατά φυσιολογίαν ή στους κατά δήλωσιν;  
     
  6. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Αμφοτεροι. Δε με νοιαζει αν τους ερχεται φυσιολογικο η οχι χαχχ
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Η αυτοφίμωση είναι προσωπική επιλογή για την οποία οι υπόλοιποι ουδεμία ευθύνη φέρουν.
     
  8. NewKatrin

    NewKatrin Very irregular member

    Σαφεστατα. Απλα πολλοι (κι εγω μαζι) πηζουν οταν..

    Αλλα και παλι. Αυτο σημαινει ζυμωση τελικα
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Με όλους μας συμβαίνει έτσι κατά καιρούς  
     
  10. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Τίποτε, αν εξαιρέσει κανείς ότι αποτελεί (αποτελούσε αρχικά, έστω) έναν από τους κύριους σκοπούς ύπαρξης του παρόντος φόρουμ. Δεν είναι λίγοι/ες όσοι/ες, μέσω της συζήτησης και των απαντήσεων μελών με περισσότερη εμπειρία και διάβασμα επάνω στα θέματα που πραγματεύεται το εδώ συζητητήριο, μπόρεσαν να βοηθηθούν και να κατανοήσουν περισσότερα για το ποιοί/ές είναι και γιατί θέλουν/κάνουν τα όσα θέλουν/κάνουν, τη στιγμή μάλιστα που πολλοί ειδικοί, στους οποίους είχαν προστρέξει, απλά προσπαθούσαν να "επιδιορθώσουν" αυτό "που δεν πάει καλά" με αυτούς/ές.

     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

     
     
  12. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    με όλο το σεβασμό, έχω διαφορετική άποψη

    έστω ότι μου αρέσει ο πατσάς (που μου αρέσει)... δύο τινά:
    • το αποδέχομαι και συνεχίζω να το τρώω
    • δεν μπορώ να το αποδεχτώ (χτυπάει υποσυνείδητο καμπανάκι "ασφαλείας" γιατί αυτή μου η προτίμηση κλονίζει την αυτοεικόνα μου ίσως; )
    στην περίπτωση της μη αποδοχής, δε θα βγω στο δρόμο να ρωτήσω έναν άγνωστο -που δεν έχει ιδέα για μένα και το παρελθόν μου- να τον ρωτήσω γιατί μου αρέσει ο πατσάς... ούτε θα πάω σε ένα πατσατζίδικο να ρωτήσω καθώς το πιο πιθανό είναι να μου πουν "ώπα πουλάκι μου, σου αρέσει ο πατσάς; στο κατάλληλο μέρος ήρθες κάτσε να σου σερβίρω μια γαβάθα"... το πιο πιθανό είναι να τα βάλω κάτω μόνη μου και να δω πρώτον γιατί με προβληματίζει η προτίμησή μου και σε δεύτερο χρόνο γιατί μου αρέσει αυτό που μου αρέσει, ψάχνοντας να διαβάσω τα πάντα γύρω από τον πατσά... αν δεν καταφέρω μόνη μου να ξετυλίξω το κουβάρι τότε ναι, θα ζητήσω βοήθεια από ειδικό*

    *προφανώς και υπάρχουν ειδικοί και "ειδικοί" σε όλους τους τομείς... η επιλογή του σωστού είναι αλλουνού παπά βαγγέλιο