Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. rea..

    rea.. Contributor

     
     
  2. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Ο κάθε ένας που εκθέτει δημόσια την άποψη του "δίνει" το δικαίωμα στους υπόλοιπους να την κριτικάρουν και δεν διαφωνώ καθόλου, το βρίσκω απαραίτητο για τις ζυμώσεις που δημιουργούνται.
    Ως προς την κριτική του βιώματος προσωπικά προσπαθώ να απεχω απο αυτό.

    Αυτό έχει πολύ ενδιαφέρον...

    Καθόλου δεν ισχυρίζομαι κάτι τέτοιο.
    Απλά έχω την αίσθηση οτι δεν εχει καμία αξία -παρά μόνο για λόγους εντυπώσεων υποθέτω- να οικειοποιηθώ εγώ το βίωμα ενος σαδιστή.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Φαντάζομαι ότι δεν θέλετε να οικειοποιηθείτε ούτε το βίωμα κάποιου, περιστασιακά, μη λειτουργικού;
     
     
  4. Meido_

    Meido_ Ιδιοκτησία Του

    Δεν ειναι θεμα θελησης.
    Αν ειμαι περιστασιακά μη λειτουργική θα το οικειοποιηθω οπως είναι λογικό.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Αντί το "δεν θέλετε" βάλτε το "Απλά έχετε την αίσθηση οτι δεν εχει καμία αξία -παρά μόνο για λόγους εντυπώσεων υποθέτω-"

    Συμφωνώ μαζί σας.
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Εγώ πάλι όχι, δεν περίμενα κάτι πιο έξυπνο από σας. Οχι από έλλειψη ευφυίας, αλλά με την έννοια ότι σε ουκ ολίγα νήματα σας έχω δει να "στρίβετε" δια της τρολιάς, μόλις ο συλλογισμός σας βρει τοίχο. Θεμιτό.

    Ελπίζω όχι εσείς. Με δύο νήματα στο τοπ 5 των προσφάτων, θα 'ταν ιεροσυλία να κλαίτε με τις χήρες.

    Ούτε αγάπη, ούτε μίσος. Διαφορά. Εν προκειμένω, αγεφύρωτη.

    Σατανά!

    (πάλι κρύβεστε πίσω από άλλους - χαχαχα..)
     
  7. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Έλεος!

    Δεν υπάρχει κανένας που να μη μπορεί να γίνει μη λειτουργικός, υπό συνθήκες γνωστές ή άγνωστες σε αυτόν. Πηγαίνει πακέτο με την δυνατότητα αυτοβελτίωσης που έχουν όλοι ανεξαιρέτως οι ζώντες οργανισμοί.
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ότι καταλαβαίνει ο καθένας. Όχι από έλλειψη ευφυΐας, αλλά με την έννοια ότι καποιοι ουκ ολίγες φορές καταλαβαίνουν αυτό που εξυπηρετεί.

    Μα, τότε κακώς το αναφέρατε σε εμένα. Δεν σας ζήτησα αναφορά, αλίμονο!

     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Μα εσείς διαμαρτύρεστε κάθε δυό ποστ για φίμωση, τα λέω του δικηγόρου τους, για να τα ακούν οι χήρες  

    Ως προς το οπτικοακουστικό:

     
  10. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor


    Αχ!  
    Έχετε και ονειρώξεις;
     
  11. elfcat

    elfcat . Contributor

    Ναι, αλλά όχι με σας - αν δεν πιάσατε το υπονοούμενο.

    Ούτε με τον Τέρη ή το "γιό" του.
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Λογικό το βρίσκω. Κι εγώ στη θέση σας δε θα μου έδινα ελπίδες
    Η παραδοχή πως δε μιλούσατε ευθέως σας τιμά. Πάντα τέτοια!