Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και προβληματισμοί για τις BDSMικές συζητήσεις στο forum

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος espimain, στις 14 Μαρτίου 2017.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Η νέα σειρά του Netflix:
    H este πήρε τ όπλο της
     
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

       
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    σε καμμιά περίπτωση!
    τα γράμματα και οι λέξεις έχουν περιεχόμενο. οι γλώσσες έχουν διαπιστωμένους κανόνες.
    στο κ/υ του βδσμ α σημαίνει αφέντης, δεν σημαίνει ανόητος. κ σημαίνει κύριος, δεν σημαίνει κλαψομούνης ούτε καυλωμένος. κ/υ δεν σημαίνει καυλωμένος με την υπέροχη. αυτό δεν είναι θέμα διευθέτησης μεταξύ των εμπλεκομένων, είναι θέμα του βδσμ. οι εμπλεκόμενοι έχουν όλην την άνεση να διαλέξουν να προσδιοριστούν ως καυλωμένος και υπέροχη, και να χειροκροτήσουμε την επιλογή τους, αλλά αυτό δεν τους καθιστά σχετικούς με το βδσμ. κάθε καυλωμένος με τον "δικό του" ερωτισμό που κουνάει δεξιά κι αριστερά το πουλί του δεν γίνεται με το ζόρι μέλος καμμιάς παρέας, κάθε δογματικός που προσέρχεται γιά να διακηρύξει οτι όποιος κάνει καλλιστεία στις σκλάβες του δεν είναι αυθεντικός αφέντης, γιατί ακολουθεί το λάθος μανιουαλ, ενω το σωστό το μανιουαλ είναι βαθυ και υπερβατικό, κάθε ασυνάρτητος ανόητος που λέει πως "οτιδήποτε άλλο είναι παπάρια μάντολες" δίνει ευκαιρία για διακωμώδηση και σύσφιξη των σχέσεων των μελών του φορουμ με την αρχαία μέθοδο του κοινού γέλιου.

    δεν γνώρισα αυτόν που λέτε οτι μοιάζετε, και δεν μπορεί να πάει ο νους μου τι σκατά μπορεί να είχε κάνει ή γράψει εκείνος ο άνθρωπος που να τον συνέδεσαν με μιά είσοδο στο φορουμ ακραία δογματική και διακηρυκτική με πείσμα 7χρονου που χτυπάει τα πόδια του γιατί δεν τον παίζουν τ άλλα παιδάκια, ενώ έχει ανακαλύψει ο ίδιος προσωπικά τους βόλους και το κλωτσοσκούφι, αλλά παρόμοιες εισόδους προσωπικά θυμάμαι πάνω από πέντε τα τελευταία χρόνια, που όλες αντιμετωπίστηκαν με παρόμοιο τρόπο, και το ίδιο εκλεκτό χιουμορ.

    δεν χρωστάει κανένας να υποδεχτεί την κάθε παπαριά που προβάλλει οποιοσδήποτε συγχυσμένος δυσφορικός ως άποψη με χειροκροτήματα. όλοι ξέρουν μπαλίτσα. δεν βυζαίνει κανένας το δάχτυλο. το ύφος και το περιεχόμενό του, αξεχώριστα, είναι για μπάτσες. και η ρόδος είναι εδώ.

    υγ: διακρίνεται εύκολα ποιοί χαμογελούν και ποιός ζορίζεται έντονα.
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    κι εγώ θέλω.

    +12
     
  5. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

    για μένα δεν έχει?
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    γιά κάθε παιδάκι.
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εσύ τα έχεις φάει τα δικά σου, χοντρέ!
     
  8. Sejanus

    Sejanus Omnis in tenebris vita laborat Contributor

           
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Διαγδώστε !!!!!!111!!!!11ένα11!!!ένα
     
  10. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Με ΠΑΣΟΚΑΡΑ θα είχαμε από ένα BDSM για κάθε μέρα της εβδομάδας!

    Este λάβετε φως  

    Πέρασε και το Πάσχα, υπήρχε Βουσουδουλαμπάδα με δώρο ένα "δικό μου BDSM"
     
  11. iolanda

    iolanda Contributor

       
     
  12. Lucifer81

    Lucifer81 Wandering, but not lost

    Λοιπόν το αποφάσισα...θα πάω στο MetalHammer.gr και θα τους πω οτί το δικό μου Heavy Metal είναι Κιάμος. Τι; Όχι;