Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκέψεις και σημειώσεις με αφορμή ένα διήμερο σεμινάριο/εργαστήριο πρακτικών s/m.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος de7, στις 1 Αυγούστου 2017.

  1. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Σε αυτό έχω να απαντήσω ΛΟΛ. Στο συγκεκριμένο νήμα ίσως όχι. Θα βάλω τις σελίδες των studio και των educators που ξέρω. Οποι@ θέλει εγγράφεται στο newsletter για να παίρνει ενημερώσεις. Τα περισσότερα από αυτά ναι, θα ασχολούνται με σχοινί αλλά έχουν κ καλεσμένους που κάνουν κ αλλού είδους εργαστήρια. Αργότερα όμως.
     
  2. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    Αυτό είναι κάτι που εύκολα μπορεί να βρει κάποιος μέσω Google, και αν δεν εκφράσετε άποψη για το τι αποκομίσατε θα θεωρηθεί διαφήμιση και θα κοπεί αν έχουν κόστος
     
  3. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Πρώτων, κάποια βγαίνουν μόνο στο ***. Δευτερον, αμφιβάλλω αν όλοι θα ξέρουν τα πάντα από αυτά που θα προτείνω. Τρίτον, φυσικά κ έχουν κόστος, κάποιοι ζούνε από το να κάνουν sex education. Αν δεν τα θέλετε, τι να πω, κριμας
     
  4. Rawmance

    Rawmance Her Infernal Majesty

    Οκ γιατί το φετλαιφ βγήκε με αστεράκια;
     
  5. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Πείτε μας αν θέλετε τις εμπειρίες σας, εγώ προσωπικά πραγματικά θα ήθελα να τις διαβάσω γιατί αν και δεν με ενδιαφέρει το shibari, δεν έχω και τα προσόντα στην τελική, θα μου άρεσε πολύ να διαβάσω συναισθήματα και εντυπώσεις.
    Και έχω την υποψία ότι δεν είμαι η μόνη.

    Μην γίνεστε αμυντική, όσο είστε αυθεντική και δεν προσβάλλετε άλλες επιλογές it's all good in here.
     
    Last edited: 29 Αυγούστου 2020
  6. tithon

    tithon Contributor

    παραμένει το ερώτημα πώς τα εργαστήρια επηρεάζουν το m/s


    παραβλέπω το "να δομήσεις καλύτερα" γιατί δεν χρειάζεται τρολλαρισμα