Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σκλάβος απο Έρωτα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος latexduck, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Ο ερωτας φερνει την υποταγη ( ολοκληρωτικη!?!?) τελικα? εγω γιατι ειχα την εντυπωση οτι τη φερνει η επικυριαρχια που υφισταται η/ο εν δυναμει "υ" σε μυαλο καρδια, ψυχη με συνδετικο "κρικο" κ μεσο εκφρασης το σωμα?
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    εξαρταται πως το βλεπεικανεις.
    προσωπικα εγω δρω με βαση τα συναισθηματα κατα το 80% (γιαυτο και ολα μου πανε στραβα).τη γνωμη μου ειπα και το τι θα εκανα η εχω κανει ....
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

    Ευχαριστώ για τις μέχρι τώρα απόψεις Σ/σας  
     
  4. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Ναι μου έχει τύχει να ερωτευτώ κυρίαρχη κοπέλα, δυστυχώς κατέληξε να μου ζητάει αυτή άλλα πράγματα  
     
  5. apeirosprothimos

    apeirosprothimos Regular Member

    Σε καταλαβαίνω απόλυτα φίλε, με την διαφορά ότι δεν χρειάστηκα χρόνο..., υποτάχθηκα μόλις με κοίταξε... ακόμα και τώρα το βλέμμα του είναι πάντα καρφωμένο στο μυαλό μου και με κρατάει υποταγμένο του.... και είναι τόσο όμορφο αυτό.... κι ας πονάει η απουσία του....