Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα άδυτα της brattoσύνης ...!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 6 Αυγούστου 2020.

Tags:
  1. espimain

    espimain Contributor

    Έχουν γραφτεί στο παρελθόν τέρατα κα σημεία.

    Τα δηλωμένα brat έγραφαν συστηματικά το ύψιλον του υ με κεφαλαίο (Υ) και το κάπα με πεζό (κ) μπατάροντας όλο το φόρουμ. Τα ίδια άτομα δήλωναν ότι ο δικός τους Κύριος κάνει αποκλειστικά μόνο ότι τα ίδια τα brat του επιβάλουν.

    Είναι αρκετά παλιά τα ποστ και δεν τα βρίσκω στην αναζήτηση για να τα κοουτάρω, να ευθυμήσουμε λιγάκι.
    Δεν θα εντυπωσιαστείτε αν δείτε ποιες τα έκαναν αυτά.
     
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Χαχα χα χα χα χ
    Καλόοοοοοοοοοοοοο
    Η κατίσχυση της τσίρλας.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    μάλιστα μανδαμ
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Δεν τα γνωρίζω, και αν και αυτοπροσδιοριζομαι ως μπρατ, δεν θα τα έκανα. Όπως έχω πει είμαι ευγνώμων στον Κ μου, που με ανέλαβε, δεν σκέφτομαι κάτι καλύτερο από το να είμαι στα πόδια Του προς χρήση, και είμαι ένα happy παιδάκι που απλά παίζει, συνέχεια, με τις ανάλογες συνέπειες. Σας ευχαριστώ για την ενημέρωση. Τεεελος πάντων, αληθεια πιστεύω ότι κλειδώνουν δυο άτομα για μια σχέση, και νομίζω τελικά ο καθένας βρίσκει τον δρόμο του.

    Αυτή η κακή συνήθεια να λέτε για φαγητά το μεσημέρι...
     
  5. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Οχι
    Οχι δεν λεω αυτο, λανθασμενα καταλαβατε. Τωρα αν ισχυει αυτο στα μερη μου μπορειτε να το ερευνησετε.
    Προφανως εισαστε την αποψης πως αν καποιος ειναι ή δηλωσει Κ ειναι για ολους. Διαφωνω με αυτο καθετως και οριζοντιως! Πολλοι που το υποστηριζουν, ειδικα εδω μεσα και εχουν προσπαθησει να το αποδειξουν απετυχαν παταγωδως.
    Αυτο που λεω και δεν καταλαβατε στα γραφομενα μου ειναι πως το να καταφερεις να υποταξεις κατι που απο την φυση του ειναι αντιδραστικο δεν ειναι ευκολο και δεν ειναι για ολους. Προσωπικα εμενα αυτο με εξιταρει σε αντιθεση με αλλα υ που απο το πρωτο μνμ κατευθειαν σου γραφουν "Καλημερα σας Κυριε" , βλεπεις γουστα ειναι αυτα και δεν ζηταμε να τα ασπαστουν ολοι


    Υ.Γ. με το υφος των απαντησεων σας κανετε αυτο ακριβως που κατηγορειται, bratαρεται!
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είναι άλλο πράγμα η αντίδραση για την αντίδραση και άλλο πράγμα το "ρε τι είναι αυτά που λες;"
     
  7. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Στον Κ??? Ειναι δυνατον?

    Αμερικαν μπαρ το καναμε εδω μεσα...
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν είσαι Κ της!
    Δεν το κάναμε ακόμα, but fear not, θα γίνει μόλις δει η @elfcat τι έγραψες  
     
  9. elfcat

    elfcat . Contributor

    Τί λέτε; Θα μας πείτε τί θα κάνουμε. Εγώ μάλλον θα καθίσω εδώ και θ αρχίσω να σπάω πλάκα. Έχει πλάκα. Εγώ σας ευχαριστώ που δίνεται αυτή την καταπληκτική ευκαιρία.  
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Όχι, σπάω πλάκα!. Έχει μεγάλη διαφορά.
     
  11.   χάχα!! Η χαρά των αντιφάσεων!!!
     
  12. elfcat

    elfcat . Contributor

    Μα, εσείς αρνηθήκατε να απαντήσατε στα ερωτήματά μου, που σας έθεσα μπας και μπορέσετε να συζητήσετε και επιτέλους σας πάρουν στα σοβαρά. Μου είπατε ότι δεν μπορώ ή δεν θέλω να σας καταλάβω. Όταν γράψατε αυτό, σας το είπα ευθαρσώς. Έχετε χάσει τον σεβασμό ως συνομιλήτρια . Τί δεν έχετε καταλάβει ακόμη;
    χαχαχα!!!!!!!!  

    Kαι αντί να ζητάτε να πηγαίνουν όσοι δεν τους αρέσουν αυτά που γράφετε σε άλλη παραλία, εγώ αντιπροτείνω όσοι δεν μπορούν να αντέξουν αρνητικά σχόλια στα νήματά τους που ανεβάζουν οικειοθελώς σε δημόσια κρίση, να γράφουν τις ασυναρτησίες τους μόνο σε πμ. χαχαχαχαχα!!!!!  
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2020