Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Στα άδυτα της brattoσύνης ...!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Guest76532, στις 6 Αυγούστου 2020.

Tags:
  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εμένα με βοηθούν πάντα οι λεπτομέρειες. Πχ αυτό που είπε ο @Arioch ήταν βοήθεια να καταλάβω πολλά  
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Διάβασα "μπρατσαφέντρα"  
     
  3. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τα κοπιαστικά και δύσκολα είναι και τα πιο ελκυστικά.

    Ένα συνειδητοποιημένο μπρατίδιο που ξέρει τι ζητάει μα κυρίως τι έχει να δώσει καθίσταται (στα δικά μου τουλάχιστον μάτια) άκρως γοητευτικό και ενδιαφέρον.

    Ίσως κάποιες στιγμές μου σπάει τα νεύρα...εντάξει μερικά, όχι και όλα, όμως εκτιμώ πολύ ό,τι αποκτάται με τρόπο αλλά και κόπο και δεν χαρίζεται. Αυτό με κρατάει ζωντανό και με κάνει να θέλω να δώσω τον καλύτερό μου εαυτό.

    Εν πολλοίς γιατί ως μπρατίδιο κάνω κι εγώ τα ίδια. No pain no gain...
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2020
  4. AlexanderV

    AlexanderV Contributor

      Γίνεται όλο και καλύτερο! Σήμερα θα φτιάξουμε δύο όρους ταυτόχρονα!
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Εν αρχή ην ο φόβος και ο φόβος ην προς τον κύριον και κύριος ην ο φόβος.
    Ούτος ην εν αρχή προς τον κύριον.
    Πάντα δι αυτού εγένετο και χωρίς αυτού εγένετο ουδέ εν ο γέγονεν.
    Αμήν  
     
  6. hijra

    hijra Regular Member

    Byborg!!!  
    Μερικά σλόγκαν για όλα τα brat, bratάκια, bratίδια, bratοειδή, bratόπουλα, κτλ κτλ...  
    Don't fear your brat side. Embrace it!
    Be a brat, not a rat!
    Proud to be brat!
    Brattiness is happiness!
    Brattitude is the only attitude!
    Brat happens!
     
    Last edited: 9 Αυγούστου 2020
  7. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Όλη η περιγραφή στο εισαγωγικό ποστ περιγράφει θράσος . Το αν είναι θρασυδειλία, όπως φαίνεται από τα ποστ γενικά, δεν υπάρχει συμφωνία . Από πότε το μπρατ έγινε κινκ για να μιλάμε για kink shaming ? Η μπρατοσυνη , όπως το ονομάζεις, είναι χαρακτηριστικό συμπεριφοράς . Ούτε κινκ, ούτε τρόπος σχετίζεσθαι και φυσικά δεν είναι στάτους . Ως μπρατ προσδιορίζεται ένα ανάγωγο ( κακομαθημένο ) υπο όπως μεταφράζεται ή κάποιοι αντιλαμβάνονται τον όρο ή ένα θρασύ υπο , όπως το περιγράφεις εσυ . Γιατί αν δεν είναι υπο ( και είναι κάτι άλλο ) και δεν έχει βαθύτερη ανάγκη την υποταγή , γιατί αναζητά να σχετιστεί με Κ ?
     
  8. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Κυρία jasmin πιστεύετε πως ένα κακομαθημένο θελει μονο να παιξει η αν βρευει η καταληλλη Αφεντρα μπορει να υποταχθει
     
  9. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor


    Πιστεύω ότι είναι μη συνειδητοποιημένο υπο .
     
  10. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Και εγω ετσι πιστευω. Ενας συνειδητοποιημενος υποτακτικος δεν παιδιαριζει
     
  11. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αλλοι παρακαλουν να βρουν Μια Κυρια και αλλοι παιδιαριζουν δεν εκτημουν αυτο που εχουν
     
  12. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Αν δεν γινομαι αδιακριτος Σας εχει τυχει παρομια περιπτωση?