Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Συναίσθημα και εναλλακτικός ερωτισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Tenebra_Silente, στις 9 Οκτωβρίου 2014.

  1. aethereal

    aethereal Guest

    και μετα λεω εγω για καταλοιπα της Πατριαρχικης κοινωνιας....
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μόνο που έγραψες ανωμαλία αν και σε εισαγωγικά. Για μένα κάνεις λάθος.
    Ως προς τα υπόλοιπα, ο καθένας με την γνώμη του.
    Σεβαστή και η δική σου.
    Εγώ θα έλεγα "συναίσθημα".
    Και δεν έχουν περάσει λίγες γυναίκες από την ζωή μου. Βουδουσουμιάρες και μη.
    Είμαι το κλασικό, ηλίθιο, σεξιστικό γουρούνι άντρας?
    Είμαι φαίνεται.
    Καθώς και παιδί των εμπειριών μου
     
  3. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τι εννοεί η ποιήτρια?

     
     
  4. η πτωχη και ταπεινη μου διαδρομη απο την συντομη αυτη ζωη μου εμαθε το : ποτε μην λες ποτε.....
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    να ξέρεις, σου είχα κάνει like πιο πάνω και μετά το πήρα πίσω, γιατί να ξέρεις ότι δεν σου ταιριάζει ο κυνισμός χαρά μου, δεν είναι όλα μαύρα ή άσπρα (έχει και το μωβ) 
     
  6. aethereal

    aethereal Guest

    για μενα ειναι ανωμαλια σε εισαγωγικα καποιες επιθυμιες μου επειδη ειναι τελειως αντιθετες με τη συμπεριφορα που ζητω εκτος σεξουαλικου παιχνιδιου
    αυτη η απολυτη ασυμβατοτητα μεταξυ συμπεριφορας εντος κρεβατιου κι εκτος μου φερουν και το ανωμαλια και τα εισαγωγικα
    σε αλλες σχεσεις μπορει να ειναι διαφορετικα ενδεχομενως
    το συναισθημα με εισαγωγικα με κανει να ντρεπομαι το ιδιο με το να γραψω το ανωμαλια χωρις εισαγωγικα
    επειδη οπως εγραψα και πιο πανω το αμοιβαιο συναισθημα ειναι για μενα η λεξη ασφαλειας
     
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor


    Γυναίκα το είπε και όχι εγώ.
    Εγώ λέω επιτέλους μια που έχει τα κότσια να πει εκείνο που σκέπτεται.
    Και αν υπάρχουν κατάλοιπα, φταίτε κι εσείς που δεν κάνετε κάτι για να τα γκρεμίστε.
    Αλλά όποτε σας βολεύει "κάθεστε" πάνω τους και όποτε σας ζορίζει...φταίει η κακούργα η καινωνία
     
  8. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    δεν ειπε κανεις ποτε. ειπα μια στις 100. και παλι πολλοι θα το θεωρουσαν optimistic estimation...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πούτσα και ξύλο!... 
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Κανένα πρόβλημα φίλη μου. Και το κόκκινο δεν μου κάνει, αλλά γουστάρω να το φοράω το ίδιο.
    Δεν είναι θέμα να μου κάνει, αλλά ότι έτσι πλέον είμαι.

    Για μένα δεν είναι ούτε άσπρα μαύρα.
    Αλλά σταχτί χαχαχα.

    Αν ο ρεαλισμός, συνεπάγεται κυνισμό. Είμαι και τα δυο.
    Το είχα γράψει. Το "παραμύθι αγάπη"...Μεγάλες δόσεις παραμύθας, φέρνουν δυσπεψία.
    Πόσο μάλλον σ' ένα χώρο σαν τον παρόν και εννοώ το BDSM.
    Μιλώ για μένα πάντα, και για κανέναν άλλο/η.
     
    Last edited: 11 Ιανουαρίου 2015
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Τώρα το έπιασα χαχαχα...
    Αλλά και η πούτσα με το ξύλο δεν είναι, για να τα σπαταλάμε.
    Εκεί καταντήσαμε χαχαχα...

     
     
    Last edited: 11 Ιανουαρίου 2015
  12. brenda

    brenda FU very much

    να ξέρεις...χαχαχαχαχαχααχα για να χαμογελάσεις το είπα, όχι για να γράψεις οχτώ σεντόνια...