Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Σχέση με μια TS/TV/CD

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος chrisk06, στις 7 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Re: Απάντηση: Σχέση με μια TS/TV/CD

    Κι εγω θεωρω οτι ειναι αποφασιστικης σημασιας να μου πειτε τι ειναι TS/TV/CD
    Το TS ειναι τρανς απ οτι ειδα αλλα τα αλλα δυο ειναι η τηλεοραση??? Το CD??? Αυτο παιζει μουσικη
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

  3. sub_angel

    sub_angel New Member

    Έχω κάνει σεξ με Transs, και με travesti , αλλά και δεσμό με transs. Μου άρεσε πολύ. Mε μια CD μια φορά θα έκανα σεξ αλλά δεν έγινε τίποτα τελικά.
     
  4. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Σχέση με μια TS/TV/CD

    Θα ηθελα να εκανα σεξ η ακομη και παρεα με TS/TV, υπαρχει καμια προθυμη??
     
  5. cob

    cob Regular Member

    Απάντηση: Σχέση με μια TS/TV/CD

    Η μικρή cob θέλει μάθει .. Τι είναι οι TS/TV/CD ?? 
     
  6. ursula

    ursula New Member

    Απάντηση: Σχέση με μια TS/TV/CD

    Εγω είμαι πρόθυμη. Μου αρεσει πολυ να ντυνομαι γυναικεια και να φοραω vinyl, latex, lycra και να βγαινω εξω με τα θεοψηλα τακουνια μου. Είσαι να κάνουμε παρέα;

    Φιλιά κούκλα!