Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΑΡΧΑΡΙΟΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος mixalhs2, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    λολ lola εγώ πάλι θα έλεγα να συμετάσχει σε συζητήσεις εδώ για να Της κινήσει το ενδιαφέρον να ασχοληθεί μαζι του...
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Αν έθετες διαφορετικά το ερώτημα θα σου 'λεγα να 'ναι ο εαυτός του, να κάνει προσευχές, μετάνοιες, να πάει γονατιστός στην παναγία της Τήνου (ε τόσες θα τον δουν έτσι, όλο και κάποια μπορεί να 'ναι Αφέντρα και να βάλει τίποτα στο νου της  )

    Αν το ζήτημα είναι να "του δείξει κάποια για να μάθει", τότε καλύτερα είναι να αφήσει την αναζήτηση προς το παρόν. Όχι μόνο δε θα "μάθει" αλλά μπορεί να πέσει και θύμα εκμετάλλευσης. Το να του ρίξει κάποια δυο χαστούκια και να τον βάλει να τις γλύψει τα πόδια δεν τον κάνει υποτακτικό, πόσο μάλλον το να του ζητάει δωράκια και... τηλεκάρτες. Ας προσπαθήσει πρώτα να βρει τι είναι αυτό που ο ίδιος θέλει και όλα τα άλλα έρχονται.

    Υ.Γ. Απορία: Ένας male Top τι τη θέλει την Αφέντρα;  
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    να εχει περασει λοκ(για να αντεχει τα καψονια)3 ωρες gym 2 ποδηλατο και 1 τρεξημο
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Αμα τα εκαναν ολα αυτα οι λοκατζηδες , οχι μονο την 'πολη' θα ειχαμε ξαναπαρει , αλλα θα παιζαμε ταυλι κατω απο το αγαλμα της ελευθεριας!
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ μαλλον τους μπερδευεις με μας του μηχανικου Kits xexexe!
     
  6. soutzoukakia

    soutzoukakia His precious

    Απάντηση: Re: ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΑΡΧΑΡΙΟΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ?

    Κοιτα περηφανεια!  
    Κρυβε λογια απο μας που δε ξερουμε  


    ...........................

    ειδε και αποειδε και ακολουθησε τη συμβουλη της zofia  
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2007
  7. leatherlover

    leatherlover New Member

    Re: A re spiro..

    Kits skepsou omws oti ean den upirxan pi8anwn simera na se elegan Nazli kai mena Moustafa...  

    Εσυ με μουστακα και η Kits με φερεντζε! Δεν ειναι κακη ιδεα...
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: A re spiro..

    Κιτς και φερετζε το ξεχναμε δια παντος!!!!!
    Δεν κολλανε για τεχνικους λογους και τον λογο τον ξερω εγω! 
     
  9. misssexy

    misssexy New Member

    Re: Απάντηση: ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΑΡΧΑΡΙΟΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ?

    Δε συμφωνώ με την παρατήρηση. Εγώ για παράδειγμα είμαι 20 και θεωρώ πως δεν παίζει κανένα ρόλο η ηλικία. Ο καθένας συνειδητοποιεί τι είναι σε διαφορετική χρονική στιγμή της ζωής του. 
     
  10. Λοιπον φιλε μου......
    Ενα πραγμα που μπορεις να κανεις ειναι να πας σε επαγγελματια,οσο για το λιγο χρονο
    που θα σου διαθεσει αν εχεις λεφτα μην ανυσηχης ολα λυνονται.
    Ενα αλλο πραγμα ειναι να πονταρεις στην επιθυμια μερικων γυναικων να ζησουν
    καινουργια πραγματα και περιεργες καταστασεις. Προσοχη ομως προσεχτικη βολιδοσκοπιση
    και οχι στον κυκλο σου μεσα (πιθανον να σε βγαλει εκτακτο παραρτημα) Αν εχεις την
    ικανοτητα να πλησιαζεις γυναικες μ αυτη τη λυση εχεις καποιες πιθανοτιτες. μονο μην
    τους τα πεις στεγνα με το μαλακο. Ξερω δεν ειναι αυτο ακριβως που ψαχνεις αλλα βολεψου
    τωρα μ αυτο αν σου κατσει (πραγμα δυσκολο)
    Εδω μεσα κρατα μικρο καλαθι. Ειμαι και γω καινουργιος και εστειλα μερικα μυνηματα
    (οχι πολλα ειναι η αληθεια) και καταλαβα οτι δεν υπαρχουν και πολλες πιθανοτιτες
    (η καλη μερα απο το πρωι φαινεται) και σταματησα. Ισως αν με εβλεπαν η με ακουγαν
    να ηταν αλλιως αλλα υπαρχει μεγαλη ζειτηση και χαμηλη εως καθολου προσφορα.
    και ετσι οταν στελνεις ενα μυνημα δεν εισαι παρα μερικα γραμματα και αυτα τυπομενα
    μεσα σε δεκαδες αλλα μυνηματα που περνουν . Οι περισσοτερες δεν απαντανε καν.
    Ετσι οι σκλαβοι μενουν προιοντα απουλητα
    καλη τυχη παντως
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Απάντηση: ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ "ΑΡΧΑΡΙΟΣ" ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΦΕΝΤΡΑ?

    χμ ολα τα ακουσα αλλα σκλαβοι στοκ πρωτη φορα!!!εδω οι καλοι σκλαβοι παρε παρε παρε κοσμε!στους 2 δωρο το μαστιγιο χεχεχε!

    soutzoukakia κοπελλα μου μονο απο περηφανεια δεν το ειπα οχι βεβαια πως με χαλαει που δεν ετρεχα σαν τρελλος στα βουνα και στα λαγκαδια χεχεχε
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2007
  12. leatherlover

    leatherlover New Member

    Re: A re spiro..

    Ουπς....!!! εμ...συγνωμη kits! Η Μιρελλα με εβαλε στην θεση μου!!