Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι Νιωθεις Αυτη Τη Στιγμη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος íɑʍ_Monkeץ, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Χαίρομαι.



    Ένεκα κεφιού..
     
  2. Lavinia Pilgrim

    Lavinia Pilgrim Property of PaiN

    Ευχαριστώ λοιπόν και ανταποδίδω με το δεύτερο αγαπημένο μου από Beth Hart.

     
  3. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Προσυπογράφω.
     
  4. Lavinia Pilgrim

    Lavinia Pilgrim Property of PaiN

    I breathe you in again
    Just to feel you
    Underneath my skin
    Holding on to
    The sweet escape
    Is always laced with a
    Familiar taste of poison

    I don't wanna be saved
    I don't wanna be sober
    I want you on my mind
    In my dreams
    Behind these eyes
    And I won't wake up
    No, not this time

     
  5. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    Νιωθω ότι φοβάμαι αλλά ταυτόχρονα το θέλω τόσο πολύ που φοβάμαι μην κάνω μαλακιες και με πιάνει ένα άγχος και κάνω κινήσεις λίγο μαλακισμενες. Απλά ήθελα να το γράψω κάπου να βγει από μέσα μου.
    Ανυπομονώ για ένα κολάρο αλλά δεν ξέρω αν ο φόβος με αφήσει να το φορέσω....
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Xenia sensual Αν συμβεί να σου φορεθεί κολάρο θα είναι επειδή το θέλει άλλος και όχι εσύ. Αν φτάσεις σε εκείνο το σημείο δε θα σου πέφτει καν λόγος αν θα υπάρξει κολλάρο ή όχι. Δε θα σε αφορά.
     
  7. Xenia sensual

    Xenia sensual Surrender and flow....

    @Arioch αυτό ήθελα να πω δεν το διατύπωσα σωστά ανυπομονώ για την στιγμή και το φοβάμαι κιόλας ταυτόχρονα
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    @Xenia sensual Αυτό που ανυπομονείς είναι να συμβεί αυτό που έχεις στο μυαλό σου, κάτι το οποίο μπορεί να διαφέρει ριζικά από αυτό που ενδεχομένως θα συμβεί. In any case, good luck.
     
  9. iolanda

    iolanda Contributor

    Συγκίνηση  
    Να αποχωρείς από την εργασία σου, λόγο προσωπικών θεμάτων, μετά από οχτώ χρόνια και να φεύγεις με αγκαλιές και ευχές από προϊστάμενους και συνάδελφους .
     
  10. You_only_live_once

    You_only_live_once Ένα παιδί μετράει τ άστρα

    Δεν ξέρω πως λέγεται, πάντως βιώνεται ως εξής.

    Δε γουστάρω να δω κανέναν, δε γουστάρω να βγω. δεν απαντώ σε κανένα τηλ, δε μπαίνω στον κόπο να διαβάσω κανένα μήνυμα. Κλείσιμο στο δωμάτιο σκοτάδι φουλ και ψάχνοντας να με βρω, χάνομαι.

    Πως ονομάζεται αυτό ;
     
  11. eeny-meeny-miny-moe

    eeny-meeny-miny-moe *don't blink*

    Κατάθλιψη. Πάρε χρόνο να αναπνεύσεις κι ασχολήσου με πράγματα που σε ευχαριστούν. Δε χρωστάς τίποτα σε κανέναν, απλά look after yourself.

    Αν θες, διάβασε για το hikikomori.
     
  12. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    φάση ανασυγκρότησης
    καλά, ας μη βιαζόμαστε να βγάλουμε συμπεράσματα, ειδικά για τόσο λεπτές και εξειδικευμένες καταστάσεις