Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θέλει η πλεοψηφια των αντρων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος E. Dantes, στις 15 Ιουλίου 2016.

  1. ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΤΟ θεμα δεν ειναι απλα να παιζειs μπαλα αλλα να εισαι καλοs παικτηs! στο ''παιχνιδι'' του ΕΡΩΤΑ!.....
     
  2. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    Ένας αντρας είναι άπλος σοβαρός και τον ενδιαφέρει να ζει με αξιοπρέπεια. Το ίδιο ζητάει και από την γυναίκα του. Ολα τα υπόλοιπα είναι προβλήματα χαρακτηρων και απαιτήσεις των κακομαθημενων.
     
  3. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Μη μπουκαρεις σπιτι μου, τωρα που ξερεις και που μενω, ωσαν αλλος Ιβαν

     
     
  4. Στην δική μου περίπτωση μπορώ να μπουκαρω με μαστίγιο γιατί δεν έχω όπλο εύκαιρο;  
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    θες να παιξουμε ενα μονοτερμα ?
     
  6. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    @subwhat ηταν υπεροχο ... δεν ξερω για την πλεοψηφια των αντρων εγω παντως ειμαι κοιλιοδουλος

     
     
  7. ΠΡΟΣΕΧΕ! τι ζηταs!..... 
     
  8. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.


    θα σου βανω τα γκολακια,
    και συ θα τα μετρας.
     
  9. ΚΑΝΟΥΜΕ και στιχακια χρυσο μου! ειμαι γυναικα που εξιταρω! τιs αισθησειs! ενω σου προκαλω γλυκεs!.... παραισθησειs...... 
     
  10. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Θα σ’ αγαπώ ως αγαπά ο γάιδαρος τα χόρτα,
    η γάτα τα γατάκια τζη κι ο πετεινός την κότα!
     
  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you