Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θέλει η πλεοψηφια των αντρων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος E. Dantes, στις 15 Ιουλίου 2016.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πάντως, μάλλον δεν βοηθάει να βάζεις για avatar μια μαλαπέρδα, αν θέλεις να σε πάρουν στα σοβαρά.
    Βέβαια δεν είσαι ο μόνος, το ίδιο θα ίσχυε και για όσες έχουν σαν avatar στήθη ή κώλους.

    Γούστο και καπέλο σας, αλλά οι λεπτομέρειες δεν είναι πάντα αμελητέα ποσότητα.
    Και πριν αντικρούσεις, ότι βρισκόμαστε σε site σεξουαλικού περιεχομένου.
    Θα σου δώσω δίκιο, αλλ' αυτό δεν σημαίνει, ότι γουστάρουν όλοι/ες, να είναι και τελείως χύμα.  
     
  2. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Ζηλευουν παιδί μου
     
  3. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Ρε φιλε ειλικρινα, εγω μπορει να βαλω ενα ποκεμον επειδη μαρεσουν, σημενει οτι ειμαι 5χρονο? Το μυαλο ορισμενων εδω μεσα ειναι μικροτερο της αμοιβαδας, μια πετρα εχει περισσοτερο μυαλο. Και οσοι νομιζετε οτι επειδη ειστε μεγαλοι (45+) ειστε και καλυτεροι σε 5 χρονια δε θα σας σηκωνεται ουτε με γερανο. Κοιταξτε προγειωθειτε λιγο ολοι και ολες εδω μεσα...
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ετσι. Βαλτους στη θεση τους.
    Αλλα αφου τους βλεπειςτι ειναι, γιατι δε βαζεις κι εσυ τον Αινσταιν να σε βλεπουν ως μεγαλοφυια?
    Η κανεναν φραγκατο μπον βιβερ η τον Ροκο να σε προσκυνανε?
     
  5. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Η προσπαθεια ορισμενων να γινουν αστειοι αλλα ειρωνικοι μαζι ειναι πιο αποτυχημενη και απο το πραξικοπημα στη τουρκια...
     
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Δε βαριεσαι. Ολα στη ζωη ειναι.
    Ψυχη βαθεια.
     
  7. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

    Θα δείξεις κουράγιο όμως. Γιατί εδώ μέσα υπάρχουν πολλά φρούτα.
     
  8. giorgosfp07

    giorgosfp07 Regular Member

    Μπαγιατικα και χαλασμενα τα περισσοτερα
     
  9. Mind'n'Flesh

    Mind'n'Flesh Ναι, εγώ είμαι.

     
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Κυρίως ξηροί καρποί, για να λέμε τα πράγματα με τ όνομά τους.
     
  11. gaby

    gaby Guest

    Δουλειά και αγάπη, αυτά θέλουν οι άντρες.
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member