Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα ήθελα τώρα......

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Afentis_Epi8ymiwn, στις 13 Μαρτίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor

    Να προλαβω να τελειωσω.....



    τις δουλειες στο γραφειο εννοω!
     
  2. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    πολλα ειναι αυτα που θελω αλλα για την ωρα θα ηθελα πολυ να μιλησω με ενα ατομο που με εχει ξεχασει ηθελημενα !!!!!!!
     
  3. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Τι θα ήθελα τώρα......

    Να ειναι αυτη η δουλεια οσο ιδανικη ακουγεται 
     
  4. ekpaideyomenh_slave

    ekpaideyomenh_slave Regular Member

    Απάντηση: Τι θα ήθελα τώρα......

    να γυριζα τον χρονο λιγο πισω
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι θα ήθελα τώρα......

    Περιμενε υπακουο πλασμα μου, σε λιγες ημερες θα παει μια ωρα πισω συμφωνα με η χειμερινη ωρα.......κανε λιγο υπομονη δεν σε εχω μαθει οτι η υπομονη ειναι προτερημα σε μια σκλαβα....τι μαθαινεις τοσο καιρο που σε εκπεδευω θελεις να αρχισω τις τιμωριες....... ?   
     
    Last edited: 17 Σεπτεμβρίου 2007
  6. Puma

    Puma Regular Member

    ...να διοριστώ... 
     
  7. Kits

    Kits Contributor



    το threat εχει τιτλο ''τι θα ηθελα τωρα...''



    δεν εχει τιτλο ''καντε μια ευχη...''
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για να αποδειξω ποσο δυσκολος ειναι ο διορισμος .....

    θα ηθελα μια μεγαλη μακαροναδα με λιωμενο τυρι και εξωτικη σαλτσα με κομματια ανανα , σερβιρισμενη στην κοιλια μιας γυμνης γυναικας ... θα ηθελα επισης ενα κομματι παγωτο κοπενχαϊ αναμεσα στα στηθη της και οι ρωγες της να ειναι διακοσμημενες με σαντιγυ πασπαλισμενη με κομματια σοκκολατα και σιροπι φραουλα ... επισης θα ηθελα να εχει και μπανανα στο μ... της , ξεφλουδισμενη ετοιμη για φαγωμα , λουσμενη σε σιροπι σοκολατας που να εχει κανει μια σοκολατενια λιμνουλα πανω στο τραπεζι ακριβως κατω απο τα χειλει του κολπου της ...
    δεν θα ελεγα οχι και για μερικες κουταλιες με κρεμα καραμελε στο προσωπο της .. το αφηνω στο σεφ αυτο ....
    για μουσικη υποκρουση θα ηθελα κατι σε Εφη Θωδη .. οπωσδηποτε ξυλινο τραπεζι μεσαιωνικου τυπου αλλα με μοντερνο φυμε γυαλι αντι τραπεζομαντηλου ...
    Την γυμνη - σερβιτσιο θα ηθελα να εχει πανω της τατουαζ με σχεδια τριανταφυλιας στα ποδοα και τα χερια της ...
     
  9. female

    female Contributor




    Τουλάχιστον γαστριμαργικά, μουσικά και ντιζανιάρικα, μιλάμε για αυθεντικό γλυκατζή, αχόρταγο, μπαρόκ perv...

    Το φυμέ γυαλί στο συγκεκριμένο τραπέζι τελικά με ξέκανε.

    :ρ  )



     
  10. Eri

    Eri

    Καποιον η καποια να μου κανει ενα τριωρο μασαζ....να λιωσωωωω.....
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ααα ... σου εχω την καταλληλη λυση .... μολις 1 ωρα απο την Μυτιληνη ειναι το Αιβαλι της Τουρκιας ... υπαρχει εκει ενα ξενοδοχειο Α κατηγοριας και καμποσων αστεριων "Halik Park Hotel" σε μια πανεμορφη τοποθεσια ... εγω μενω παντα απο 25-40ευρω την βραδυα (αναλογα την εποχη) ... αλλα εχει κατι πολυ σπεσιαλ ... οτι χρειαζεται για ρηλαξ , με σαουνες , χαμαμ , και φυσικα μαζαζ διαφορων τυπων με μολις 15ε την ωρα (σηκωνει παζαρι) προσωπικα δεν εχω δοκιμασει γιατι εκνευριζομαι οταν με αγγιζουν αλλα τα υπολοιπα παιδια εχουν ξετρελαθει και προτιμουν το ξενοδοχειο απο την βραδυνη τσαρκα ....
     
  12. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Τι θα ήθελα τώρα......

    Να μην πήγαινα σήμερα για δουλειά. Τέτοιες μέρες, με τέτοια γεγονότα, οι νύχτες είναι ατελείωτες για μας.