Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα επιλέγατε αν είχατε τη δυνατότητα;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Elysium, στις 20 Αυγούστου 2008.

?

Τι θα επιλέγατε αν είχατε τη δυνατότητα;

  1. Να αποκτήσω κοινή (normal) σεξουαλική ζωή και επιθυμίες.

    10 vote(s)
    13,0%
  2. Να συνεχίσω να έχω τις bdsm επιθυμίες και την ανάλογη σεξουαλική ζωή.

    67 vote(s)
    87,0%
  1. ypakouos

    ypakouos New Member

    Απάντηση: Τι θα επιλέγατε αν είχατε τη δυνατότητα;

    φυσικα το πρωτο.ειναι τι αρεσει στον καθενα.πιστευω ομοσ οτι στο πρωτο ειναι πολυ πιο εντονος ο ερωτισμοσ,και κατα συνεπεια η σεξουαλικι ζωι αποκτα περισοτερο ενδιαφερον
     
  2. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Τι θα επιλέγατε αν είχατε τη δυνατότητα;

    Θυμάμαι μια γελοιογραφία που είχαν φτιάξει σε κάποια σχολή μια ομάδα αριστερών λίγο πριν τους Ολυμπιακούς.

    Η γελοιογραφία αυτή παρίστανε ένα ανθρωπάκι να διαλύει με ένα μπαστούνι τους κύκλους του σήματος των Ολυμπιακών αγώνων και να λέει πάρτε τους πίσω.
    Ποτέ δεν τους θέλαμε.
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Το δεύτερο γτ έτσι μου αρέσει. *.*
     
  4. θα επελεγα αυτο που ειμαι! δεν ψαχνω κατι πολυ περιεργο ετσι ωστε να μην μπορω να το βρω. ΤΟ ΣΕΞ μου αρεσει! να ειναι normal με ολεs τιs ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ! ΟΜΟΡΦΙΕΣ! ΤΟΥ  ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ! συνδυασμοs με ταιριαστεs!..... αντιθεσειs! 
     
  5. Y13

    Y13 Regular Member

    .............Εγώ πάλι,λογικές διαστροφές................................αυτό τίποτε άλλο !!!!