Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι θα πιάσει η απόχη?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 22 Μαρτίου 2015.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Το καταλαβαίνω πλήρως αυτό που λες, αλλά λύσε μου μία απορία σε παρακαλώ... Τι δουλειά έχει μία βανίλλα εδώ μέσα; Γιατί τόσο ενδιαφέρον για το χώρο;
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Χαιρομαι που καταλαβες  
     
  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Είπαμε εσύ η σούπερ γκόμενα της Λάρισας, ποιος να έρθει να σου μιλήσει τώρα... Και μόνο που σε βλέπουν σε φοβούνται οι φλώροι.... Έχε χάρη που δεν γουστάρω να βγαίνω έξω στη Λάρισα, αλλιώς θα σου την έπεφτα εγώ, αλλά τώρα που ξέρω τα τατού σου δεν θα το έκανα ποτέ...  
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Παρακαλω μην μου την πεφτεις συνεχεια δημοσια.
    Θα φας μηνυση για σεξουαλικη παρενοχληση...
    (εχεις τιποτα η τζαμπα ο κοπος που θα καμω   )
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κάντην.... έχω ανακαλύψει πουλέν στη δικηγορία της Ελλάδας. Τον ήπιες... είσαι χαμένη από χέρι.... σε βλέπω να τη βγάζεις στο τέλος στα παγκάκια του Κατσίγρα  
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τοτε θα πρεπει να με αποκαταστησεις....
    Παρε το μουνοπετρο κι ελα στον πατερα μου
    Με εκθετεις συνεχεια και ανεπανορθωτα
    Θα περασουμε κοτσανι τα δυο μας 
     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

    Από χωράφια πως πάμε; Παίζει τίποτα;
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Α και να κινηθούμε και λίγο σύντομα... Γιατί ο ψιλικατζής με προορίζει για τη κουνιάδα του...
     
  9. Δεν ειναι καλο να τσουβαλιαζεις ΤΟΣΟ πολυ κοσμο...
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ελα πριβε να σου πω .....
    Τουλαχιστον αν δεν με θες εσυ, να βρεθει αλλο κοροιδο... 
     
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Καλά δεν λέω ότι το κάνουνε και όλες. Αλλά το κάνουν αρκετές και τις καταλαβαίνω. Δεν τις κατηγορώ για αυτό...
     
  12. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μπα σε είδα σήμερα γυμναστήριο και τρόμαξα