Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σειρές βλέπουν τα μέλη του forum?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος michaelfap, στις 25 Φεβρουαρίου 2015.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ευχαριστώ αλλά δεν μου πολυαρέσει.
     
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Εξαιρετικό
    Μου άρεσε που δεν είναι απλώς μια σειρά για άλλον έναν serial killer αλλά φωτίζει ποικίλες πτυχές του περιβάλλοντος και των θυμάτων του... Αν καταφέρεις να ξεπεράσεις το σοκ του πρώτου επεισοδίου θα βρεθείς μπροστά σε μια αριστοτεχνική αφήγηση και σκηνοθεσία... Ο Έβαν Πίτερς ενσαρκώνει απίστευτα τον Ντάμερ.

    Απόλαυσα ιδιαίτερα το πρώτο και το τελευταίο επεισόδιο...
     
  3. @íɑʍ_Monkeץ @sapfw

    Καθηλωτική σειρά. Την ξεκίνησα χθες, είδα έξι επεισόδια (χρόνια είχα να το κάνω αυτό) και απόψε πάω για το φινάλε  
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    για τους film-industry-history junkies


    εξαιρετικό  
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Διαβάζοντας στο νήμα των νέων μελών τα μηνύματα της @Brt και του @NobodyKP θα πρότεινα σε όλους την πολύ επιμορφωτική σειρά "Σε προσκυνώ γλώσσα" με την Βίκυ Φλέσσα και τον Γεώργιο Μπαμπινιώτη.
     
  8. Gianchar

    Gianchar Dominant and Sadist of Devilicious

    1899 για δευτερη φορα
     
  9. Καλησπέρα, είμαι καινούρια στο forum. Αυτή την περίοδο βλέπω το Wednesday είναι βασισμένο πάνω στην Wednesday Addams από την γνωστή οικογένεια Addams.
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  11. Το έχω δει στο Netflix είναι καινούριο... Επίσης το Αδιάκριτο Βλέμμα είναι απίστευτη σειρά. Είναι σειρά μιας σεζόν στο Netflix, 10 επεισόδια από περίπου 45 λεπτά το καθένα. Έχει να κάνει με μια ηδονοβλεψία χακερ η οποία ζει διπλή ζωή και εμπλέκεται σε κύκλωμα εμπορίου λευκής σαρκός... Πολλά plot twist, κάποιες σκηνές bdsm μέσα...φοβερές ερμηνείες αλλά είναι στα βραζιλιάνικη παραγωγή.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ευχαριστώ για την πρόταση,θα το τσεκάρω .
    :- )