Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Τωρα ειναι η ευκαιρια .. στηνεται ενα εκπαιδευτικο γκρουπ με πολυ κεφατους ανθρωπους ...
     
  2. DreamMaster

    DreamMaster Regular Member

    τί σκέφτομαι τώρα; προσπαθώ να φανταστώ τον big sopho τσολιά, καθώς βρίσκομαι στην Ομόνοια και ηχεί στ΄αυτιά μου το "είναι βαριά, βαριά η πούτσα του τσολιά!"

    Dream (Team!)
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Σκεφτομαι οτι σαν λαος οι ΕΛΛΗΝΕΣ ειμαστε ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ

    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ!!!!!!!!!
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2006
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Σκέφτομαι το τέλος........

    Αμήν...
     
  5. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο μου Λείπει…….
     
  6. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σκέφτομαι Αυτή που θα με υποτάξει εντελώς και θα με κάνει ένα με Αυτή, έτσι ώστε να σκέφτομαι όπως Αυτή. Να μην είμαι εγώ.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ειναι ξημερωματα προς Κυριακη και βρισκομαι να σας διαβαζω
    και να γραφω τα σχολια Μου και τις αποψεις Μου εδω στο forum.
    Ευτυχως, που υπαρχει και αυτο, σκεφτομαι ωρες-ωρες.

    Εγω σκεφτομαι οτι δεν πας καλα τελευταια Lost boy... 
    Kανονισε να σε ραπισω να συνελθεις!!!  
    Ενιοτε αυτη η μεθοδος εχει και θεραπευτικο χαρακτηρα.  
    Για...μελετησε το το θεμα!!  

    Τωρα sorry που επεμβαινω στα θελω σου και τις σκεψεις σου αλλα νομιζω οτι καπου παραφερεσαι η οτι εχεις παθει παρακρουση john_slave96.
    Αν ειναι δυνατον να γινεις ενα με Αυτην που θα υποταχθεις!!!
    Τι ειδους υποταγη ειναι αυτη?
    Αν πετυχεις κατι τετοιο εσυ να μην εισαι εσυ και να σκεφτεσαι οπως Αυτη, τοτε και Αυτη θα ειναι εσυ, οποτε το αποτελεσμα θα ειναι 0 (μηδεν) εις το πηλικον.
    Για συνελθε σε παρακαλω και ξανασκεψου το, γιατι εδω μιλαμε απλα για αφομοιωση.
    Αυτο ειναι υποταγη? Εδω μιλαμε για κατι αλλο που κανενα δεν ωφελει.
    Τι διαβαζω η Γυναικα? Αντε να κουλαρω μετα για να κοιμηθω ησυχη.
    Αλλο και αυτο παλι!!!

    Γκρρρρρρρρ 
    Ο Sweet_Distress εχει καταναλωσει ολα τα χαπια εναντιον της αυπνιας, και τωρα κοιμαται σαν το πουλακι   Το θυμαμαι καλα γιατι το αδειο κουτι του το πεταξα στο κεφαλι  

    ....Κακο πραγμα η αυπνια.  
    Ουφ!!!! Υπνος δεν με πιανει σημερα .... 
    …..και σεις δεν λειτουργειτε καθολου μυοχαλαρωτικα γμτ  
     
    Last edited: 2 Σεπτεμβρίου 2006
  8. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Όντως, κακό πράγμα η αυπνία, Εγώ θέλησα να κοιμηθώ παραπάνω και δεν μπορώ δυστυχώς... α, ρε Sweet Distress που μας πήρες όλα τα χάπια!  

    Α, και ένα καλό για τέλος........................

    ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΕΥΑ!!!!!!!!!!!
     
  9. gaby

    gaby Guest

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εύα με συγχωρείτε που κάνω παρέμβαση πάνω στις σκέψεις σας, αλλά μου προκάλεσαν σκέψεις κι εμένα, οπότε τί να κάνω... <χαμόγελο>

    Σαββατιάτικο πρωινό δεν είναι σήμερα, και πολύ γλυκά φθινοπωρινό μάλιστα; Ο μανάβης ανοιχτός ήταν που πήγα το πρωί, ήχοι από απόμακρες λειτουργίες δεν ακούγονται, άρα Κυριακή μάλλον δεν είναι.

    Σας παρακαλώ πολύ γράψτε τα αυτά στην οικειότητα, γιατί πάμε να γίνουμε ένα αφεντικά και δούλοι εδώ πέρα.

    Κατά τ άλλα σκέφτομαι ότι θα έχουμε ένα πανέμορφο φθινόπωρο, εμένα πολύ μου άρεσε χθες και σήμερα ο καιρός.
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Συμφωνώ μαζί σου Λίλλυ μου!
    Ξύπνησα νωρίς πρωί, φόρεσα το φακιόλι και έπλυνα παράθυρα, πόρτες, παντζούρια. Σφουγγάρισμα κτλ. Αν δεν είχαμε την δροσούλα αυτή δεν θα άντεχα να τα κάνω όλα αυτά.
    Τώρα έφτιαξα καφέ και απολαμβάνω το τσιγάρο μου διαβάζοντας σας.

    Καλό φθινόπωρο λοιπόν σε όλους!
    Αστάρτη
     
  11. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Κι εγώ σκέφτομαι πόσο σας ζηλεύω για τη δροσούλα, με τον καύσωνα που μας ταπαιπωρεί.  
     
  12. Astarty

    Astarty Contributor

    Αλλάξε πάλι ο καιρός Λάρα μου; Έμαθε πως χθες είχατε βροχές. Ελπίζω τουλάχιστον όταν θα έρθω την επόμενη εβδομάδα να εξακολουθεί να είναι καλός ο καιρός γιατί δεν έχω βγάλει ακόμα τα χειμωνιάτικα!