Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όχι, σοβαρά. Σπάω το κεφάλι μου.

    Επειδή υποτίθεται οτι εμαι σε άδεια αλλά ΚΑΙ στην Αθήνα έμεινα ΚΑΙ εδώ και δυο μέρες είμαι ανελιπώς στο γραφείο, θα περάσω την υπόλοιπη βραδιά προσπαθώντας να το ανακαλύψω.

    Θα σας ενημερώνω για την πρόοδό μου.

    Και *ΔΕΝ* θα πάω στο γραφείο αύριο.
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    "And maybe I'll be better off without you
    You left me here with all my thoughts..."
     
  3. lina

    lina Regular Member

    σκέφτομαι... ποσο ωραια είναι, να περνας την μερα έτσι που να μην προλαβαίνεις να σκεφτεις...
    να μην σε νοιαζει που λιώνεις μεσα στα ρουχα σου...
    να παιρνεις ικανοποιηση απο τις σταλες ιδρωτα πίσω απο τα αυτάκια...


    όχι δεν είμαι ερωτευμενη...
    απολαμβάνω χειρωνακτικη εργασια για λιγο...
    σκεφτομαι... να μην τελειωνε...
     
  4. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    1) Ο,τι έχω γράψει μέχρι τώρα γνωμη ΜΟΥ και άποψή ΜΟΥ είναι.Γιατί θα'πρεπε να το διευκρινίζω καθε φορά;
    2) Τα κατ'εσέ στοιχεία που προσδιορίζουν τον αεκτζη είναι αναγκαίες και ικανές συνθήκες ;Ισχύουν όλες μαζί αδιαχώριστα;
    Αν δεν παίξεις ξύλο για την ομάδα δεν είσαι αεκτζης;
    Ο ξυλοδαρμός και ο προπηλακισμός του Μπάγεβιτς εντάσσεται στο ως άνω σκεπτικό;
    3) Αν κάποιοι προσβάλλονται αναγνωρίζοντας εαυτούς στα σχόλια άλλων ας διώξουν την μύγα που τους μυγιάζει.
    4) Το σχόλιό μου στο οποίο προφανώς αναφέρεσαι δεν ήταν καθόλου ειρωνικό. Οχι οτι έχω κανένα πρόβλημα με την ειρωνία - κάθε άλλο,απλά,οταν αναφέρθηκα σε ανοησία και καφρίλα δεν ήμουν είρων,ευθύς ήμουν.
    5) Θεωρω το ξύλο και τους κάθε είδους τραμπουκισμούς ως μέσον επιβολής των απόψεων ενός ατόμου η μιάς ομαδας,ως ορισμό της καφρίλας ,για να μην πω του φασισμού.Ευθέως και χωρίς καμμιά ειρωνία.


    Θα συμφωνήσω: Ο Μπάγεβιτς φέρθηκε σκάρτα το '96. Οχι γιατι έφυγε,αλλά γιατί δεν είχε τ'αρχίδια να το πεί.
    Περιφρόνησέ τον και καταδικασέ τον ,κάνε διαδήλωση στο σπίτι του Αδαμίδη και ζήτα να τον διώξει, κάνε απεργία πείνας , μην φέρεσαι τραμπούκια όμως,μην αναρτάς το γνωστό πανω ....χάνεις όλο το δίκιο σου. και γίνεσαι εσύ πλέον ο υπόλογος.

    Και κάτι ακόμα: Την πουστιά του Μπαγεβιτς απ'το '96 την θυμόμαστε...την συγγνώμη του το 2008 ούτε που την ακούσαμε. Προφανώς γιατι ο Θεός συγχωρεί ,οι πραγματικοί αεκτζήδες οχι!!!(ναι,danos, αυτο το τελευταίο ηταν ειρωνία! )
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κακώς που το λες ειρωνικά αυτό
    Έτσι ακριβώς είναι
     
  6. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    "...θα προδοθείς, θα απογοητευτείς και η εμπιστοσύνη σου θα γίνει κομμάτια και θα περάσεις ένα σωρό μέρες που θα έχουν τα χάλια τους.Χάνεις περισσότερα από όσα κερδίζεις.Μισείς το πρόσωπο που αγαπάς όσο ακριβώς το αγαπάς.
    Αλλά, γαμώτο, ανασκουμπώσου καλύτερα και στρώσου στη δουλειά -στα πάντα- γιατί αυτό ακριβώς σημαίνει να μεγαλώνεις και να γερνάς."

    Σκοτεινό ποτάμι_Dennis Lehane
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  8. ae1969

    ae1969 Regular Member

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Να απαντήσω και ελπίζω να το αφήσουμε το θέμα για να μην γελάνε μαζί μας οι "αλλόθρησκοι".

    Λοιπόν, εγώ προσωπικά τον περιφρονώ και δεν πατάω το πόδι μου στο γήπεδο για να μη βλέπω τα μούτρα του. Μπορώ να πω ότι κάπου έχω αρχίσει να μην καίγομαι ούτε για να βλέπω την ομάδα από την τηλεόραση. Το κακό είναι ότι εγώ μπορεί να είμαι ξεροκέφαλος και αθεράπευτα αντιβατραχικός, αλλά μου φαίνεται ότι είναι και άλλοι πολλοί. Σε συνδυασμό και με τα χάλια μας τα εισιτήρια έχουν πάρει την κατηφόρα και φέτος κατά τον Οκτώβριο που θα είμαστε καμιά 15αριά βαθμούς πίσω, θα μείνουν στο ΟΑΚΑ πάλι 2000 - 3000 Βατραχολάγνοι και κάπου τόσοι Βατραχομάχοι και θα είμαστε πάλι "μια ωραία ατμόσφαιρα".

    Θα επαναλάβω ότι 3η και 4η την ΑΕΚ, την βγάζουμε και εγώ και εσύ και ο Danos αν μας έκαναν προπονητές. (Εντάξει όχι εμείς , αλλά ένας οποιοσδήποτε προπονητής, σίγουρα).

    Και κάτι τελευταίο: Καλή η συγγνώμη, αλλά αν ήταν νεότερος σε ηλικία δεν θα απέκλεια να τον ξανάβλεπα με την "ένδοξη"  ερυθρόλευκη φανέλα (που έχει φορέσει σε αγώνα παλαιμάχων του Ολυμπιακού - αυτό πώς διάολο το έκανε δεν το έχω καταλάβει!). Άλλωστε όταν το 2004 την έκανε από τα Άνω Λιόσια, πού πήγε ξανά; Μήπως στον Πειραιά;
     
  9. DocHeart

    DocHeart Δυσνόητα Ευνόητος

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γυρισα στη βαση μου κι εγωωω... 
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

         
    Φύγε τρέχοντας , καλοκαίρι είναι ακόμα μπουμπούκα:nod:
    Φτάνει θα σε τρώμε στη μάπα όλο το χειμώνα:crying: , άσε μας ακόμα ένα μήνα να ζήσουμε ελεύθεροι:tongue2:
     
  12. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κι εγω σ'αγαπαω Ντανουα