Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σκέφτομαι ορδές από σκλαβίτσες να τρέχουν να εκτελέσουν τις διαταγές που σύντασα πριν κοιμηθώ όλο το βράδυ
    σκέφτομαι άλλες σκλαβίτσες να αγωνιούν μη και στραβοκοιμηθώ
    σκέφτομαι σκλαβίτσες να πλένουν το στοματάκι τους για να μου κάνουν στοματικό καθαρισμό στο πέος μου ...
    σκέφτομαι σκλαβίτσες να τσακόνωντε για το ποιά θα μου στηθεί
    σκέφτομαι σκλαβίτσες σοφερ , μηχανικό ,κηπουρό ,μαγειρα και άλλη μία να φτιάχνει κοκτέιλς ..


    και όλα αυτά γιατί είμαι Αφέντης φυσικά ! ΥΠΑΚΟΥΣΤΕ


    τι κοιτάς καλή μου άργησες ήδη !!!
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αν δεν θυμηθω να αγορασω κρεμμα ξυρισματος σε λιγο θα πατω τα γεννια μου ... το θυμαμαι παντα μολις κλεινουν τα μαγαζια και τα συνοικιακα παντοπωλεια πουλανε μονο αφρους ....
    πρεπει κατα καποιον τροπο να μπορεις να αυτομπαναρεσαι απο το φορουμ και να σου γινεται η ερωτηση "θυμηθηκες οτι σημαντικο επρεπε να κανεις ? .." και κατοπιν να σου ζηταει ενα τεκμηριο για να εισελθεις .. πχ στην συγκεκριμενη περιτωση την αποδειξη αγορας απο το σουπερμαρκετ ...
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ελπίζω να μην είναι μεταδοτική αυτή η ίωση ε;  
     
  4. tanya

    tanya Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όσο ποιο πολλά διαβάζω τόσο πιο ΠOΛY μπερδεύομαι   Χμ είμαι χαζη????
     
  5. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτος ο Σοουζα που θελει να τον σουταρει η ....Λεστερ: ειναι αυτος που ειχε ερθει στον βαζελο για να συμπληρωσει τα ενσημα;
    ...που ελεγε οτι του αρεσει το καλο κρασι;
    ωχου μανουλα μου τι μας περιμενει...   
     
  6. anima0

    anima0 Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πάρτε έναν αέρα μυστηριώδη, σα να καταλαβαίνετε.
    Εσάς δεν θα βοηθήσει, αλλά θα μπερδέψετε τους άλλους.
     
  7. devine_sub

    devine_sub Contributor

    κιουνεφέ

    Είχα απειλήσει ότι θα ανοίξω thread patisserie αν δε σταματήσετε να μιλάτε για γλυκά. Τζίφος: κιουνεφέ διαβάζω σήμερα. Προφανώς, δεν υπάρχει κανένα έλεος.

    Κι επειδή η μπλόφα δεν αξίζει μία αν δεν είσαι έτοιμος να δράσεις, το πήρα απόφαση! :> Σακχαρώδη διαβήτη θα πάθετε!

    Y.Γ. Γ/γιου ωλ σακ μπιγκ τάιμ!

    http://farm4.static.flickr.com/3113/3208674845_c5992d546d.jpg
     
  8. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: μπισκότα με ταχίνι

    Μπισκότα με ταχίνι και νιφάδες βρώμης: Ανακατέψτε σε ένα μπολ ½ φλιτζάνι ταχίνι με ½ φλιτζάνι μέλι, 1 φλιτζάνι τριμμένα αμύγδαλα, ½ φλιτζάνι σταφίδες και λίγη κανέλα. Προσθέστε 1 ½ φλιτζάνι νιφάδες βρώμης και 100 γραμ. τριμμένη ή ψιλοκομμένη κουβερτούρα.
    Στρώστε ένα ρηχό ταψί με αντικολλητική λαδόκολλα και μοιράστε κουταλιές από το μείγμα περίπου στο μέγεθος ενός καρυδιού σε μικρή απόσταση μεταξύ τους. Ψήστε τα μπισκότα σε προθερμασμένο φούρνο στους 180ο C για 8 - 10 λεπτά. Αφήστε τα να κρυώσουν και διατηρείστε τα σε αεροστεγές δοχείο.
    βδσμική sis αν έρθεις το σ/κ πάρε με 8' λεπτά νωρίτερα,θα έχω φτιάξει τη ζύμη απο σήμερα..
    souper διατροφικό..Το αποτέλεσμα ειναι ολοστρόγγυλα μεγάλα μπισκότα όπως οι μπάρες ενέργειας,μη σε ξεγελάει το μέγεθος καρυδιού..Μόλις φουσκώσουν έχουν το μέγεθος βάτας σουτιέν..Τα αποκαλώ wonder-bra barely boobs biscuits.Με το δικο μου μέγεθος σουτιέν..Google Αποτελέσματα Eικόνων για http://www.otherside.gr/wp-content/uploads/2010/08/Bra-Sizes-08.jpg
     
  9. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ...ότι χαϊδεύει
    ακόμα κι αν είναι το χάδι ν' αλλάξει σε πληγή.
     
  10. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Όλα έχουν ενδιαφέρον. Βέβαια ο καθένας το διαβάζει με διαφορετικό τρόπο, ανάλογα με αυτά που ξέρει και ανάλογα με αυτά που μπορεί να καταλάβει...Καποιοι δεν εξηγούν όσο θα έπρεπε ..Μη δίνεις σημασία και σε όσα γράφονται και σε κουράζουν.Δε χρειάζεται να το σκέφτεσαι τόσο πολύ..Ένα παιχνίδι είναι.Δε θα σε κρίνει κανένας με το κριτήριο τί καταλαβαίνεις απο αυτά που διαβάζεις εαν κάπου μπερδεύτηκες αυτό δεν δίνει και το σύμπτωμα της χαζομάρας.
    Φαντασου δυο φίλους που βλέπουν μια ταινία Ο ένας υποθέτει ότι το νόημα της ταινίας είναι αυτό και ο άλλος καταλήγει με βεβαιότητα σε διαφορετικό συμπέρασμα, ενώ τελικά και οι δυο απέχουν πολύ από τις προθέσεις του σκηνοθέτη.
    .Θεωρούμε ότι οι λέξεις αυτές έχουν το ίδιο νόημα ή την ίδια αξία για όλους τους ανθρώπους, αγνοώντας τα «γλωσσικά παιχνίδια» που ενδεχομένως δημιουργούν παρανοήσεις και μύθους. .
    Απο μια vanilla σε άλλη ,με εκτίμηση...Σπάνιο το είδος μας... 
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν ξέρει τίποτα, τελευταία που το απέρριψε Γυναικά ,του τη πέφτουν/πλησιάζουν υποτακτικές μόνο ... τι διάολο το μαρκάλισε το μυαλό και μυρίζει αφεντρίλα ;;;
     
  12. labinnah

    labinnah Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για μένα αυτο ισχύει για όλους τους ανθρωπους ,είναι ο νόμος της επιβίωσης και για τους πεσιμιστες ο κανόνας αισιοδοξίας..Το original το έχω κάνει και παλιότερα ποστ ειναι το κάτωθι: Αν κάποτε νοιώσεις άχρηστος, ανίκανος και εντελώς καταβεβλημμένος, τότε σκέψου πως κάποτε ήσουν το το πιο γρήγορο και δυνατό σπερματοζωάριο ανάμεσα σε εκατομμύρια άλλα" ...