Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παρόλο που είμαι άθεη, αν καταφέρω να μπω ΜΙΑ φορά στο "Μόνο Μουσική" χωρίς να κρασάρει το Firefox, θα ανάψω μια λαμπάδα. :Ρ
     
  2. kali crow

    kali crow Guest

    πολυ καλη τελικα η αλλαγη πλευσης! 
     
  3. Ekeinos

    Ekeinos New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εικάζω πως κάνει λίγο βαρεμάρα.

    (αέργων προβλήματα)
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την Ολλανδία τους/ις φίλους/ες μου εκεί και τα δύο S/M πάρτυ που θα επισκεφτούμε μαζί με 9-10 μέλη του φόρουμ.

    Moυ έχει λείψει πολύ, η απόλυτη σε όλα συναινετική ελευθερία αυτής της χώρας!
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2010
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι κάτι δεν κάνω καλά στη ζωή μου...
     
  6. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Απολυτη σε ολα???????Δηλαδη θες να πεις οτι σε ολες τις πολεις και τα χωρια της Ολλανδιας σουλατσαρουν στα 4 αλυσοδεμενοι σκλαβοι και σκλαβες και οι αφεντρες και αφενταδες απο πισω φουμαρουν μαυρο καταβουληση ενω κοσμος γυρω γυρω πηδιεται ασυστολως?????
     
  7. obeisant

    obeisant Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απορω.... 
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ότι εάν έχετε λίγο φιλότιμο , οι μισοί από εδώ μέσα τουλάχιστον πρέπει να αυτοκτονήσετε  
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Κούκλα, το πήγες μακριά. Απόλυτη ελευθερία μέχρι εκεί που η δικιά σου ελευθερία δεν ενοχλεί την δική μου.

    Και ναί, στο Αμστέρνταμ (ίσως και σε μερικές πόλεις) κανένας Ολλανδός δεν θα ενοχληθεί αν εσύ θέλεις να περπατάς στα τέσσερα στον δρόμο, ούτε θα του χαλάσεις καμία αισθητική, αν δεν του αρέσει κάτι το προσπερνά και φεύγει.

    Έχει πάει όμως γερμανός τουρίστας αλυσοδεμένος στο αστυνομικό τμήμα, γιατί σε μπιραρία παρενοχλούσε ολλανδέζα που δεν γούσταρε, αν γούσταρε η γκόμενα ίσως και να πηδιόντουσαν εκεί επι τόπου χωρίς κανένα πρόβλημα.

    Κατάλαβες που είναι η διαφορά;

    Με εκτίμηση,
    MasterPerris
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    χαχαχα!!!!Απίστευτη εικόνα.Μήπως κατάγεστε από τον Όμηρο? Απίστευτη εικονοπλάστης καλή μου.
    rep rep rep
     
  11. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δεν νομίζω ακόμα καλή μου Κυρία... Απλά εμπιστεύομαι εύκολα λάθος ανθρώπους για σημαντικά πράγματα που μου βγαίνουν μπροστά μου στο μέλλον...
    Το πιο ωραίο σε αυτό το ηλίθιο κόσμο είσαι εσύ καλή μου...  
     
  12. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Απολυτη ελευθερια ειναι αυτο που περιγραφω....Αν μεγαλωνες σε ενα μερος οπου ολοι πηδιουνται απο μικροι σαν τα ζωα οπου βρουν και με οποιον βρουν καπνιζοντας συγχρονως οτι βρουν γιατι ετσι εχουν μαθει, τοτε δεν τιθεται θεμα παραβιασης ελευθεριας του αλλου οπως την γνωριζουμε εμεις, διοτι ειναι ελευθεροι να το κανουν αυτο οποτε θελουν.......
    Αυτο που λες εσυ ειναι αυτο που ισχυει και στην Ελλαδα παρεπιπτοντως.....Απο τη στιγμη ομως που η δικη σου ελευθερια ενοχλει τη δικη μου, σου απαγορευω να με λες συντηρητικη και οπισθοδρομικη....



    Εγω πιο πολυ σαν ανοχη και διακριτικοτητα το βλεπω.....Δεν ειμαι σιγουρη οτι δεν ενοχλουνται κιολας.....Η διαφορα που εντοπιζω με την Ελλαδα ειναι οτι θα σε κουτσομπολεψουν και θα ασχοληθουν παραπανω......



    Η διαφορα ειναι οτι σαν Ελληνιδες ειμαστε πιο προοδευτικες γιατι ανεχομαστε τους ενοχλητικους που μας την πεφτουν χωρις να τους στελνουμε στο τμημα.....  :mwink: