Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    περαστικά
    αλλα προσεξε τι ζητάς κα απο ποιόν χαχα
    ΗΜΙΤΥΦΛΟΣ MASTER
     
  2. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    επειδή είμε καλός
    μουλιαμλενο σε γάλα
    το ψωμί και 2 ποτήρια νερό
    με έπιασαν οι καλωσύνες
    πρέπει να το προσέξω αυτό
    μαλλον φταιει η στραβωμάρα μου
     
  3. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    "Δύσκολα πλάσματα οι άνθρωποι. Δύσκολα και πολύπλοκα. Τόσο πολύπλοκα που καταρρέουν από την ίδια την πολυπλοκότητά τους. Είναι ζώα υπό κατάληψη των ζώων που είναι υπό εξαφάνιση. Χωρίζονται σε είδη. Άπειρα. Τέσσερα βασικά. Οι άνθρωποι, οι υπάνθρωποι, οι παλιάνθρωποι και οι χιονάνθρωποι. Ναι, μη γελάς! Υπάρχει και το είδος των τελευταίων! Εκείνων που χάνονται και γίνονται νερό και φεύγουν από την αγκαλιά σου πριν προλάβεις να πειστείς πως υπάρχουν."

    (από το "Κορίτσι της βροχής")
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ευχαριστώ πασάκο μου!  
     
  5. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    είσαι κακός!
    και θα μου το πληρώσεις!  
    (μόλις γίνω καλά βέβαια...)
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πριν απο λιγη ωρα μου συναιβει ενα πολυ αστειο - ας το πουμε - περιστατικο ....
    εκει που πηγαινα με το μηχανακι με σταματαει μια αρκετα ηλικωμενη γυναικα που εδειχνε πολυ σοκκαρισμενη ... βασικα προσπαθουσε να σταματησει και αλλους πριν απο μενα αλλα κανεις δεν της εδινε σημασια ...
    την ρωταω τι τρεχει και μου απαντα οτι μπηκανε στο διαμερισμα της .. ενω εβλεπα οτι η καημενη ετρωμε κανονικα απο τον φοβο της ....
    προσπαθουσα να καταλαβω ποσοι ητανε και πως μπηκανε αφου μου ελεγε πως μενει στον 4ο οροφο και κυριως αν ηταν ακομη μεσα ..
    εκεινη μου ελεγε συνεχως οτι ηταν τσετσετια ... τι σκατα ειναι τα τσετσετια ? .. πρωτη φορα ακουω αυτη την λεξη ...
    τελικα αφου δεν εβγαζα νοημα την ρωταω .. "μα ειτελους τι ειναι αυτα τα τσετσετια ? .. κλεφτες μπηκαν στο σπιτι σου ? ... και πιανω ενα σανιδι και μερικες πετρες να ανεβω στο σπιτι της " ....
    τσετσετια μου ελεγε ... βιηθησε με .. τσττσετια παντου πανω στο κρεβατι μου ...
    ωπα .. μισο ... τα τστετσετια ειναι ανθρωποι ? ...(μου ηρθε αναλμπη)
    οοοχι ... πνευματα .... μου λεει ....
    αααα .. καλα ... λοιπον .. ακου γιαγια τι θα κανεις ...της λεω ...
    θα ανεβεις στο σπιτι σου , θα μπεις στο δωματιο σου , θα πεταξεις απο εξω το στηθος σου και με προστυχη φωνη θα πεις .." θελω να κανω αγριο σεξ με πνευματα .. τωρα ..." ...
    σου εγγυωμαι οτι θα εξαφανιστουν αμεσως ... μην σου πω και απο το νησι ....
    αλλα και να μεινουν .. σκεψου το .. δεν ειναι κακο .. δε σε χαλαει καθολου ...
    αντε ... και με την νικη ...
    η γιαγια ειχε μεινει αφωνη και με κοιτουσε σαν να εβλεπε πρωτη φορα ανθρωπο στην ζωη της ...
    της περασε και ο φοβος και το τρεμουλο και ολα ...
     
  8. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    :retard:

    ανωμαλίες!

      
     
  9. LordAini

    LordAini Regular Member

    Ωραία... Όταν ξυπνάς στις 5 το πρωί της κυριακής, τί σκατά υποτίθεται οτι πρέπει να κάνεις για να περάσει η ώρα????
     
  10. lina

    lina Regular Member

    Ολο το βράδυ ήθελα να ανοίξω ένα θρεντ... μετά γειώθηκα και αποφάσισα πως μερικές φορές είναι καλύτερα να μασας κανάν ντολμά, παρά να μιλάς...
     
  11. Manipulator

    Manipulator Regular Member

    ντολμά, ή λαχανοντολμά?  
     
  12. lina

    lina Regular Member

    Αχ γιαβρί μ' ... με τσάκωσες...
    λαχανοντολμά μπρε...