Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    "Μου στάθηκε όχι σαν φίλη αλλά σαν κολλητός."
    Μακράν από τις καλύτερες και μεγαλύτερες φιλοφρονήσεις που έχω δεχθεί από άντρα.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπα,,,μαλλον Inhaler... 
     
  3. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εχω γινει πολυ γυριστρουλα  ..καποιος φουρναρης κλαιει το βιος του!
     
  4. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Εκεί ψώνιζες? Βρε, βρε, βρε... Νάτα μας...
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Α και 'συ τα πράσινα παίρνεις?  
    Όπως και πολύ πολύ άλλοι αυτή την περίοδο. Περαστικά σου.


    Εγώ πάλι σκέφτομαι ότι κάθε εμπόδιο σε καλό τελικά.
    Και όσο μεγαλύτερο είναι το εμπόδιο, τόσο μεγαλύτερο και το καλό που θα σε βρει. Δεν συμφωνείτε?  
     
  6. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Απορώ πώς και γιατί κλειδώθηκε ένα πρόσφατο θέμα {After party care} και σβήστηκαν τα σχόλια που είχαν γραφτεί σε αυτό.

    Το ζήτησε κάποιος; Και αν ναι, ποιος το ζήτησε; Με ποια λογική / αιτιολογία;

    Έχουν καταλάβει κάποιοι ότι άλλο πράγμα είναι το thread {"νήμα συζήτησης"} και άλλο πράγμα το blog {"ιστολόγιο"} ?;?;

    Το πρώτο εμπεριέχει εγγενώς την έννοια του διαλόγου / σχολιασμού, το δεύτερο αφήνει την επιλογή στον συγγραφέα να επιτρέψει ή όχι σχόλια επί των γραφομένων του.

    Εφόσον λοιπόν υπάρχουν αυτές οι επιλογές και παρέχονται αμφότερες στα μέλη του Greek bdsm forum, ποιος ο λόγος να δημιουργεί κάποιος "νήμα συζήτησης" για να απαγορευθεί ... η συζήτηση;?;?

    Έχω χάσει κάποιο επεισόδιο;?  
     
  7. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ανυπομονώ για τις Βρυξέλλες!!!
     
  8. kali crow

    kali crow Guest

    ποσο ακομα θα προσποιουμαι?
     
  9. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Δημοτική, αρχαΐζουσα, καθαρεύουσα και καλιαρντά … τα έχουμε βάλει όλα σε ένα καζάνι και τα βράζουμε, χάνει η ίδια η γλώσσα μας την αξία της καθ΄ αυτόν τον τρόπο!!! Από το 1976 η δημοτική καθιερώθηκε ως η επίσημη γλώσσα του ελληνικού κράτους, λυπηθείτε μας λίγο!!!!


    Βέβαια υπάρχει και αυτό : Αφέντες και δούλοι..ίδιοι γίναμε ούλοι!!! 
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Λοιπόν η ελληνική γλώσσα έχει 60.000.000 καταγεγραμμένα λήμματα περιλαμβανομένων κλίσεων και εγκλίσεων και εμένα μου αρεσει πολύ...
    Θα πρότεινα το " Αδελφές και παλικάρια γιναμε μαλλιά κουβάρια" ή το " Οι πούστηδες που γαμούσαμε γίναν κωλομπαράδες"...
    Πιο ταιριαστό θα έλεγα...
     
  11. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ή "δόσε θάρρος στο χωριάτη να σ' ανέβει στο κρεββάτι"
     
  12. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως μ'αρέσει να δικαιώνομαι.....βούιξαν οι εφημερίδες "αφεντικό"......