Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Απλα το μονο μερος που δεν ψαχνετεγια νυφη ειναι το γηροκομειο...Ποτε δεν ειναι αργα ομως....   
     
  2. MasteR_PieR

    MasteR_PieR Regular Member

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Βρε zoyzoy_ μου, δε βαρέθηκες ακόμα να ελπίζεις; Με όσα έχουν γίνει ξέρουμε πλέον ότι όλα γίνονται υπό το καθεστώς του αποφασίσουμε κ διατάσουμε... Η δημοκρατία έχει πεθάνει σ' αυτό το φόρουμ εδώ κ χρόνια. Τα ίδια συμβαίνουν κάθε φορά που δημοσιεύονται event σχετικά με το χώρο αν δεν πληρώσεις ( Ουπς, σόρρυ, αν δεν κάνεις δωρεά  ), εξαφανίζονται... Το έχω βιώσει κι εγώ όταν ανέλαβα να δημοσιεύσω μια επίδειξη Bondage ενός φίλου του χώρου κ μου το κατέβασαν ζητώντας μάλιστα από τον ίδιο, όταν ζήτησε το λόγο, να πληρώσει αν ήθελε να παραμείνει γιατί το θεώρησαν εμπορευματοποιημένο γεγονός. Ενώ όταν εισπράτουν αυτοί είναι δωρεά...

    Λυπάμαι πραγματικά που διέγραψαν δια παντός την al nair γιατί έκανε το λάθος να στείλει κάποια pm κ να καλέσει φίλους σε μια εκδήλωση όπως όλοι κάνουμε κατά καιρούς, με θέμα το Bondage. Που το κακό;

    Δεν περιμένω βέβαια απάντηση

    Ένας παλιός που είδε φως κ μπήκε  

    Καλή χρονιά σε όλους  
     
  3. ariadni

    ariadni Regular Member

    Με αφορμή το ban της alnair θα ήθελα να θέσω ορισμένα ερωτήματα.

    1) Κατά καιρούς στο site έχουν δημοσιευθεί διάφορα εμπορικά events. Παραθέτω ενδεικτικά ορισμένα από αυτά https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/31240-bondage-workshop-athens-5-september-2010-a.html,
    https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/25821-%CF%83%CE%B5%CE%BC%CE%B9%CE%BD%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%BF-%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%B1%CE%BC%CF%85%CE%BD%CE%B1%CF%83.html. Προφανώς υπάρχουν κι άλλα. Όλα αυτά τα events έχουν δημοσιοποιηθεί κατόπιν κάποιας χρηματικής συμφωνίας με τους διαχειριστές του site;

    2) Έστω πως κάποιο μέλος του forum, επιθυμεί μέσω ανάρτησης νήματος να διαφημίσει μια εμπορική του δραστηριότητα.
    Είναι σαφές πως η διαχείριση έχει κάθε δικαίωμα να εισπράττει κάποιο χρηματικό ποσό από τις διαφημίσεις.
    Για τα χρήματα που θα εισπράξει η διαχείριση για την συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, θα κόψει κάποια απόδειξη;

    3) Aν δεν κάνω λάθος, τα μέλη του συγκεκριμένου forum, μπορούν να βάλουν στην υπογραφή τους, μεταξύ άλλων και links.
    Το δικαίωμα αυτό παραχωρείται επιλεκτικά ανάλογα με το περιεχόμενο του link;

    4) Δεν είδα σε καμία θεματική ενότητα να δημοσιοποιείται το event που διοργανώνουν ο SadalMelik και η alnair.
    Σε τι βαθμό τα pms που στέλνουν τα μέλη μεταξύ τους, ( είτε για να ανταλλάξουν emails, τηλέφωνα κτλ, είτε για να οργανωσουν ένα παρτάκι μεταξύ τους) γίνονται/συνηθίζεται να γίνονται ορατά από τη διαχείριση;

    Για το ban της alnair και την αποχώρηση του SadalMelik, από τα πιο παλιά και gold μέλη του site, δεν έχω να κάνω κάποιο ιδιαίτερο σχόλιο.
    Χωρίς να παραγνωρίζω την πολύ καλή δουλειά που έχει γίνει στην κατασκευή του site, τον συγκεκριμένο χώρο δεν τον κάνουν μόνο τα ωραία templates και τα modules που έχουν εγκαταταθεί, αλλά κυρίως τα μέλη που τον απαρτίζουν.
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κι η μαμά μου έχει διάφορα στον κήπο, αλλά εγώ δεν πάω ν αξαναμείνω με τη μαμά μου!  


        
     
  5. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ισως εσυ με τη μαμα σου να μην τα πηγαινετε τοσο καλα οσο εγω με τη δικη μου. Εμενα μου δινει και γλυφιτζουρι αμα ειμαι καλο κοριτσι.
     
  6. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εγώ πάω και της τρώω τα γλυκά από τα βάζα και με κυνηγάει!  
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ξερεις γιατι ? .... διοτι με τον τροπο που ζω , ολοι μου φαινονται πιο γεροι απο εμενα .....  
     
  8. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    νινί μου εσύ!  
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Την χθεσονοβραδυνή επίσκεψη που δέχθηκα....
     
  10. Stalker

    Stalker Not a very nice guy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Οτι για να δωσεις μια απαντηση σε ενα ερωτημα,με pm,πρεπει να εχει μεριμνησει να αδειασει το ερμο το inbox..
     
  11. EffiE_

    EffiE_ New Member

    [langtitle=en]Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?[/langtitle]

    [lang=en]οτι ενώ τώρα στο μέρος που βρίσκομαι (shanghai) έχει ήδη σκοτεινιάσει, πίσω στην πατρίδα μου, η ημέρα μόλις ξεκίνησε!!

    με τι ευκολία μετακινούμαστε σήμερα.....  [/lang]
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    μου αρεσει το χριστουγεννιατικο δεντρο μου ..