Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αρκει να ειναι σε ευρω γιατι αν ειναι δραχμες δεν ξελασπωνουμε  
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μμμμμμμ......γιά άλλο χαρτί μιλούσα αλλά και μωβ 500ευρα δεν θα με χαλούσαν!!!!
     
  3. alexzeld

    alexzeld New Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιά.....Σύρο!!!!
     
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Δύσκολη η συγκατοίκηση με κάποιον που δεν μπορεί να καταλάβει πόσο κτητικός μπορείς να γίνεις με το φαγητό σου..

    Μου 'φάγαν το μπιφτέκι μου!!! 
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πως μάλλον πρέπει να φορέσω "ελαφριά" στολή το βράδυ στην έναρξη,γιατί με τόση βροχή θα νοιώθω σαν να έχω αρματωθεί.....κρίμα!
     
  7. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Το χοντρό μπιζέλι χορεύει τσιφτετέλι
    χορεύει τσιφτετέλι στο χορό των μπιζελιών
    και τα κολοκυθάκια χτυπάνε παλαμάκια
    πάνω στην πρασινάδα και πάνω στο γκαζόν.

    Βλίτα και σπανάκι χορεύουνε συρτάκι
    χορεύουνε συρτάκι στο χορό των μπιζελιών
    κι η μπάμια η μεγάλη χορεύει πεντοζάλη
    πάνω στην πρασινάδα και πάνω στο γκαζόν.

    Μ' ένα πράσινο καινούργιο παπιγιόν
    προχωρώ για τον χορό των μπιζελιών
    Ήρθ' η ώρα πια και γω, ήρθ' η ώρα πια και γω
    να χορέψω με λαχτάρα, αγκαλιά με μια αγκινάρα
    το πρώτο μου ταγκό.
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ωραία η τελετή έναρξης 2011 αλλά πολύ βροχή!
    Έχω γίνει...παπί!
    Αλλάζω στολή και βούρ για το πάρτυ!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δεν εχω δει ποτε καρναβαλι στην ζωη μου .. ουτε εστω τα τοπικα ... ποτε δεν μου αρεσε η λαοσυναξη ...
    ισως ειμαι και ο μοναδικος Ελληνας που δεν εχει δει ουτε ενα δευτερολεπτο απο της εναρξη και την κηξη των ολυμπιακων αγωνων ...
    γενικα καρναβαλια , φιεστες , πανηγυρια και τα λοιπα , δεν μπορω καθολου .... θα ηθελα πολυ να ημουν ενα βαμπιρ που θα ερωτευτει μια φορα και θα την παρει στο καστρο του στην καρδια καποιου σκοτεινου δασους μακρια απο καθε αλλον ανθρωπο .... εστω ενα σπιτακι σε καποιο ακρωτηρι με εναν μικρο αγροτικο δρομο να μας ενωνει με τον πολιτισμο των αλλων ....
    καποια μερα θα ηθελα να σταματησω στην μεση της παρελασης και να ρωτησω "γιατι γελατε ???.... που ειναι το αστειο ??? ".....
    δυσκολο να συγκινηθουν ανθρωποι που τα ματια τους εχουν δει πολλα ....
    ομως ετσι για την εμπειρια θα ηθελα να δω καποτε τι ειναι αυτο το καρναβαλι ...
     
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Billy σε καλώ αγόρι μου στην Πάτρα την 5 και 6 Μαρτίου να γνωρίσεις από κοντά τι εστί Πατρινό καρναβάλι.
    Θα σε φιλοξενήσω σπίτι μου και στην ανάγκη άμα δεν σου αρέσει, παίζεις κανένα pro με το γιό μου στο ps3....
    Μόνο γυναίκα μην μου ζητήσεις να σου γνωρίσω γιατί οι Πατρινές είναι πολύ ατίθασες για τα γούστα σου.
    Αν όμως με ακολουθήσεις σε πάρτυ,όλο και κάποια θα γνωρίσεις που να σου αρέσει και να σου ταιριάζει.Τι στην ευχή.....γυναίκες από όλη την Ελλάδα θα είναι εδώ....μία δεν θα σου αρέσει?
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πόσο θα με πονάνε τα πόδια μου αύριο.....άμα περιμένεις να έλθει το καρναβάλι για να γυμναστεις με maria dolores...ζήτω που καήκαμε!!!!

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member