Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αυτό έλεγα σε μια φίλη τις προάλλες που συνηθίζει να με... κυνηγάει να φοράω πιο συχνά γόβες αντί συνέχεια μπότες.  
    Πλέον έχουμε καταντήσει να έχουμε το πολύ κανά 4μηνο συνολικά κρύο - χειμωνιάτικο καιρό και όσο και αν αγαπώ πέδιλα και γόβες, οι μποτίτσες πάντα μου λείπουν όταν κάνω τόσο καιρό να τις βάλω.
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    posted by Ninevi
    Αυτό έλεγα σε μια φίλη τις προάλλες που συνηθίζει να με... κυνηγάει να φοράω πιο συχνά γόβες αντί συνέχεια μπότες.
    Πλέον έχουμε καταντήσει να έχουμε το πολύ κανά 4μηνο συνολικά κρύο - χειμωνιάτικο καιρό και όσο και αν αγαπώ πέδιλα και γόβες, οι μποτίτσες πάντα μου λείπουν όταν κάνω τόσο καιρό να τις βάλω.


    Να πείτε στη φίλη Σας ότι ένα σκυλάκι της ζήτησε σαν χάρη να μη Σας ΄΄κυνηγάει΄΄ να φοράτε πιο συχνά γόβες αντί συνέχεια μπότες...  
    Μποτίτσες και αν είναι εφικτό πάνω από το γόνατο  
     
  3. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπα, η συγκεκριμένη φίλη μάλλον το 'χει να το λέει πόσο αγύριστο κεφάλι είμαι σε κάτι τέτοια, οπότε μη φοβού  
    Για πάνω από το γόνατο θα στο χαλάσω doggy μου όμως, καθότι τις πανοπλίες μου αρέσει να τις βλέπω μόνο στα μουσεία.  
     
  4. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    5-6 σε σένα?
    σε μένα γύρω στα 7
    καταντά κουραστικό κάποια στιγμή
    ουφ!  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    νεα φλασια ....
    σκεφτομαι οτι θελω δεν θελω ειμαι ομηρος της bdsm κοινοτητας εφοσον η υποφηφια νυφη πρεπει εκτος απο καταδυτρια (το ευκολο) να ειναι και bisexual .. ισως να ειχαμε στο σπιτι και ενα δωματια για την φιλη της ....
    μαλλον η επομενη ανανεωση συνδρομης θα ειναι ισοβια ....
    αναρωτιεμαι λοιπον , ποσες γυναικες ειναι : bisexual , παρτουζιαρες , αρκετα σοβαρες να κανουν οικογενεια , να αγαπανε την θαλασσα , τις βολτες με μηχανη και να βγαζουν καντηλες αμα μενουν πολυ ωρα μεσα στο σπιτι .....
    Κωσταντινε , ποσο θα παει η συνδρομη αμα κανεις καμια διαφημιση του φορουμ στην τηλεοραση ? .....
     
  6. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αναρωτιέμαι αν κάποιο άτομο πίνει τα χάπια του...
    Γιατί αν τα πίνει μάλλον χρειάζονται αλλαγή γιατί δεν μοιάζει να δουλεύουν.
    Η παράκρουση συνεχίζεται κι η ψύχωση μόνο να χειροτερεύει μοιάζει.
     
  7. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Για ποιο λόγο είπαμε στο Ηράκλειο οι γραφίστες δεν θεωρούνται πτυχιούχοι?
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    δε σταματάει η βροχή και βιδώνω αγχώνομαι ..!
     
  9. Olympos

    Olympos Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Μπουρδουκλώματα...
     
  10. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τιμωρια....Κυρίαρχου. Επιτρέπεται?

    Ενδιαφέροντα τα παραπάνω, ως αποψη σου Κωνσταντινε.

    Τα πάνω απο αυτα όμως, ειναι η δική μου άποψη.

    Ευχαριστω

    Εχω εγκαταλειψει τις προσπαθειες να "σώσω" το φορουμ, εδω και χρονια, οταν συνειδητοποίησα πως το φορουμ που θέλεις εσυ, με το φορουμ που θέλω εγω, δεν συγκλινουν.

    Ελπιζω εσυ τουλάχιστον να εισαι ευχαριστημένος πλέον απο αυτο  


    Μαρια
     
  11. Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ελα εσύ εδώ στο Ηράκλειο και θα σε κάνω γω..."πτυχιούχο"  
     
  12. Uther

    Uther Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    βρες μου δουλειά και έρχομαι (να μπορώ να πληρώνω ενοίκιο ετσι?)