Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    κατι σαν το "καλωσηρθατε" στην εισοδο ιδρυματος ...
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ... μετά από πολύ καιρό εδώ … στο νηματακι μου … ,

    εγκατάλειψη .. άλλη μια φορά , χιλιοστη , …. μα τελευταία !

     

    μπροστα πια ....
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    ειδα ενα παραξενο ονειρο ....
    ηταν μια γυναικα , μεγαλυτερη σε ηλικια απο εμενα .. πολυ γοητευτικη με πυκνα καταμαυρα μαλλια μεχρι τοτο υψος των ωμων και καθοτανε στην τουαλετα της και εβαφε τα χειλη της κατακοκκινα και χτενιζε τα μαλλια της και εγω την κοιτουσα και γυριζει και μου λεει : " ειμαι τωρα ετοιμη ..."
    και γονατιζει μπροστα μου , σκυβω λιγο και σφιγγω με πολυ δυναμη το στηθος της μεσα στα χερια μου και αρχιζω να την χτυπω στο προσωπο με την παλαμη μου ...
    εκεινη δεν προσπαθουσε να αποφυγει τα χαστουκια , απεναντιας επερνα και καταλληλη θεση καθε φορα ....
    οταν κουραστηκα και σταματησα μου φιλησε τα χερια και την σηκωσα αγκαλια και την πηγα στο κρεβατι κανοντας της στοματικο ερωτα ...
    Ερωτηση
    1) που κολαει το βαψιμο των χειλιων και το χτενισμα ?
    2) εγω ποτε δεν θα εκανα κατι τετοιο .... γιατι ομως το ονειρευτικα ?
    3) που κολαει το δυνατο σφιξιμο/ζουλιγμα του στηθους της ?
    4) γιατι ενιωθα συναισθημα εντονης τρυφεροτητας (αντιφατικο ως προς την πραξη) και μεγαλης ηδονης (αντιφατικο ως προς την αισθητικη μου) ? ... διοτι οση ωρα κρατουσε , ενιωθα οτι η στυση μου βασανιζοτανε μεσα στο στενο τζην ...
    5) γιατι ειδα τετοιο ονειρο ? .... πως ερμηνευται/ε ? ..τα σεξουαλικα μου ονειρα συνηθως περιλαμβανουν αλλα πραγματα ποτε μεχρι σημερα προκληση πονου

    εσεις που τα εχετε κανει αυτα , τι απαντησεις δινετε ? ....
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    isno μάλλον έφαγες πάρα πολύ για βράδυ
    σε βαρυστομάχιασμα μου κάνει
    την καλημέρα μου
     
  5. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι ωραία να είσαι αποτριχωμένος παντού...  
     
  6. thanasis

    thanasis Contributor

    Όλο και πιο ψηλά ο πήχυς...όλο και πιο ψηλά.
     
  7. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Πώς γίνεται να τρέξω την ώρα να πάει 23:59;.. 
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Παίζει κάτι σούπερ στις 24:00;    
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?


    Ίσνο, απλά ανωμάλεψες και εσύ μαζί μας...   Δεν έχεις ακούσει που λένε: με όποιον δάσκαλο θα κάτσεις τέτοια γράμματα θα μάθεις.  
     
  10. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αμέ! Παίζει παίζει.  σούπερ επανασύνδεση με το σπιτάκι στη μέση του πουθενά.. 
     
  11. BitterSweat

    BitterSweat Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αναρωτιέμαι πως μπορεί κανείς να γεφυρώσει χάσματα και να δημιουργήσει μονοπάτια... έχασα τον χάρτη και τον συνοδιπόρο μου και μαζί με αυτόν χάνομαι και εγώ σιγά σιγά και δε μου είναι ευχάριστο τίποτα από τα προαναφερθέντα...

    Αξίζει, όμως, η όποια προσπάθεια ή είναι προτιμότερο (και ευκολότερο) να βαδίζουμε σε μέρη γνώριμα και οικεία? Αναρωτιέμαι! Τι είναι αυτό που σε βγάζει από το δρόμο σου και σε ωθεί να κυνηγάς το ανέφικτο και το δύσβατο? Το οποίο το κατακτάς τελικά? Ιδέα δεν έχω(!), θυμάμαι, όμως, 1 φίλο να λέει πως απ' όπου και να ξεκινάνε όλα και όπου και να καταλήγουν η διαδρομή είναι το παιχνίδι και κρατά περισσότερο.

    Προσπάθώ λοιπόν να κρατήσω όσο μπορώ, γιατί έχοντας τη διαδρομή στο μυαλό μου δε μπορώ να μην παλέψω και να σταματήσω στα μισά. Γιατί είναι μεν η διαδρομή γεμάτη εμπόδια και δοκιμασίες, αλλά έχει κάτι ξέφωτα που σε λούζουν με φως λυτρωτικό και σε γεμίζουν ευτυχία απλά και μόνον επειδή υπάρχουν και επειδή έτυχε να τα δεις και να γίνεις ένα με αυτά μπαίνοντας στα άδυτά τους... Έχει σπηλιές σκοτείνες και υγρές γεμάτες κεριά, αναστεναγμούς και πόνο, που σε κάνουν να ξεχνάς από τον πόθο και την καύλα 1 κουτάλι, 1 κονσέρβα και 1 κάλτσα πίσω.. μαζί με το μυαλό σου εννοείται... Έχουν δέντρα, που σου προσφέρουν απλόχερα στιγμές δροσιάς, χαλάρωσης και ύπνου με πολλές παρτίδες σκάκι και διάβασμα, ναι μεν για να περάσεις την ώρα σου και να «ανοίξεις» το μυαλό σου, αλλά κυριώς γιατί κάποιος σου έδειξε απλόχερα τις σκέψεις του μέσα από αυτά και εσύ τώρα προσπαθείς να τα/τον κατανοήσεις και να τα (/τον) απολαύσεις... Έχουν θάλασσες, που αναπόφευκτα σε κανουν να γίνεσαι παιδί...

    Αλλα, ας μην στρουθοκαμηλίζουμε, γιατί δεν είναι μόνον αυτά. Αλήθεια, αξίζουν όλα τα προηγούμενα, τα γκρεμοτσακίσματα και τις πληγές που θα προκληθούν στην πορεία? Αξίζουν τον αποπροσανατολισμό, που σίγουρα κάποια στιγμή θα συμβεί και θα σε γεμίσει πανικό για το επόμενο βήμα, αμφισβήτηση του αμέσως προηγούμενου? Πάω καλά? Δεν πάω καλά? Μήπως να μην πάω καθόλου? Μήπως να γυρίσω πίσω?

    Δε σκέφτηκα το κόστος και τις δυσκολίες. Όχι επειδή τα αγνόησα και τα προσπέρασα, αλλά επειδή ήθελα να τα αντιμετωπίσω γνωρίζοντας, με κάποιο τρόπο, ότι θα μας φέρουν στους ευχάριστους σταθμούς που όντως προέκυψαν. Ρίσκαρα και εξαργύρωσα τα κεκτημένα.. Λυπάμαι, όμως που δεν έχω καταφέρει να θέσω πολλά πράγματα σωστά μέχρι τώρα. Ακόμα πιο πολύ στεναχωριέμαι για την περίπτωση που το κατάφερα μεν, αλλά δεν εισακούστηκα. Πολλά αλλάζουν όμως στην πορεία και αυτό θεμητο και καλοδεχούμενο θα έπρεπε να είναι, γιατί η στασιμότητα γεννά βαρεμάρα και η βαρεμάρα ξεθωριάζει τα τοπία, χωρίς να διαλύει τίποτα. Αλλάζουμε εμείς.. η διαδρομή.. οι σταθμοί.. νόμιζα όμως πως ο προορισμός (φτάνωντας και μη) παρέμενε ο ίδιος.

    Μακάρι να είχα λίγη αστερόσκονη να φωτίσω το δρόμο (γαμώτο!), αλλά όσα μαγαζιά και να γύρισα αυτές τις μέρες, δε βρήκα πουθενά!
     
  12. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

      
    - σκέφτεσαι συνέχεια ότι θες να παντρευτείς .. γυναίκα-γάμος->κόκκινα χείλη-> μαύρα μακριά μαλλιά  
    - προκειμένου να παντρευτείς θα γινόσουν ακόμα και σαδιστής  
    - τα πρώτα συμπτώματα .. του σαδιστή .. θα γίνεις σαδιστής μάλλον