Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Τι σκέφτεσαι τώρα ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος anasia, στις 9 Δεκεμβρίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    εχει γεμισει η Μυτιληνη ξεκωλα ... ολες εχουν πεταξει βυζια μπουτια χυμα στον δρομο .. το 10ποντο τακουνι εχει γινει θεσμος και ολες περπατανε με τις κωλαρες του σαν πανω σε ξυλοποδαρα κρατωντας η μια την αλλη .. και αυτο στο ισιο δρομο ... φαντασου στις στροφες και τις κατηφορες τι γινεται ...
    και αυτα τα ενισχυμενα σουτιεν ... ολες θελουν να δειχνουν πεπονοβυζες ....και στο μεταξυ γυμναστικη μηδεν ... λες πως σαν ξαπλωσει ανασκελη , θα φυγει το ενα βυζι δεξια και τα αλλο αριστερα .... δηλαδη χρησιμοποιεις τα μανταλακια στηθους με την αλυσιδιτσα ... οχι για bdsmικο σκοπο .... αλλα για να κρατησεις την αποσταση των θυλων σταθερη .....
    μπορει να ειναι ψιλομπαζο ... αλλα κραταει την ταριφα της .. εχει κοστολογησει το μουνι της για οχι λιγοτερο απο μισθο δημοσιου υπαλληλου (προυπεθεση να της μιλησει καποιος υποψηφιος) ....
    ρε αι στο διαολο ψωναρες (παντα για τις Μυτιληνιες το λεω) ...
    εδω ερχοντε οι φοιτητριες και τις χαλανε ... σε 2 χρονια εχουν γινει ιδιες και χειροτερες ....
    αντιθετα οι Μυτιληνιες που σπουδαζουν εκτος και ερχοντε πισω ειναι προσγιωμενες ....

    πηγε ενας φιλος Ουκρανια , κατεβασε ενα 2μετρο 28αρι , την παντρευτηκε και σκασανε απο την ζηλεια τους οι κοτες ολες στο χωριο του .. αγροτη τον ανεβαζαν χωριατη τον κατεβαζαν και κοντοστουπη ... το οτι το παιδι δουλευει ακουραστα και διχως παραπονο 12 ωρεες την ημερα και την λατρευει την Ουκρανεζα δεν το βλεπουν .. και το μοντελο μαζι του παντα .. ενα δεντρο μαζευει την ημερα ελιες μονη της και φορτωνει και τα σακια στο αγροτικο και ενα κινητο εχει με τον αντρα της μαζι .. εκει θα την βρουν ολοι ...
    τωρα προσπαθει να μου πλασαρει την φιλη της ... να την φερουμε και εκεινη εδω ... για να δουμε .... πανω που μαθαινα Βραζιλιανικα , θα μαθω τωρα Ρωσσικα ....  
     
  2. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    πολύ χαίρομαι για σένα ισνο .. άντε να γίνει κάτι .. να μας καλέσεις και στο γάμο σου   οι ξένες είναι καλύτερες .. πιο προσγειωμένες .. και πιο ωραίες .. οι ελληνίδες είναι άγριες  
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    αλλη λεξη εχω στο νου μου ... σιγουρα οχι το "αγριες" ....
     
  4. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    σε τρεις μήνες έχω γράψει 315 μηνύματα στο φόρουμ   όσα δεν λέω σε τρια χρόνια στην πραγματική ζωή  
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

     
     
  6. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Τι να πω εγω μικρή που μιλάω και γράφω πολύ?
    Δράμα η κατάστασή μου......τα χω παίξει μαλλον....
     
  7. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Καψουρα....... μονη ποτε δεν θα σ' αφησω.........
     
  8. Σκέφτομαι να κάνω στροφή στην ποιότητα...
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Αν θέλετε μας το εξηγείτε αυτό φίλτατε?
    Ποιότης ως προς τι?
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Ως προς αυτά που γράφω στο φόρουμ. Θα κοτσάρω κι ένα Male DOM να με το συμπάθειο κι' έτοιμος ο ποιοτικός.
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Α, ετσι γινόμαστε ποιοτικοί?
    Θέλω κι εγώ τότε.....
    Να σας πω....Κύριε(ετσι μιλανε στους Dom) θα ποσταρουμε και αρθρα και ερευνες πανεπιστημιων?
     
  12. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Τι σκέφτεσαι τώρα ?

    Γιατί τώρα δηλαδή τι νομίζεις ότι ποστάρω; Σαχλαμάρες; Αχχ ,δεν με παρακολουθείς, δεν με διαβάζεις , δεν με μελετάς.